Şimdi Ara

htc desire dns ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
11.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dns ayarlarindan open dns numaralarini girmeme rağmen sharebus gibi yasakli sitelere giremiyorum. ne yapmam gerekiyor

• cihazınız s-off değilse girdiğiniz dns ayarları kaydedilmez.
  • S-off nasil olur?
  • Rootlu mu telefonun ?
    root ne diye sormazsın umarım.
  • Root olayı harici şu anda yasaklı siteleri açmanın bir yolu yok mudur acaba ? bende bu dertten müzdaripim, root yapamıyorum garanti kapsamı dışına çıkacak diye, böylede yarım kullanıyoruz telefonu umarım rootsuz biz çözüm bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Root olayı harici şu anda yasaklı siteleri açmanın bir yolu yok mudur acaba ? bende bu dertten müzdaripim, root yapamıyorum garanti kapsamı dışına çıkacak diye, böylede yarım kullanıyoruz telefonu umarım rootsuz biz çözüm bulunur.

Benimki rootlu olduğu halde giremiyorum. Bir kaç arkadas da bu sorunu yasıyor. Bazı arkadaslar ise sorunsuz giriyorlar ama sebebini bulamadık bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomen412

Rootlu mu telefonun ?
    root ne diye sormazsın umarım.

Rootlu degil
  • eğer kendi wireless modeminden bağlanıyorsan, modemin ayarlarından modeme dns adresi girebilirsin böylece o modem üzerinden internete bağlanan cihazlar modemin dns adresini kullanmış olur.
  • Ben de aynı sorunu yaşıyorum cihazım rootlu ve s-off olmasına rağmen. Bir türlü anlamadım neden böyle olduğunu ve kimse nedenini bilmiyor galiba forumda
  • telin dns ini nerden değiştiricez acaba ?
  • asağıda verdiğim program için s-off olmasına gerek yok sadece root yetkisi yeterli

https://market.android.com/details?id=uk.co.mytechie.setDNS&feature=search_result

ben kullanıyorum gayet memnunum...
  • kesin çözümü erdem_zeus arkadaş vermiş ve başka yolu yok.
    ya root yapacaksınız yada yasaklara devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

eğer kendi wireless modeminden bağlanıyorsan, modemin ayarlarından modeme dns adresi girebilirsin böylece o modem üzerinden internete bağlanan cihazlar modemin dns adresini kullanmış olur.

Süpersin.Hiç aklıma gelmedi öyle dolanıyordum markette - telefonun ayarlarında DNS varmıdır diye.

Teşekkürü borç bilmeyip direk teşekkür ediyorum
  • Rootsuz cozum lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrokee

quote:

eğer kendi wireless modeminden bağlanıyorsan, modemin ayarlarından modeme dns adresi girebilirsin böylece o modem üzerinden internete bağlanan cihazlar modemin dns adresini kullanmış olur.

Süpersin.Hiç aklıma gelmedi öyle dolanıyordum markette - telefonun ayarlarında DNS varmıdır diye.

onu denedim olmuyor. modemi ayarladım pc oldu, mobil olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefacıq

quote:

quote:

rootsuz xe kullaniyorum telin kendi tarayicisinda yasakli sitelere girmiyor, opera ilede tam tersi her yere giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

quote:

Orijinalden alıntı: sefacıq

quote:

quote:

rootsuz xe kullaniyorum telin kendi tarayicisinda yasakli sitelere girmiyor, opera ilede tam tersi her yere giriyor

16 mb ye opera indirdim girmiyor. dolpin indirdim yine girmiyor. tel'in tarayıcısıda hiç girmiyor. pc giriyor DNS değiştirince sadece.

• Kardeş modem içerisinden DNS değiştirmen gerektiği söylendi.

Sanırım orayı kaçırdın. Modeme ulaşamıyorsan hiç uğraşma. Yok ulaşabilirim desen "Marka ve MODEL" bilgisini al sonra gogıl amcada bakın.

Örneğin: "Fishnet AR1100 DNS ayar" şeklinde.
  • Arkadaşlar HTC Desire X telefonumda dns ayarlarını değiştirdim ve yasaklı sitelere girebiliyorum. Ayarlar kısmı biraz zor bulunuyor şu yolu izleyebilirsiniz ;

wireless ı açın, Bağlandığınız ağın üstüne uzun basın iki seçenek gelecektir ağı değiştir ve ağı unut ağı değiştir e tıklayın.Gelen pencerenin altında gelişmiş seçenekleri göster seçeneği var ona tıklayın.Ve sayfa aşağı doğru uzayacaktır aşağı doğru inin ve aşağıda dns1 ve dns iki ayarlarını 8.8.8.8 , 8.8.4.4 olarak değiştirin. wireless ı kapatıp açın artık yasaklı sitelere girebilirsiniz umarım . Not : telefonumu yeni aldım ve hiçbir root ayarı felan yaptırmadım yukarıda anlatmaya çalıştığım işlemi yaptım ve sorun çözüldü.
  • quote:

Uzun süredir arıyordum kendi modemimden bağlanıyorum hep dediğiniz gibi yaptım ve oldu. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.