- x
airties rt-206v4
6 Cevap8076 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

11 Mesaj
23 Şubat 2011; 20:44:03 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar bugün ttnet den airtes rt-206v4 kablosuz modem aldım.
Bir kac sorum olcakdı,belki icinizden yardımcı olan vardır.Şimdiden teşekkür ederim.

Modemin arkakasında acma kapama dügmenin yanında ufak bir dügme daha var.Bu ne işe yarıyor.Birde onun yanında ufak bir delik var,bu herhalde reset atmak icin.Ama o dedgim ufak dügme ne işe yarıyor.

Birde ben zatto diye bir program var.Tv izlemek icin.Şimdi bu zattooyu ie explorden izleyebiliyorum.İp degiştirerek.Ama programın kendinden izleyemiyorum.Bir şekilde benim modemden ip degiştrmem gerekikiyor.Yani modemden ben mesela bunu 195.162.130.20 ve 8080 port nasıl girerim.
dedigim gibi internet ie explorden girebiliyorum sonra ip benim isvicre oluyor.Bunu modemde yapmak istiyorum ki zatto programını indirip direk izlemek istiyorum.yani öle ie browseri acıp ordan izlemek istemiyorum.Varmı bunun bir yolu.

birde bu modemde 10 tan ışık var.5 ışık ne işe yaradıgını biliyorumda geri kalan 5 ne işe yarıyor

sevgiler ..öpüldünüz

necla

11 Mesaj
23 Şubat 2011; 23:15:02 

yokmu bir bilgisi olan arkadaş

376 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Frostban3
24 Şubat 2011; 10:39:42 

Öpüldünüz, Necla diye girersen lafa cevap yazan çıkmaması normal herhalde

11 Mesaj
24 Şubat 2011; 10:42:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Frostban3

Öpüldünüz, Necla diye girersen lafa cevap yazan çıkmaması normal herhalde

ne alaka.kibar olmak istedim.yanlış yere cekmeye gerek yok.neyse.
ben halen sorularıma cevap arıyorum

376 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Frostban3
24 Şubat 2011; 12:01:15 

Kolay gelsin

1 Mesaj
27 Mart 2011; 1:21:16 

arkadaşlar benim bi sorum olacak. benim kablolu bi modemim var uydu netten. bi de airtes 206v4 modemim var ve bide switch var. ben bu kablolu modemi switche bağlayıp onu da airtes206 modemine bağlayıp airtes206 modemin ethernet bağlantısını kullanabilirmiyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

316 Mesaj
12 Şubat 2013; 17:23:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Necla1974

Arkadaşlar bugün ttnet den airtes rt-206v4 kablosuz modem aldım.
Bir kac sorum olcakdı,belki icinizden yardımcı olan vardır.Şimdiden teşekkür ederim.

Modemin arkakasında acma kapama dügmenin yanında ufak bir dügme daha var.Bu ne işe yarıyor.Birde onun yanında ufak bir delik var,bu herhalde reset atmak icin.Ama o dedgim ufak dügme ne işe yarıyor.

Birde ben zatto diye bir program var.Tv izlemek icin.Şimdi bu zattooyu ie explorden izleyebiliyorum.İp degiştirerek.Ama programın kendinden izleyemiyorum.Bir şekilde benim modemden ip degiştrmem gerekikiyor.Yani modemden ben mesela bunu 195.162.130.20 ve 8080 port nasıl girerim.
dedigim gibi internet ie explorden girebiliyorum sonra ip benim isvicre oluyor.Bunu modemde yapmak istiyorum ki zatto programını indirip direk izlemek istiyorum.yani öle ie browseri acıp ordan izlemek istemiyorum.Varmı bunun bir yolu.

birde bu modemde 10 tan ışık var.5 ışık ne işe yaradıgını biliyorumda geri kalan 5 ne işe yarıyor

sevgiler ..öpüldünüz

necla

konu hortlayacak ama ben de merak ediyorum yokmu cevaplayabilecek bir arkadaş.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250