aracımı kiraya vermek istiyorum
45 Cevap27663 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 12:12:33 

merhaba arkadaşlar 2007 model renault clio sedan dizel aracım var ve ben bunu kiraya vermek istiyorum bunun sizce aylık geliri ne kadar olur ve ne tür bir yol izlemeliyim(nasıl bir sözleşme yapmalıyım ve bundan benim zararım ne olur) yardımcı olursanız sevinirim.

aracın özellikleri
model 2007
kasa sedan 4 kapı
dizel 1.3-1.6 arası performans
klima, yol bilgisayarı, park sensörü, öncamlar elektrikli,
ve diğer standart özellikler.

aracın bir sorunu yoktur. temiz ve bakımlıdı.

imzadediğin nedirki BENİM SÖZÜM SENETTİR.

10934 Mesaj
26 Şubat 2011; 12:14:42 

adanada ayda 600 falan veriorlar kiralamacılar. bence kendiniz elden verin daha karlı çıkarsınız.

Fiat Stilo 1.6 dynamic kristal yeşil sky window keyles go

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Şubat 2011; 12:15:32 

Günlüğünü 60-70 liradan verebilirsin ilk başlarken. Çünkü kiralık araba firmalarında aynı arabanın günlüğü 80-90 lira civarında.

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 12:39:51 

ben kendim elden verince kaza gibi bir durumda bana sorun çıkrırmı?? yada süren kişinin trafik kurallarını ihlal etmesi durumunda?? polise yada mahkemeye gidemen kanun dışı kiralama yaptığım ortaya çıkar sonra yüzü astarından pahalıya gelmesin.

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 12:42:13 

yanlış yazdım astarı yüzünden pahalıya gelmesin diyecektim

10934 Mesaj
26 Şubat 2011; 13:02:47 

zaten araba kirala işi yapanların çoğu normal kasko yaptırıyor aracını. yani ranr a car kaskosu yaptırmıyor. sizde normal kasko yaptırıp aracı elden kiraya verebilirsiniz. ben ilanlarda sormuştum atmıştım bende 2010 getz var tüplü ne kadara alıyorsunuz dedim. bana 600-650 arası alırız demişlerdi yani günlüğü 20 lira gibi komik rakamlara geliyor en iyisi sahibinden.coma kiralık ilanı verin müşteri gelirse allah korusun kaza yaparsa araç sahibinin arkadaşıyım der olur biter

Fiat Stilo 1.6 dynamic kristal yeşil sky window keyles go

5923 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Stand Alone
26 Şubat 2011; 13:26:06 

Bir arkadaşımın müşteriside kendi çapında RENT A CAR işi yapıyordu , adamın 6 adet aracı varmış , adamın biri 6 aracıda 1 aylığına kiralamış. O günden sonrada 6 araçtanda haber gelmemiş...
Diyeceğim şu , aracınıza GPRS sistemi gibi bir sistem taktırın. Neticede pekde güvenli bir iş değil kiralık araçları satmasalar bile çalıp parçalayarak satabilirler.

Soru, şikayet ya da önerilerinizi PM ile gönderebilirsiniz.

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 13:28:31 

normal kazalar sorun değil kasko var sigorta var halledilir ama birilerine çarpıp kaçma olayı olabilir termal kameralar var her yerde trafik kurallarını ihlal etme olabilir 2 ay sonra bile ceza gelebiliyor ben buna bir çözüm bulmak istiyorum. başka bi sorun yok bence de elden kiraya vemek daha karlı ayda 10 gün kirada kalsa 50 den 500 yapar bir ev kirası bu araçda fazla yıpranmaz benim şirketin servisi olduğu için sadece gezmeleri işe yarıyor araba bide kredili kendi parasını kazansın diye böyle birşey düşündüm
cevaplarınız içinde ayrıca teşekkür ederim.

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 13:31:47 

gprs sistemi kolay sorun çıkmaz benim sorunum yukarıdaki yazdıklarım.

1470 Mesaj
26 Şubat 2011; 14:11:04 

Araba kiralama şirketlerine değil de normal şirketlere kiralık verebilirsiniz. Bazı şirketler araç almak yerine kiralıyor ama ayda 800tl civarı vs falan olur tahminen.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Şubat 2011; 16:05:10 

Arabayı kiralayacak olan adam nasıl olsa kiralık araba diyip patır kütür girecek çukurlara, tümseklere. Yani astarı yüzünden pahalıya gelebilir.

1072 Mesaj
26 Şubat 2011; 16:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Doğancan Narter

Bir arkadaşımın müşteriside kendi çapında RENT A CAR işi yapıyordu , adamın 6 adet aracı varmış , adamın biri 6 aracıda 1 aylığına kiralamış. O günden sonrada 6 araçtanda haber gelmemiş...
Diyeceğim şu , aracınıza GPRS sistemi gibi bir sistem taktırın. Neticede pekde güvenli bir iş değil kiralık araçları satmasalar bile çalıp parçalayarak satabilirler.

GPS olacak.

5923 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Stand Alone
26 Şubat 2011; 18:18:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Perikard

quote:

Orijinalden alıntı: Doğancan Narter

GPS olacak.

Özür

Soru, şikayet ya da önerilerinizi PM ile gönderebilirsiniz.

61 Mesaj
26 Şubat 2011; 18:24:47 

direk adamın eline arcı vermicem tabi prosedürüne uygun olması lazım kiralama şirketleri şirket oldukları için sorun çıkmıyor ben noter onaylı belge falan hazırlayamam işim var zamanım yok zamanım olsa sorun yok zaten ama herkese güven olmuyo onun için kiralama şirketlerine verirsem 6 aylık yada 1 yıllık anlaşma olursa ben hiç kimse ile muhatap olmam sadece şirketle muhatap olurum sorun çıkmaz bildiğiniz bir şirket varmı ? Aylık düşündüğüm fiyatta 800tl sigortası ve kaskosu bana ait sadece açtığı arızalar ve ceza falan olusa onlar şirkete ait kasko ve sigortayıda yaparlarsa 600 de sorun yok

4296 Mesaj
6 Ekim 2011; 17:04:16 

quote:

Orijinalden alıntı: serkan_cs

merhaba arkadaşlar 2007 model renault clio sedan dizel aracım var ve ben bunu kiraya vermek istiyorum bunun sizce aylık geliri ne kadar olur ve ne tür bir yol izlemeliyim(nasıl bir sözleşme yapmalıyım ve bundan benim zararım ne olur) yardımcı olursanız sevinirim.

aracın özellikleri
model 2007
kasa sedan 4 kapı
dizel 1.3-1.6 arası performans
klima, yol bilgisayarı, park sensörü, öncamlar elektrikli,
ve diğer standart özellikler.

aracın bir sorunu yoktur. temiz ve bakımlıdı.

Aracı kiralayan şahıs ölümlü kazaya karışırsa başın çok büyük belaya girer demedi deme sakın öyle bi işe kalkışma derim

SAMSUNG NP-R 520-FS01TR // T6400@2.00 GHZ // 2*2GB DDR2 800MHZ // ATI M RADEON HD4650 1GB GDDR3 // 250GB SATA2 // 15.6" LED LCD HD READY // 1.3 WEB CAM.

Grande Punto 1.4 T-Jet 120Hp

755 Mesaj
6 Ekim 2011; 18:41:20 

temiz ve bakımlı diyorsun,yazık günah bence harcama arabayı..

Çok çok sağlam biri olursa kiralamacı,belki..

443 Mesaj
6 Ekim 2011; 18:58:46 

Malum sitede bazı şirketler 1 ay kadar önce aracınızı 1000 tl ye kiralayalım gibi mesajlar atıyordu.Fakat çevremden bazılarının dolandırcı olduğunu duydum.Eğer illaki kiraya vermek istiyorsanız bildiğiniz tanıdığınız yer iyurdu belli olan bir rent a car la çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır.

1 Mesaj
18 Aralık 2011; 11:28:44 

merhaba arkadaslar,
siteyi yeni gordum yorumlari okurken benimde ilgimi cekti. ben ocak ayinda 6 ay maltada dil egitimine gidecegim. 2011 nisan ayinda sifir yeni kasa opel astra ecoflek 1.3 dizel cosmo paket sunrooff+navigasyon var. ben egitimim suresince aracimi kiraya vermek istiyorum. sizce nereye yada kimlere danismam lazim. konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2669 Mesaj
18 Aralık 2011; 13:07:00 

arabayı hurdaya cevırırler satarkende fıyat duser

5907 Mesaj
18 Aralık 2011; 21:12:01 

"Az tamah çok zarar getirir" derler..

Bi de "deveyi yardan uçuran bi tutam ottur" var, söz meclisten dışarı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 18 Aralık 2011; 21:13:39 >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

343 Mesaj
19 Aralık 2011; 23:52:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ercanbaz

merhaba arkadaslar,
siteyi yeni gordum yorumlari okurken benimde ilgimi cekti. ben ocak ayinda 6 ay maltada dil egitimine gidecegim. 2011 nisan ayinda sifir yeni kasa opel astra ecoflek 1.3 dizel cosmo paket sunrooff+navigasyon var. ben egitimim suresince aracimi kiraya vermek istiyorum. sizce nereye yada kimlere danismam lazim. konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Merhaba 6 ay için kaç para istiyorsunuz? Bu sitede biraz araştırın kiralayacak birini kesin bulursunuz.

3 Mesaj
23 Aralık 2011; 19:26:19 

Ben mini cooper aracımı rent a cara kıraladım..7 aydır calısıyor..paramı düzenli alıyorum cok da memnunum.Bu surede aracımla ılgılı hıcbır sorun yasamadım..

438 Mesaj
23 Aralık 2011; 19:29:19 

bence bu işlere hiç girme hocam , adamın aracı nasıl kullanacağını bilemezsin

Argeş Piteşti-Dinamo Bükreş-Inter-Verona-Parma-Chelsea-Juventus-Fiorentina-Cesena-Athletic Club Ajaccio

1097 Mesaj
23 Aralık 2011; 21:25:23 

rent a car olmadığınız için araca şahsi kasko yapılır ve aracı kullanan kişi alkollü olarak 2-3 araca çarpıp birilerini öldürüp devlete ait banket vb şeyleri yıkarsa başınız çok büyük belaya girer.

3 kuruşun hesabını yapayım derken tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük tutarda tazminat davalarıyla karşılaşabilirsiniz.

93 Mesaj
23 Aralık 2011; 22:18:54 

Asla bulasmayin bir haftada arabaniz yokolur bidahada bulunmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3 Mesaj
24 Aralık 2011; 16:06:23 

Neden bu kadar tepkılısınız her meslegın ıyısı kotusu vardır genellemek dogru deıl bence..daha once kıralamadıysanız bılemezsınız..arabayı kafanıza gore vermıyorsunuz kı sozlesme yapılıyor..verdıgınız rent a car guvenılırse aracı zaten teslım aldıgı gıbı ıade etmeyi sozlesmeye yazıyor.Kı zaten bu bır tıcaret aracınızla tıcaret yapıyorsunuz..ben kredı oduyorum mesela..kaza bıle yapsa cebımden para cıkmadan araba sahıbı olacagım..

5907 Mesaj
24 Aralık 2011; 18:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: bns67

Neden bu kadar tepkılısınız her meslegın ıyısı kotusu vardır genellemek dogru deıl bence..daha once kıralamadıysanız bılemezsınız..arabayı kafanıza gore vermıyorsunuz kı sozlesme yapılıyor..verdıgınız rent a car guvenılırse aracı zaten teslım aldıgı gıbı ıade etmeyi sozlesmeye yazıyor.Kı zaten bu bır tıcaret aracınızla tıcaret yapıyorsunuz..ben kredı oduyorum mesela..kaza bıle yapsa cebımden para cıkmadan araba sahıbı olacagım..

Kiralamacı neden kendisi araç almıyor, hiç bu açıdan düşündünüz mü?

Yukarıda bir arkadaş getz için 600-650 kira yazmış.. 4 yıl sonra araç bedavaya geliyor.. Böyle bir kaymağı kiralamacı niye kendisi yemiyor da size bırakıyor?

Cebinde getz-symbol-era-linea alacak parası mı yok acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

2231 Mesaj
24 Aralık 2011; 18:23:08 

kendi adıma aracımı verecek kadar kimseye güvenmem.
en basit senaryo ile; adam arabayı bi hafta kiralar. gider eşine çocuğuna arkadaşına araba sürmeyi öğretir, size geldiğinde ne kaza ne toz, tertemiz ama debriyaj? motor vuruntuları, sarsıntıları? tekerlekler? hatta ansızın frenlemeler, ani ivmelenmeler, birinci viteste gazı birden kesince oluşan silkelemeler, hepsinin hem tahrik sistemine, hem süspansiyonlara hem de tüm kaporta ve şasede gerilme ve zorlanmalara sebep olduğunu düşünürsek, iyi niyetli kullanıcı ile aracı birkaç yıl yaşlandırır bir haftada :)

bu arada konu biraz hortlamış gibi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 24 Aralık 2011; 18:23:53 >

• Asus N550JV-CN211D

•  
    582 Mesaj
    24 Aralık 2011; 18:39:16 

bu işi yapacaksan rent a car işi yapan bir firmayla aylık belli bir miktar üzerinde anlaşarak yapmalısın.

kendi başına işin altından kalkmak zor ama imkansız değil. bizim bir arkadaşın 2 tane fiestası var ve kendi işine ek iş olarak bu işi yapıyor ve şu ana kadar bir sorun yaşamadı.

1127 Mesaj
    25 Aralık 2011; 21:01:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

bu işi yapacaksan rent a car işi yapan bir firmayla aylık belli bir miktar üzerinde anlaşarak yapmalısın.

kendi başına işin altından kalkmak zor ama imkansız değil. bizim bir arkadaşın 2 tane fiestası var ve kendi işine ek iş olarak bu işi yapıyor ve şu ana kadar bir sorun yaşamadı.

o şanslıymış. bu tür işler için biraz çevren olacak öyle kolay değil inan. dikkatli olman lazım. adam sahte kimlikle gelse ne yapacaksın ? sahte bir tel no? hepsini çalabilir ve kendisine uygun hale getirebilir. benden söylemesi. dikkat etmeli

2 Mesaj
    6 Ocak 2012; 11:49:48 

kıralamacılar neden almıyor bılemem ama 2-3 senede bır aracı yenılemek gerekır satmak tekrar almak sızce bu olabılır mı?? para kazanmaksa mesele aracı degerlendırmekse duygusal olmamalı..bu arada benım mını cooper servıs bakımı geldı arayıp bılgılendırdıler musterıden alınıp bakıma gececek ve bugune kadar da hıc buyuk bır kazası olmadı..yınede bu ıste para kazanıldıgı kadar kaza rıskıde var..su da var bır tanıdıgım da aracını vermıs ne parasını alabılmıs ne de aracı saglam gelmıs oyle yerler de var..ama ıyı sartlarda guzel bır ıs..

2 Mesaj
    6 Ocak 2012; 11:52:38 

rent a car larında kendı aracları vardır bence sadece baskasından aldıkları arabadan karla donmez

6096 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:03:28 

Hadi işin içinde hiçbir katakulli olmadığını varsayalım; ki dediğinize göre yok.

Kim kiralık bir aracı özenerek kullanır ki?
    Kim (eğer içiyorsa) aman araba kiralık biryerine birşey olur diye düşünüp sigara yakmaz ki?
    Kim özellikle aman birşey olmasın diye çukurlardan kaçar ki?
    Kim (zaten araç kiralık demeyip) hız limitlerine uyar ki?
    vs vs... şeklinde epeyce uzatılabilir bir liste varken

Kim aracını sizlere verip turşusu çıkmış şekilde almak ister ki?

2013 VW Golf 7 1.2 TSI Comfortline // Mazota tepki olarak devam ediyor!
    MacBook Pro 13" Retina
    Canon EOS 7D + Canon 16-35mm f2.8 L II USM + Canon 24-105 mm f/4 L IS USM + Sigma 50mm 1.4 EX DG HSM

3075 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:14:21 

Ben ce çok zorunda değilsen kiraya verme, çünkü kiradan sonra o arabadan hayır gelmez..Vereceksende en azından o arabanın parası çıkana kadar kiraya ver ki bir karın olsun..

1421 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:30:27 

quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Hadi işin içinde hiçbir katakulli olmadığını varsayalım; ki dediğinize göre yok.

Kim (eğer içiyorsa) aman araba kiralık biryerine birşey olur diye düşünüp sigara yakmaz ki?

başkasının emanet malını kendi malınmış gibi korumassan günahtır. siz çok ince düşünüyorsunuz yapan oldugu kadar yapmayanıda var.

proton 415 glsi '99 [12 valve 1.5 90 hp]
    renault laguna rxt '99 [16 valve 2.0 140 hp]
    volvo s70 t5 '98 [20 valve 2.3 241 hp] incelemesi ---> http://forum.donanimhaber.com/m_62283468/tm.htm
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-proton-muayneli-lpg-li-4-lastik-0-klimali-airbagli-101650004/detay/

6096 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

quote:

başkasının emanet malını kendi malınmış gibi korumassan günahtır. siz çok ince düşünüyorsunuz yapan oldugu kadar yapmayanıda var.

Sizin bu dediğiniz her milletin,her insanın iyisi kötüsü vardır demeye benziyor.
    Elbette yapanda vardır ama gidin bakın 1 yaşındaki kiralık araçlara,hoşaf olmuş bir çoğu.
    Zaten o sebeple,büyük kiralama firmalarının hepsi her sene araç filolarını yenilemek durumunda kalıyor,daha iyi hizmet vermek için.
    Polyannacılık oynamaya gerek yok bence.

2013 VW Golf 7 1.2 TSI Comfortline // Mazota tepki olarak devam ediyor!
    MacBook Pro 13" Retina
    Canon EOS 7D + Canon 16-35mm f2.8 L II USM + Canon 24-105 mm f/4 L IS USM + Sigma 50mm 1.4 EX DG HSM

9677 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:42:31 

bakım periyotları uzar.
    risk artar.
    kaza hasar riski oluşur.
    tek hasar hedeflenen kazancı alıp götürebilir.
    araç yıpranmadan dolayı değer kaybeder.
    aracı firmaya komisyon vermek gerekir.
    kendin yapsan tek araç kurtarmaz ve fatura belge ibraz etmek gerekir.

rent a car kaskosu yaptırmak gerekir, risk fazlalaştığı için normal kaskodan pahalıdır.
    rent a car kaskosu yok ise kasko hasar bedeli ödemez.

1-2 araba ile bu iş yapılmaz. yapılsa da pek kazanç elde edilmez...
    şirket olmadığın ve 5-10 araba sahibi olmadığın sürece araba kiralama işi yapılmaz.
    1-2 araba ile ancak "çakal"lara para kazandırırsın.

en önemlisi hiç kimse ama "hiç kimse" sizin aracınıza baktığı gibi bakmaz/bakamaz...

>HOT WHEELS Car/Motorcycle
    >Doğadaki İnsan (Serdar KILIÇ)

1421 Mesaj
    16 Nisan 2012; 13:51:22 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

quote:

Sizin bu dediğiniz her milletin,her insanın iyisi kötüsü vardır demeye benziyor.
    Elbette yapanda vardır ama gidin bakın 1 yaşındaki kiralık araçlara,hoşaf olmuş bir çoğu.
    Zaten o sebeple,büyük kiralama firmalarının hepsi her sene araç filolarını yenilemek durumunda kalıyor,daha iyi hizmet vermek için.
    Polyannacılık oynamaya gerek yok bence.

kendi adıma konuşayım 6 ay kiralık arabaya bindik açık söyliyim sigara kullanıyorum kendi arabamda da içtigim iççin içinde sigara içtim onun dışında ne alkollu kullanma ne trafik cezası ne öntakımda sorun ne bişe şuda var ben arabaların yeri gelince limitlerini zorlamayı severim şuan da yapmaktayım yol müsait olunca . o kiralık aracı da zaman zaman zorladıgımı bilirim.

proton 415 glsi '99 [12 valve 1.5 90 hp]
    renault laguna rxt '99 [16 valve 2.0 140 hp]
    volvo s70 t5 '98 [20 valve 2.3 241 hp] incelemesi ---> http://forum.donanimhaber.com/m_62283468/tm.htm
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-proton-muayneli-lpg-li-4-lastik-0-klimali-airbagli-101650004/detay/

711 Mesaj
    19 Nisan 2012; 23:46:31 

50 bin km verdiğin aracı 6 ay sonra 100 km de geri alırsın bunuda hesaba katmak gerekir.

Silifke'nin Yoğurdu...

6620 Mesaj
    20 Nisan 2012; 2:29:45 

bu işi yapacaksanız ,aracın değerini karşılayabilecek kadar süre kira verin.

kısa süreli 6 ay - 1 yıl gibi kiralardan sonra arabanın sağlam bir ysanı kalacağını düşünmüyorum.Kendiniz kiraya vemeye hi. kalkmayı,illaki verecekseniz rent a car bünyesinde kiraya verin.

Engelli araçları (alım,satım,uygunluk vs) hakkındaki her türlü sorunuzu özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz...

...Jack_Daniel's...
    ...more Jack_ Daniel's...
    ...even more Jack_Daniel's and even more Jack_Daniel's...

199 Mesaj
    20 Nisan 2012; 12:27:47 

Kiraya verdiğinizde aracınızın pek nazik kullanılmıyacak olmasınıda hesaba katmanız lazım. para kazanıyım derken hem aracın değerini düşürüp hemde masraflarla para kaybetmeyin derim ben.

DonanımHaber Türkü Severler Kulübü

Peugeot 307 1.6 XT

İstanbul trafiğinden söylenenler birde Ankara'nın maganda şoförlerini görseler...

17 Mesaj
    21 Nisan 2012; 0:02:11 

Aracınızı kiraya verecekseniz en sağlıklısı bir şirket üzerinden kiralamak yada kendi eş dost ve çevrenizdekilere kendi kapasiteniz doğrultusunda kiralamaktır. Aksi takdirde bazı olumsuz sonuçlar sizi çok fazla üzebilir.

605 Mesaj
    21 Nisan 2012; 7:42:48 

arkadaslar bende onumuzdeki aylarda 1-1.5 ayligina turkiyeye gelcem orada banada bir arac lazim olacak kimseden arac istemeyi uygun bulmuyorum cunku bende kimseye aracimi vermem o nedenle kiralamayi dusunuyorum baktimki forumda aracini kiralayan arkadaslar var eger dusunen olursa ozelden irtibata gecebilir

EXPERT FLOORING LTD.

dodge sprinter 3500 cdi
    bmw 335i convertible
    mercedes b200

569 Mesaj
    30 Nisan 2012; 23:04:13 

quote:

Orijinalden alıntı: arslan_1905

ARSLANBEY OTO dan araç kiralamıştım memnun kalmıştım isterseniz aracınızı oraya da önerebilirsiniz

Nicke bakın sonra imzaya bakın sonra da yazılanın içeriğine bakın Reklamlaar

5970 Mesaj
    30 Nisan 2012; 23:13:00 

Günlük degil ama aylık olarak şahsa kiralayabilirsiniz. Bence karlı bir iş. 15bine araç alsan. Aylık 750liradan versen 20ayda parasını çıkartır. Satıncada cebine kalan karın olur.

***::Apple&İOS:: Kara Şimşek Peugeot_306

4127 Mesaj
    3 Mayıs 2012; 12:23:30 

Arkadaşlar burası reklam tabelasına döndü, şikayet üstüne şikayet. Birde rent a car firma üyelikleri gelmeye başladı tam oldu. Konuyu kilitliyorum, iyi forumlar

I can feel the flame
    Sayfa:   [1]
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422