- x
Benexol B12 kilo yapar mı?
3 Cevap12100 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

686 Mesaj
24 Şubat 2011; 14:53:32 

rkadaşalar bu aralar dikkatsiz olduğum sinirli olduğum için b12 vitamini önerdiler birçok kişi bioloji öğretmeni falan.bende gittim aldım.yanlız metebolizma ile ilgili faktörlerde varmış acaba kilo aldırırmı bu hap ve kullanan faydasını gören varmı

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...

27 Mesaj
27 Şubat 2011; 21:18:00 

Gunde kac kez iciyorsunuz doktor tavsiyesimi yas?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

686 Mesaj
27 Şubat 2011; 21:44:06 

sabah akşam tok karına
yaş 18
hayır bioloji öğretmenim tavsiye etti

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...

27 Mesaj
27 Şubat 2011; 21:54:10 

B vitaminin fazlasi vucuttan idrar agirlikli olmak uzere atilacaktir fakat destek amaciyla kullanilan b vitaminlerini hekimler bazen biraz az gelicek belki sana ama haftada 1 tb oneririler. Ayrica dikkat eksikligi icin gingseng ve ginkobilobayi arastirmani tavsiye ederim uykusuz kalmak. Spor yapmamak yanlis beslenme stres faktorlerini ve dikkat daginikligini beraberinde getirir mesela ben senin yerinde olsaydim direk b vitamini almak yerine bir doktora gorunur sonra doktor b vitamini eksikligimi dedi b vitamini agirlikli besinlerle bir sure beslenirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Benexol B12 kilo yapar mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391