- x
pioneer deh-8350sd
147 Cevap17696 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

93 Mesaj
24 Şubat 2011; 0:23:52 

Arkadaşlar pioneer deh-8350sd marka teyb aldım herşeyini anladım da, turuncu-beyaz renkli bir kablo var onu anlamadım neye yarıyor bilen var mı?diğerlerini kullanma kılavuzunda açıklamış zaten ama onun hakkında bilgi yok.selamlar...

5153 Mesaj
24 Şubat 2011; 0:55:32 

illumination, üzeinde ILL yazar kablonun.
Arabanın farlarına bağlanıyor bir şekilde, farlara göre ekran parlaklığını ayarlıyor teyp.

93 Mesaj
24 Şubat 2011; 0:56:01 

Kendim sordum kendim cevaplayım biraz araştırınca buldum belki birinin işine daha yarar.o kablo dimmer kablosuymuş sanırım.dimmer özelliğini de kabloyu bağlayıp(parklara) aktif hale getirince parkları yakınca teypbin tuşlarıda yanıyo.teyp açıkken parkları yakınca teybin ışıkları kısılıyormuş.selamlar...

93 Mesaj
24 Şubat 2011; 1:02:45 

ayrıca teşekkürler mustang

119 Mesaj
4 Mart 2011; 7:39:33 

ringstar @ nasıl memunmusun deh-8350 den eksileri artıları nedir görüşlerini paylaşırsan memnun olurum

93 Mesaj
4 Mart 2011; 23:28:41 

Genel olarak memnunum.BEĞENDİĞİM YÖNLERİ:
----3 tane rca çıkışı olması ve çıkışlarının 4v gibi yüksek bir voltaja sahip olması.daha önceki teyb ile amfiye yüklenince amfi kesme yapıyordu bu teyb ile çok daha fazla yükleniyorum amfi kendini bozmuyor ve kesmiyor.
----eski teybime göre tizler çok daha belirgin.baslarda daha alt frekanslara inebiliyorum. yüklenince woofer adeta krize giriyor.
----ekranı yeterince parlak gün ışığında okuyabiliyorum.
----en önemlilerinden birisi teybden subwoofer çıkışı olması ve bu sayede isteyince sadece subwoofer'ı kısabiliyor ya da tamamen kapatabiliyorum.(arkaya yolcu oturunca ve ya uzun yolda çok gerekli bir durum)
----frekans kesimini teyb üzerinden artık yapabiliyorum.amfiyi kurcalamam gerek kalmadı.
----cd girişinin kapağın ön yüzünde olması önce yanlış geliyordu ama aslında kullanımda kolaylık sağlıyor.cd takarken çıkarırken ön yüzün açılıp kapanmasını beklemeye gerek kalmıyor.
----soundretriver özelliğini beğendim gerçekten işe yarıyor.mp3 gibi sıkıştırılmış müziklerdeki kalite kaybını yükseltiyor.özellikle tizlerde çok belli ediyor kendini.
----arka hoparlör çıkışını isterseniz full range ya da subwoofer çıkışı olarak teyp üzerinden seçebiliyorsunuz güzel bir özellik.
----super tuner özelliği sayesinde çok fazla kanalı kaliteli olarak çekiyor.Diğer teybi kullanırken cızırtısız radyo dinlemeyi özlemiştim gerçekten.
----menü geçişleri hızlı
----görüntü menüsünden çok değişik ekran tipleri ve animasyonlar seçilebiliniyor.
----önceki teybimde şarkıları ileri geri alma özelliği yoktu bunda var.
----pioneerin daha önceki 50 li modellerinde RDS özelliği yokmuş ama bunda var.
BANA GÖRE EKSİLERİ:
----Ön paneli çıkıyor ama bu teyb hırsızları için pek da caydırıcı değil.istenildiğinde daha eski modellerde olduğu gibi teyp bir düğmeye basıldığında komple kızağından çıksaydı çok iyi olurdu.geceleri mesela yanıma alabilirdim.
----ekran aydınlatması tek renk mavi.değişik renk ışıklandırma seçenekleri konulsaymış keşke.
----spot piyasa olduğu için garantisinin olmaması.garanti verenler de kendi adlarına veriyorlar sanırım.
----ön yüzü çıkartılıp ele alınınca çok hafif sanki oyuncakmış hissi veriyor
----kısacası pek olumsuz yönünü göremedim ama olursa burdan paylaşırım.

1 Mesaj
6 Mart 2011; 13:14:37 

ringstar'ın yazdığı olumlu yönlere katılıyorum. Daha önce yine Pioneer'ın 4150 teybini kullanıyordum. Ses kalitesini çok beğendim. Mavi renk kadranı bulunan araçlarda(VW Polo) çok hoş duruyor :)
Fakat benim bir sorunum var. Teybi yeni bağlattım, bağlatırken de başında durmadım. Teypte ses kanal ayarlarını yaptıktan sonra kontağı kapatınca her şey eski haline dönüyor . Bu bağlantıdan kaynaklanan bir sorun mu acaba?

5153 Mesaj
6 Mart 2011; 13:55:22 

Teypte güç bağlantısı için 3 kablo vardır.
Birisi şase, akünün eksi kutbuna bağlanır, diğeri besleme kablosu, akünün artı kutbuna bağlanır.
Bir de teybi kontaktan açıp kapamaya yarayan kontrol kablosudur.
Sanırım montajcınız kontrol kablosu ile besleme kablosunun yerlerini ters bağladı.
Kontaksız bağlamada da kontrol kablosu ile besleme kablosu direk akünün artı kutbuna bağlanır, bu şekil bağlamada ön panel alınmadıkça teyp aküden akım çeker, kapalı bile olsa.

93 Mesaj
8 Mart 2011; 0:31:29 

Ben de öyle yaptım hafıza kablosuyla,power kablosunu birleştirdim.teybin ön panelini zaten hep çıkarıyorum.ama sanırım dediğiniz gibi bağlantılarda terslik var.ya da hafıza kablosu hiç bağlanmamış.

5153 Mesaj
8 Mart 2011; 1:06:43 

Hafıza kablosunu hiç bağlamazsan çalışmaz teyp.

3 Mesaj
8 Mart 2011; 12:22:57 

merhaba arkadaşlar bende pıoneer de 8350sd cd çaları almak istiyorum ama bulunduğum yerde yok o yüzden http://www.sirkecidogub...2011model-740-27-1.html sitesinden almayı düşünüyordum ama biraz araştırma yaparken kalite konusunda korkularım oldu bazılları bu teyplerin içlerini değiştiriyorlarmış acaba siz nerden aldınız buradan alan var mı iyi midir alsam sıkıntı yaşarmıyım bir bilginz var mı.

5153 Mesaj
8 Mart 2011; 15:19:40 

Oradan alacağınıza bu satıcıdan alın.
145 işlemde %100 olumlu sonuç.
Hem aynı fiyat, ürün gelince elinize işleme onay veriyorsunuz.
Ayrıca içini değiştirme gibi birşey olamaz, birilerinin uydurmasıdır o sadece.

http://www.sahibinden.c...oto-teyp-44135173/detay

3 Mesaj
9 Mart 2011; 15:09:49 

arkadaşlar peki bu siteden http://www.dogubanktuni...D-MP3-USB-OTO-TEYP.html alan var mı kendi alıpta kullanan nasıldır sizce güvenirlik açısından.

5153 Mesaj
9 Mart 2011; 15:19:58 

Zaten üstteki mesajımda güvenli bir satıcının linkini atmıştım, daha neyi arıyorsunuz anlamadım.
Bu da Gittigidiyor.com dan bir link.

http://urun.gittigidiyo...O-TEYP_W0QQidZZ37120229

93 Mesaj
9 Mart 2011; 15:23:01 

quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Hafıza kablosunu hiç bağlamazsan çalışmaz teyp.

hımm.demekki aynı zamanda tetik görevi yapıyor.

169 Mesaj
31 Mart 2011; 14:03:06 

deh-8350 kullanıcılarına sormak istediğim bir kaç soru var..
1-Kontak ı kapattığınızda teyp de otomatik kapanır mı? kapanmıyorsa unutulması hlinde akünün bitmesine sebip olmaz mı?
2-teyp i kapatıp açtığımda veya arabayı istop edince tekrar çalıştırdıgımda çalan parça kaldığı yerden devam ediyor mu?
teşekkürler

5153 Mesaj
31 Mart 2011; 18:22:08 

Montajcının bağlamasıyla değişir o.
Yani direk de bağlanır, kontaklı da.
Teyplerin 3 besleme kablosu vardır; şase, akü, kontak şeklinde.
Direk bağlamada kontak ve akü kablosu birlikte aküye bağlanır, teybin ön paneli alınmadığı sürece teyp aküden akım çeker, yani teybi kapamak yetmez.
Teybi kapatıp açtığınızda ya da arabayı stop edip çalıştırdığınızda şarkı kaldığı yerden devam eder.
Montajcı kontak ve akü kablosunu ters bağlarsa kontağı kapatınca teyp kapanır ve tüm ayarlar sıfırlanır, şarkı kaldığı yerden başlamaz, ilk parçadan çalmaya başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 31 Mart 2011; 18:33:06 >

68 Mesaj
7 Nisan 2011; 23:29:25 

Selam arkadaşlar.Ben bugün pioneer 8350sd aldım 500 tl ye. İnternetten şöyle bi baktımda fiyatlara.Çok pahallıya almışım.Yanlız aldığım yer tanıdık ve 2 yıl garanti verdi.Ayrıca kartsız elden taksitli aldım.Aydan aya ne kadar paran olursa getir dedi :)) Arıza durumundada yapılmadığı taktirde değişme garantisini verdi bana.O konuda sıkıntım olmaz.Teyipten memnunum gerçi daha bir çok özelliğini bilmiyorum ama yavaş yavaş öğrenicem.Genel olarak yorumlarınızı alabilirmiyim?

2006 FiaT PuNTo 1.3 MuLTiJeT 16v NeVDynamic (ÇeLiK GRi)

566 Mesaj
8 Nisan 2011; 10:28:47 

8350sd mi! 9350sd mi. cd olayı bittiği için ekranı aç kapa lüzüm kalmıycak.

46HX850 clarion 788rusb.
Hp dv6 6020et PS4 iphone 5s
Asla Alışveriş Yapılmaması Gereken kişi: baraka77

50 Mesaj
8 Nisan 2011; 13:47:56 

quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

8350sd mi! 9350sd mi. cd olayı bittiği için ekranı aç kapa lüzüm kalmıycak.

Ben de ikisi arasındayım.

9350'deki "music browser" tam olarak ne işe yarıyor anlamadım. Bu özellikle şöyle yerli müzik>a tarzı müzik>b sanatçısı>c albümü>d şarkısı seçimi yapılır mı? Yoksa 8350'de de bu şekilde şarkı seçimi yapılıyor mu? Aynı şekilde sadece bir albümü tekrar çalma özelliği var mı? Daha önce hiç özellikli bir oto teyp kullanmadığım için bilmiyorum.

Ben müzik arşivimi çok düzenli tutan birisiyim. Bu sebeple böyle bir seçim şansım varsa çok sevinirim.

Bunun dışında 9350'de RDS yok galiba ama bundan feragat edebilirim. Ekran ölçüleri de önemli değil. Bir de 9350 daha şık bence.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Böyle olacağını biliyordum. Devamını ve sonunu da biliyorum.

68 Mesaj
8 Nisan 2011; 17:28:44 

Arkadaşlar bi sorum olucak.Acilen cevaplarsanız sevinirim.8350 de ses tuşuna basıyorum audio çıkıyo.Sağında solunda ayarlar falan var ama sağa sola hareket etmiyor.Seçemiyorum hiçbirisini.Çoklu animasyon özelliğinin olduğunu söylemişsiniz.Ben değişim yapamıyorum.Şu ayarlar menüsüne nasıl giriceğimi söylerseniz çok makbule geçecek

5153 Mesaj
8 Nisan 2011; 18:58:48 

500 Tl çok pahalı almışsınız.
Zaten verilen garantiyi sadece satıcı verir.
Yani bayi garantisi olmaz.
Ben 290 Tl ye alıyorum bu modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

566 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:31:26 

quote:

500 Tl çok pahalı almışsınız.
Zaten verilen garantiyi sadece satıcı verir.
Yani bayi garantisi olmaz.
Ben 290 Tl ye alıyorum bu modeli.

Alırsanız yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. İnceleme yapabilirseniz umarım çok yardımcı olacaktır.

46HX850 clarion 788rusb.

5153 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:48:48 

68 Mesaj
8 Nisan 2011; 23:41:09 

Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım. Pahallıya aldığımın farkındayım zaten.İnternetten araştırdım 300 350 arası fiyat veriyorlardı ama arıza durumunda muhattabın yok.Düşündüm 200 lira daha fazla veririm en azından sorun çıkma halinde muhattabın var.Sonuçta bu ürünlerin garantilisi girmiyor ülkemize.Hepsi spot diye tabir ettiğimiz cihazlar.Dediğiniz gibi garantiyi satın aldığımız işletme veriyor. Ama soruma halen yanıt alamadım. Ses tuşuna bastığımda audio ayarları geliyor.Sağında ayarlar menüsü falan çıkıyor ama ben seçemiyorum onları.Sağa sola hareket ettiremiyorum.Bilen versa lütfen yardım etsin.Saygılar...

5153 Mesaj
8 Nisan 2011; 23:42:42 

Ses tuşunu sağa sola çevirin.

68 Mesaj
9 Nisan 2011; 1:34:30 

Gülüyorum şuan resmen.Bu hiç aklıma gelmemişti. Bende kendimi bu işlerde iyi sanırdım.Neyse çok çok teşekkür ederim kardeşim.Saygılar...

68 Mesaj
9 Nisan 2011; 20:28:17 

Mustang kardeş hallettim animasyon olayını tekrar teşekkür ederimde bi sorum daha olucak.Şimdi teybin arkasında 3 çıkış varya. Ön arka bide subwoffer diye. Benim arabada sadece arka çıkışı kullanıyorum ben.Anfinin çıkışlarındada çoğaltıcı kullanmıştı oto elektirikçim.Arabadaki ses şuan çok iyi,muhteşem.Ama görenler bu tesisatın hakkı bu değil,daha iyi olması lazım diyiyor.Acaba teybe tek anfi kablosu yerine 3 anfi kablosu bağlasam seste artış olurmu,daha doğrusu bu şekilde anfiye fazla yüklenmiş olurum.Anfiyi yakma durumu olurmu??? Bİraz uzun oldu ama umarım anlatabilmiştirim.Tesisatımıda yazayım. Bir adet 1000JBL Subwoffer,bir adet JBL Mid Bass,Pioner Sonsuz twitter(bunun ismini tam bilmiyorum en büyüğü işte:)) ) bir çift pionner 460W kayık.Pionner 904 amfi...

5153 Mesaj
9 Nisan 2011; 20:47:26 

Tesisatçıya söyleyin o işi bıraksın.
2 RCA çekmesi lazımdı.
Arka RCA ve Subwoofer RCA yı amfiye girmeliydi.
Amfinin arka kanalına SW RCA yı girip çıkışları köprü yapıp wooferı bağlamalıydı.
Amfinin ön kanalına arka RCA yı girip çıkışa midleri ve ovalleri paralel bağlayıp girmeliydi.
Teybin ön kolon çıkışlarına da Pioneer tizleri bağlamalıydı.
Gainleri de en kısıkta tutmalı.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 9 Nisan 2011; 20:59:16 >

68 Mesaj
9 Nisan 2011; 21:38:22 

Tesisatçısınız galiba :) Uğraşmak istememiş demekki.Tizleride amfiden aldı. zaten amfinin 3 çıkışı var.Bir tanesi çalışmıyor. Ben kendim bağlamayı denedim amfi kablosu bulamadım. Bir tane alır almaz bağlıycam.Aslında sizi bulmam süper oldu :)) Şİmdi teybin 3 çıkışı var.Amfiminde 2 çıkışı var. bir çıkışı arızalı.(Pİoneer 904) En iyi ses için nasıl bir bağlantı yapmalıyım?

5153 Mesaj
9 Nisan 2011; 22:51:25 

Tesisatçı değilim
Yukarıda anlattığım şekilde bağlayın
Bozuk olan kanala ve çıkışlara Wooferı bağlayın

68 Mesaj
10 Nisan 2011; 12:55:52 

Anlamadığım bozuk olan kanala wofferi bağladığımda nasıl ses alıcam.Ben teypten gelen rca yı bozuk olan kanallara taktığımda ses vermemişti.Hoperlör çıkışlarınında bir tanesi hariç hepsine hoperlör bağlı.HAtta o boş olan kızmada kayığı bağladım yine ses vermedi.Woffer nasıl ses vericek merak ediyorum.Neyse bi amfi kablusu alıralmaz yaparım

5153 Mesaj
10 Nisan 2011; 12:58:41 

Ben şöyle anladım
Amfinin 4 çıkışından 1 tanesi bozuk diye
Neyse, başka bir montajciya gösterin
Zaten görmeden pek sağlıklı olmuyor
Baksanıza, anlaşamadık bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 10 Nisan 2011; 12:59:46 >

68 Mesaj
10 Nisan 2011; 13:58:43 

Haksınız görmeden olmaz.Aslında bilgisayar donanımlarından çok iyi anlarım.Ses sistemi 5+1 7+1 ler ev sinema sestemleri falan ama oto anfisini pek kurclamamıştım onuda sonunda hallettim.Ufak bir acemilik döneminden sonra dün gece çözdüm olayı.Bir adet anfi kablosu alır almaz anfinin ikinci roketinide ateşliycem inş Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...

68 Mesaj
11 Nisan 2011; 19:33:24 

Mustang kardeş olayı hallettim.gidip en iyisinden ketenli amfi kablosu aldım. birini teybin en alttaki subwoffer çıkışına,diğerinide ortadaki arka hoperlör çıkışına bağladım.Sonra her ikisinide kırmızı beyaz uyumuyla amfiye bağladım.Hoperlörler kudurdu resmen yok böyle bir şey.Pionner deh 8350sd nin farkını işte o zaman anladım.Eskiden soldaki sesleri alamıyodum.Sanki balansı en sağa kaydırmışım gibi.Şimdi stereo bir şekilde ses alıyorum.Bağlantıda bir sorun vardı galiba.HEr neyse buna vesile olduğun için teşekkür ederim Mustang kardeşim.Bu teybi almak isteyenlerede şiddetle tavsiye ederim.Mükemmel bir cihaz.İçinde aradığınızdan fazlası var

68 Mesaj
11 Nisan 2011; 19:35:27 

Son bir sorum olucak! GErçi biraz karışıktır yapılması belki ama bu radyo frenkanslarını nasıl kaydediyoruz?

1288 Mesaj
14 Nisan 2011; 20:48:42 

@Puntojet hocam o teybi senin arabaya nasıl taktınız? Orjinal teyp çokfarklı çünkü?

5153 Mesaj
14 Nisan 2011; 21:10:47 

Teyp çerçevesi yardımıyla her arabanın orjinal teybinin yerine farklı teyp takikabilir.

1288 Mesaj
14 Nisan 2011; 21:24:19 

hmm..renk sorun olmuyor mu peki? araçların farklı versiyonlarında renk değişebiliyor çünkü.. Ama 8350 için değer galiba : )

5153 Mesaj
14 Nisan 2011; 22:16:32 

Sahibinden.com ve Gittigidiyor.com dan ürünü araştırabilirsiniz.

68 Mesaj
16 Nisan 2011; 0:31:02 

Arkadaşında dediği gibi harici teyp çerçevesi var.İlk önce bulamamıştım öyle takıp kullandım tabi kötü bi görüntüydü.Dün çerçevem geldi hemende taktım zaten.Ses,görüntü gerçekten mükemmel.Şiddetle tavsiyemdir.En kısa zamandada kaliteli bi fotoğraf makinesiyle foto çekip eklerim buraya...

1288 Mesaj
16 Nisan 2011; 3:08:40 

Çok sevinirim @Puntojet.

566 Mesaj
17 Nisan 2011; 0:55:12 

9350sd aldım ve teypte rds yok. Ancak fazla radyo dinlemiyorsanız problem yok. Çekişi falan güzel. Kesinlikle tavsiyeediyorum. Ses ayarlarını yapabilirseniz mükemmel bir ses elde ediyorsunuz. Sadece joystik tuşu güven vermiyor. Ses yönünden beklentimden fazlasını aldım diyebilirim.

46HX850 clarion 788rusb.

4 Mesaj
26 Nisan 2011; 10:50:17 

arkadaşlar 8350sd pioneer teybi yeni aldım. ama birşey kafamı karıştırdı. saat düğmesine ilk basmada saat ikinci basmada kronometre gibi bir şey var. bu ne işe yarıyor acaba yardımcı olursanız sevinirim.

68 Mesaj
28 Nisan 2011; 1:32:54 

Arkadaşlar şuan jbl 16cm lik mid takımı var ama yüksek seste dağıtıyor.Önere bileceğiniz iyi bir mid takımı varmı???

566 Mesaj
2 Mayıs 2011; 16:08:55 

media markt'da dinlediklerim arasinda en iyisi kenwood du. Tizleri oldukca soft baslarda performansliydi. Onumuydek hafta alicam. Daha ayrintili bilgi vermeye calisirim. Ama sunu anladim ne piooner nede jbl isimleri her yerde ama o kadarda iyi degiller.

46HX850 clarion 788rusb.

68 Mesaj
4 Mayıs 2011; 23:04:07 

Yorumlarını bekliyorum.Dediğin gibi isim yapmışlar ama eskisi gibi performanslı değiller.Bende jbl in mid baslarıdan hiç memnun değilim.Ses konusunda çok iyi ama bas konusunda belli bi yerden sonra dağıtıyor.Hoperlör basını en düşük seviyeye almama rağmen üstelik...

566 Mesaj
10 Mayıs 2011; 22:51:04 

sonunda onlere hoparlor aldim. Kenwood s703p media markt 209 tl. Cogu hoparlor gibi 16.5 cm degil 16 cm arac modelim accent era old icin on kapilara cuk oturdu montaji kendim yaptim. Merak edenler icin hoparlorun miknatis boyutu 90 buda dusuk frekanslarda daha guclu ses uretmesini sagliyor. Hoparlorlerde crossover yok. Sadece tizlere giden ufak bir devre var. Ses sisteminde amfi kullanmiyorum.

46HX850 clarion 788rusb.

112 Mesaj
11 Mayıs 2011; 10:14:08 

Hayırlı olsun arkadasım ıyı gunlerde kullan. bende aynı aracın dızel modelıne sahıp ım de merak ettıgım konu on hoparlor ler 16cm degıl mı ? 16 cm hoparlor aldıgımızda uygun oluyor.. ayrıca one aldıgın hoparlorlerı orjınal teyp e mı bagladın acaba ?

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

112 Mesaj
11 Mayıs 2011; 10:18:56 

Pardon yukarıyı sımdı okudum.. 9350sd aldım yazmıssın kusura bakma.. pekı nerden aldın kaca aldın merak ettım dogrusu ? bende 8350sd dusunuyorumda oyuzden soruyorum.. saygılar..

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

566 Mesaj
11 Mayıs 2011; 19:55:29 

urunu 1 haftalik olarak ikinci el aldim. Teybe direk bagldim. Teyp guzel ancak beklentileri cokta yuksek tutmamak lazim. Eger ses olara ayniysa 8350 derim cunku usb bagliyken cd degistirmek istersen kafa one yattigi icin usb verisi kesiliyor. Ayrica joystik tus olayi arabayi kullanirken cok zorluyor. Aklima gelenler simdilik bunlar. Baska sormak istedikleriniz varsa seve cevaplarim. Araclarimiz ayniysa eger su anda onler kasnak geretirmeden oturan 3 marka var. Infinity 6030(bulamadim) jbl gto 608(tizler cok sert yuksek serlerde dagitiyor) son olarakta kenwood s703p var. Eliniz yatkinsa montaji kendiniz yapin. Cunku ne istediginizi en iyi kendinz bilirsiniz.

46HX850 clarion 788rusb.

112 Mesaj
11 Mayıs 2011; 21:27:48 

elımın hıc yatkın oldugu soylenemez. acıkcası daha yenı yenı gırmeye basladım bu ıslere . daha once sadece dınleyıcıydım sımdı ıste aracıma sıstem yaptırmaya karar verdım.. oncelıkle sormak ıstedıgım sesın aractakı durumu? nasıl yalıtım ıstıo mu arac ? yalıtım olmadıgı zaman ses bozuluyor mu?

SAMSUNG GALAXY S III

112 Mesaj
11 Mayıs 2011; 21:31:27 

Elim hiç yatkın degıl bu konulara oyuzden bır arkadasımın yakın tanıdıgı var sıstem yapan dukkanı var ona yaptırmayı dusunuyorum.. ama ıste daha arastırma devresındeyım.. sana sormak ıstedıgım bıkac sey var ..oncelıkle yalıtım gereklımı bızım araclara? ses bozuluyor mu ? tıtreme yapıyor mu? ses de herhangı bır problem varmı?

SAMSUNG GALAXY S III

2624 Mesaj
11 Mayıs 2011; 21:48:51 

Şu parayı bi biriktirsem 8350SD me kavuşsam

|http://i.imgur.com/TlZmVak.gif[/image]

50 Mesaj
14 Mayıs 2011; 10:28:16 

quote:

Orijinalden alıntı: zzzer

Ben de ikisi arasındayım.

9350'deki "music browser" tam olarak ne işe yarıyor anlamadım. Bu özellikle şöyle yerli müzik>a tarzı müzik>b sanatçısı>c albümü>d şarkısı seçimi yapılır mı? Yoksa 8350'de de bu şekilde şarkı seçimi yapılıyor mu? Aynı şekilde sadece bir albümü tekrar çalma özelliği var mı? Daha önce hiç özellikli bir oto teyp kullanmadığım için bilmiyorum.

Ben müzik arşivimi çok düzenli tutan birisiyim. Bu sebeple böyle bir seçim şansım varsa çok sevinirim.

Bunun dışında 9350'de RDS yok galiba ama bundan feragat edebilirim. Ekran ölçüleri de önemli değil. Bir de 9350 daha şık bence.

Yorumlarınızı bekliyorum.

2 teyp arasındaki kararımı verip GG'den sipariş vereceğim. Üstte yazdığım sorulara cevap bekliyorum. Bir de RDS olup olmaması radyonun çekim performansını etkiliyor mu?

Zaman bulup görerek inceleme fırsatı bulamadım. Sizin yorumlarınıza güveneceğim.

Herkese selamlar..

Böyle olacağını biliyordum. Devamını ve sonunu da biliyorum.

169 Mesaj
14 Mayıs 2011; 15:57:03 

quote:

Montajcının bağlamasıyla değişir o.
Yani direk de bağlanır, kontaklı da.
Teyplerin 3 besleme kablosu vardır; şase, akü, kontak şeklinde.
Direk bağlamada kontak ve akü kablosu birlikte aküye bağlanır, teybin ön paneli alınmadığı sürece teyp aküden akım çeker, yani teybi kapamak yetmez.
Teybi kapatıp açtığınızda ya da arabayı stop edip çalıştırdığınızda şarkı kaldığı yerden devam eder.
Montajcı kontak ve akü kablosunu ters bağlarsa kontağı kapatınca teyp kapanır ve tüm ayarlar sıfırlanır, şarkı kaldığı yerden başlamaz, ilk parçadan çalmaya başlar.

ben de deh8350 aldım ve teybin görünüm ve kullanımından memnunum. yalnız yukarıda da konusu geçen bir problemim var.

evet kontağı kapattığımda teyp hemen kapanmıyor. 5-10 dk sonra kendini kapatıyor. yalnız bir süre sonra aracı tekrar çalıştırdığımda ilk parçanın başından başlıyor. her defasında ileri alıp kaldığım parçaya gelmek beni çok rahatsız ediyor. bu tüm teyplerde böyle mi? başka bir yolu veya ayarı falan yok mu?

5153 Mesaj
14 Mayıs 2011; 17:52:16 

Montajcı yanlış bağlamış, teyple alakalı bir durum değil yani.
Zaten alıntı yaptığınız mesajımda açıklama mevcut.

566 Mesaj
15 Mayıs 2011; 10:48:24 

ufak capta yalitim gerekebilir. Bikac yerden zirilti geliyor.

46HX850 clarion 788rusb.

112 Mesaj
15 Mayıs 2011; 10:51:47 

ufak capta olarak kastın 2 on kapı ve bagaj kapagı mı?bıraz acabılırmısın nerelerden tıkırtı gelıyor?

SAMSUNG GALAXY S III

566 Mesaj
15 Mayıs 2011; 23:44:29 

on kapilarin icinde posetler var bunlar biraz ses yapiyor. Bagajin acilma sistemine ait iki cubuk var bunlar birbirine carpabiliyor.

46HX850 clarion 788rusb.
Sayfa:   [1] 3      >>
Sayfa: [1] 3      >>