VODAFONE FATURASIZ HATLARA BlackBerry Curve 8520 - 399TL
66 Cevap24554 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

621 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:17:17 

Sanırım 7.99TL ödediğimiz 100mb kotalı net paketine 12 ay boyunca 9.99TL ödüyoruz. Telefon 12 ay sonunda bize 423TL'ye mal oluyor. Sıcak gibi geldi.

0

Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan BlackBerry Curve 8520 modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelerimiz 12 ay boyunca Kampanyalı BlackBerry Servis kullanımına ayda sadece 9,90 TL üzerinden sahip olabilecekler. Üstelik Axess'e özel peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile beraber.

* Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan BlackBerry Curve 8520 modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelere 12 ay boyunca Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı ayda 9,9 TL (tüm vergiler dahil) üzerinden verilecektir.
* Kampanya kapsamında tavsiye edilen BlackBerry Curve 8520 modelinin son kullanıcı fiyatı (tüm vergiler dahil) 399TL'dir.
* Kampanya 23.02.2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
* Kampanya kapsamında belirlenen Curve 8520 model dışında farklı bir BlackBerry cihazla kampanyaya giriş yapılamaz.
* Kampanya sadece bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
* Kurumsal faturasız aboneler kampanyadan yararlanamaz.
* Kampanya aktive edildikten sonra RIM tarafında provizyon işlemi gerçekleşirken Internet provizyonu otomatik olarak aktive olmamaktadır. Bu nedenle kampanya girişi yapıldıktan sonra internet bağlantılarını yapabilmeleri için DATA Servisinden manuel olarak Internet provizyonunun aktive edilmesi gerekmektedir. Bunun için; 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri Data Servisleri aranmalıdır. Data Servisleri tarafından internet provizyonu aktif hale getirilmemiş hatlarda Blackberry tarayıcısından yapılacak internet çıkışları ücretli olacaktır.
* Kampanya kapsamında verilen indirimli BlackBerry opsiyonu için adil kullanım limiti 100 MB'dır. 100 MB sonrası bağlantı hızı 96 kb/s düşmektedir.
* Kampanya kapsamına faturasız ses tarife kullanıcıları dahil olabilecektir, kampanya kapsamında herhangi bir faturasız tarife kullanıcısı yer alabilir.
* Kampanya kapsamında taahhütname alınmamaktadır.
* Kampanya kapsamında yer alan aboneler seçmiş oldukları ses, sms ve data (kampanya kapsamında verilen Kampanyalı BlackBerry Servisi üzerinden verilen BB APN kullanımı hariç) ücretlendirilecektir.
* 23/02/2011 tarihinden önce Vodafone şebekesinde yer alan veya 23/02/2011 tarihinden sonra MNT ile numarasını Vodafone şebekesine taşıyan aboneler kampanyaya dahil olabilecektir.
* Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı sadece kampanyaya dahil olan abonelere açık olacaktır.
* Abonelerin kampanya katılımları ile beraber Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı otomatik olarak tanımlanır ve 9,9 TL değerindeki aylık ödeme bedeli abonenin hesabından düşer.
* Abonenin Kampanyalı BlackBerry Servisini kullanabilmeleri için hesaplarında en az tarife bedeli kadar bakiyenin yer alıyor olması gerekir.
* Abonelerin bakiyesi yetersiz olsa bile kampanyaya dahil edilebilir ancak kampanyalı BlackBerry Servis kullanımı yeterli bakiyesi olana kadar başlamaz.
* Abonenin Kampanyalı BlackBerry Servisi aktive olduktan sonra, bir ay (tarih bağımlı) boyunca bu opsiyonu kullanma hakkı olur.
* Abonenin hesabında yeterli bakiye olması durumunda; bir sonraki ay abonenin hattına Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı tekrardan yapılır. Abonenin yeterli bakiyesi olmadığı durumda, Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı deaktive olur ve abone yeterli bakiyesi olduğu zaman Kampanyalı BlackBerry Servis otomatik olarak tanımlanır.
* Aboneler kampanyaya katıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler. Aboneler kampanya kapsamında en fazla 12 kere Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkından yararlanabilir.
* Kampanya süresinin dolması durumunda, abonenin Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı otomatik olarak iptal edilir.
* Abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda abonelere herhangi bir ceza yansımayacak olup, Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkı iptal edilir.
* Kampanya kapsamında çıkış işlemleri anlık olacak olup, opsiyon kullanımı dönem sonuna kadar devam edecektir.
* Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
* Abonenin faturalı bir hatta geçmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi ve/veya abone isteği ile kampanyadan çıkma talebinde bulunması durumunda abone hem kampanyadan çıkartılır, hem de kampanya kapsamında verilen opsiyon kullanımı sona erer.
* Kampanya kapsamında yer alan aboneler Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkını iptal edebilmeleri için kampanyadan çıkmaları gerekmektedir.
* Kampanyadan yapılan çıkışlarda herhangi bir ceza uygulaması bulunmamaktadır.
* Kampanyadaki data hakkı 3636'dan SMS ile sorgulanabilir.
* Kampanya ile birlikte sadece hız düşümü yapılmayan data opsiyonları alınabilir. Hız düşümü yapılan data opsiyonları ile bu kampanya birlikte kullanılamaz.
* Kampanya kapsamında bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
* Kampanya kapsamında yer alan Akbank Axess kredi kartı ile abonelere 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.
* Kampanya kapsamında verilen BlackBerry Curve 8520 cihazlarında simkilit bulunmamaktadır.
* Kampanya kapsamında tanımlanan İndirimli BlackBerry opsiyonu farklı bir cihazda kullanılamaz. Kullanım sağlandığı takdirde standart data tarifesinden ücretlendirme gerçekleştirilir.
* Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

KAYNAK : http://www.vodafone.com...ry-cihaz-kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 23 Şubat 2011; 16:29:00 >

Marantz SR4002 AVR - Pure Acoustics Slimdream 5.1 - Pure Acoustics SLW10 Sub - WD Media Player - Dreambox 800 HD - Samsung LE40A656 Full Hd Lcd TV- XBOX 360

755 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:28:41 

bu model 2g degil mi?

621 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

bu model 2g degil mi?

Sanırım öyle. 3G yok. İnternet hızı kaç kb olur ve bilgisayara bağlayıp interneti bilgisayardan kullanabilirmiyiz?

Marantz SR4002 AVR - Pure Acoustics Slimdream 5.1 - Pure Acoustics SLW10 Sub - WD Media Player - Dreambox 800 HD - Samsung LE40A656 Full Hd Lcd TV- XBOX 360

3302 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:33:33 

Hiç birşey anlamadım ..

Kısacası faturasız olması lazım .
istediği tarfiye geçebilir ama aylık 9.9 liralik internet paketi ödemesine karşılık bu telefonu veriyorlar değil mi ?

621 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:39:02 

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Hiç birşey anlamadım ..

Kısacası faturasız olması lazım .
istediği tarfiye geçebilir ama aylık 9.9 liralik internet paketi ödemesine karşılık bu telefonu veriyorlar değil mi ?

Telefonu 399TL bölü 12 şeklinde kredi kartıyla ödüyoruz. 9.99TL lik ücret telefon için kullanılacak internet bağlantısına 12 ay boyunca ödeniyor. Yani yüklediğiniz TL lerden her ay 9.99TL kesiliyor.

850 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:46:01 

7,99 sınırsız mı 100 mb kotalılar için mi?

http://www.umityasaroztoprak.com

9 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:56:55 

telefonu araştırdım biraz yorumlar genelde olumlu yönde tek negatif tarafı 3g olmaması olarak gösteriliyor vodafone 9.99 luk internet paketi sınırsız diye biliyorum alınabilir bi telefon aslında...

3302 Mesaj
23 Şubat 2011; 16:59:20 

Karttan bir anda mı çekiliyor acaba yoksa normal fatura öder gibi ödiyebiliyormuyuz ?

bide bu telefonun beyazı varmı seçebiliyormuyuz ? Anneme almayı düşünüyorumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 23 Şubat 2011; 17:00:44 >

17 Mesaj
23 Şubat 2011; 17:43:58 

Aboneler kampanyaya katıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler. Aboneler kampanya kapsamında en fazla 12 kere Kampanyalı BlackBerry Servis kullanım hakkından yararlanabilir.

13. aydan itibaren blackberry servis ücreti nekadar??

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][font="Trebuchet MS"]

1837 Mesaj
23 Şubat 2011; 18:03:52 

Önce kredi kartından takistle 400 lira çektiriyoruz. Sonra 12 ay 9 liralık net paketine üye oluyoruz. Benim merak ettiğim net paketi zorunlu mu? İlla ki 9 liralik pakete üye olmak zorunda mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 23 Şubat 2011; 18:23:51 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

383 Mesaj
23 Şubat 2011; 18:23:28 

bu nedir hiç birşey anlaşılmıyor :S

850 Mesaj
23 Şubat 2011; 19:06:24 

BlackBerry Servis kullanım hakkı dediği şey ayda 2 TL fazladan vermek değil mi?!
Anladıysam ne olayım.
Ben o haktan yararlanmak istemiyorum cepnete devam edeceğim 2TL de cebimde kalsın derim o zaman :S

http://www.umityasaroztoprak.com

1580 Mesaj
23 Şubat 2011; 19:21:55 

Performansı nasıldır bu telefonun ? Bb alabilirim bu ara da performansını gerçekten merak ettim.Bende hacklenmiş 5800 var kıyaslarsak ?

#WESLEY SNEIJDER FAN CLUB#

"Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek" Wesley Sneijder

1837 Mesaj
23 Şubat 2011; 19:59:42 

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Performansı nasıldır bu telefonun ? Bb alabilirim bu ara da performansını gerçekten merak ettim.Bende hacklenmiş 5800 var kıyaslarsak ?

Burada çok iyi bir inceleme var oku istersen, videolu anlatım da var:

http://www.ceplab.com/i...-curve-8520-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 23 Şubat 2011; 22:34:36 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

124 Mesaj
23 Şubat 2011; 22:33:22 

Kredi kartına taksitle oldukdan sonra neden gidip vodofone den alalım ki?100 mb internette kendilerinin olsun.

www.franchisebulalim.com

3302 Mesaj
23 Şubat 2011; 22:35:13 

Ya hiçbirşeye kayıt olmadan direk alabiliyormuyuz ? illa faturalı hat şart mı ? yada cep telefonu için hattı alsak sonra hemen kapattırsak olurmu ki ?

107 Mesaj
23 Şubat 2011; 22:35:50 

arkadaslar burada 9.90 lıraya verdıklerı blackberry bıs servısıdır. aylık cepnetle karıstırılmasın. standart BIS abonelıgı vodafoneda 29 tl'dir.

BIS kullanımından blackberry messenger'ı ve maıllerınızı otloook uzerınden bakabılıyorsunuz bıdıgım kadarıyla....

Tibaş Memur

219 Mesaj
23 Şubat 2011; 23:12:27 

quote:

Orijinalden alıntı: iboofe

Kredi kartına taksitle oldukdan sonra neden gidip vodofone den alalım ki?100 mb internette kendilerinin olsun.

başka yerlerde en ucuz 530 tl felan

311 Mesaj
23 Şubat 2011; 23:27:52 

Anladığım kadarıyla faturasız hattı olan herkes bu telefonu 399 liraya alabiliyor. İnternet hizmeti mecbur değil dileyen katılır dileyen katılmaz. Hiç bir taahhüt yok.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

17 Mesaj
24 Şubat 2011; 9:09:45 

quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

Anladığım kadarıyla faturasız hattı olan herkes bu telefonu 399 liraya alabiliyor. İnternet hizmeti mecbur değil dileyen katılır dileyen katılmaz. Hiç bir taahhüt yok.

evet mecbur değil

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][font="Trebuchet MS"]

207 Mesaj
24 Şubat 2011; 9:13:26 

telefonun sim kilidi var mi acaba?
telefonu alip baska operatorle kullanabilir miyiz?

*Analysis is about building the right system,design is about building the system right.
*Doing business without advertising is like winking at a girl in the dark. You know what you are doing, but nobody else does.

207 Mesaj
24 Şubat 2011; 9:40:34 

quote:

Orijinalden alıntı: paladin_v

telefonun sim kilidi var mi acaba?
telefonu alip baska operatorle kullanabilir miyiz?

sim kilidi yokmus.
ayrica taksit sadece akbank axess karta yapiliyormus.
sitedeki esaslarda yaziyor.

*Analysis is about building the right system,design is about building the system right.
*Doing business without advertising is like winking at a girl in the dark. You know what you are doing, but nobody else does.

249 Mesaj
24 Şubat 2011; 9:46:58 

sıfır hat çıkarsak alamıyoruz iyi mi :) tam da niyetlenmiştim halbüse

..ToUCH Me WiTH YouR LoVe..

207 Mesaj
24 Şubat 2011; 10:40:06 

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

sıfır hat çıkarsak alamıyoruz iyi mi :) tam da niyetlenmiştim halbüse

benim aklima soyle bir cakallik geldi:
baska operatorden faturasiz hat cikartip vodafone'a tasirsam kampanyaya dahil olabiliyoruz.
cunku 23.02.2011'den sonra numara tasimayla gelen aboneler yararlanabilir diyor :)

478 Mesaj
24 Şubat 2011; 11:00:16 

farklı operatörlerden hat cıkartsanız dahi 3 ay baska bir hatta geciş yapamıyorsunuz en son öyle idi şu anda nasıldır bilemem

g51

4466 Mesaj
24 Şubat 2011; 11:05:25 

Ne karışık iş bu arkadaş. Onu veriyorsun üstüne birşeyler veriyorsun vs. vs. anlamadım bu olaydan birşey.
7 senedir kullandığım faturasız hattım var. İlk 6 sene Turkcell olarak kullandım geçen sene Avea'ya geçtim.
Bu ara Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.
Şimdi ben hattımı Vodafone'a taşıdıktan sonra hattıma 20 TL yükledim diyelim 10 TL bakiyem kalacak ve Blackberry Curve 8520 cep telefonum mu olmuş olacak ?

249 Mesaj
24 Şubat 2011; 11:20:03 

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Ne karışık iş bu arkadaş. Onu veriyorsun üstüne birşeyler veriyorsun vs. vs. anlamadım bu olaydan birşey.
7 senedir kullandığım faturasız hattım var. İlk 6 sene Turkcell olarak kullandım geçen sene Avea'ya geçtim.
Bu ara Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.
Şimdi ben hattımı Vodafone'a taşıdıktan sonra hattıma 20 TL yükledim diyelim 10 TL bakiyem kalacak ve Blackberry Curve 8520 cep telefonum mu olmuş olacak ?

muhtemelen hayır, bu telefon için 399/12 ödeme yapacaksın, ama aynı zamanda BB servisini 9.9'a kullanacaksın.

ama data olayını anlamadım. hem adil kullanım vs geyiği 96 ya düşecek diyo, ama 3-5 satır aşağıda hız düşmeli paketleri kullanamazsın diyo :D

207 Mesaj
24 Şubat 2011; 13:57:24 

quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

farklı operatörlerden hat cıkartsanız dahi 3 ay baska bir hatta geciş yapamıyorsunuz en son öyle idi şu anda nasıldır bilemem

onlar da cakal olunca yemiyorlar demekki boyle cakalliklari :)

150 Mesaj
24 Şubat 2011; 20:44:13 

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

muhtemelen hayır, bu telefon için 399/12 ödeme yapacaksın, ama aynı zamanda BB servisini 9.9'a kullanacaksın.

ama data olayını anlamadım. hem adil kullanım vs geyiği 96 ya düşecek diyo, ama 3-5 satır aşağıda hız düşmeli paketleri kullanamazsın diyo :D

Yani telefona peşin gidip 400 tl verip alamıyormuyuz illaki 399 tl'yi 12 taksitemi böldürmemiz gerekiyor ?

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
4 gün 15 sa. 49 dk. kadarı kaldı.
24 Şubat 2011; 22:54:59 

quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

Yani telefona peşin gidip 400 tl verip alamıyormuyuz illaki 399 tl'yi 12 taksitemi böldürmemiz gerekiyor ?

nakit 399 a da alabilirsin. tek çekim de alabilirsin.

12 taksit opsiyonu, alım kolaylığı..

342 Mesaj
24 Şubat 2011; 23:27:46 

Sizce Nasıl Bir telefon Su an 5610 xm kullanıyorum 1 aydır telefn almayı planlıyrum ikinci el iphone 2g almayı dusundum anck ıkıncı el den vazgectım sızce c3 ve e63 den dahamı ıyı bu cıhaz bırde beyazı varmı?

Renault Yeni Symbol 1.4 Authentique(Duman Gri 2011)
Renault Clio III HB 1.2 Extreme Edition (Bulut Gri 2011)

391 Mesaj
25 Şubat 2011; 1:16:58 

ya böyle sözleşme gibi 50 satır maddeli kampanyamı olur okumaya bile üşendim.

2169 Mesaj
25 Şubat 2011; 1:21:42 

keşke bold 9700 verilse aynı fiyattan

iPhone 5 64 GB

1083 Mesaj
25 Şubat 2011; 1:29:28 

Sadece 9.90 lik bis paketi icin dahi alınır.ama telefonda bold kalitesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

249 Mesaj
25 Şubat 2011; 1:38:58 

quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo
* Kampanya kapsamında verilen indirimli BlackBerry opsiyonu için adil kullanım limiti 100 MB'dır. 100 MB sonrası bağlantı hızı 96 kb/s düşmektedir.
* Kampanya ile birlikte sadece hız düşümü yapılmayan data opsiyonları alınabilir. Hız düşümü yapılan data opsiyonları ile bu kampanya birlikte kullanılamaz.

bu 2 madde kendi arasında çelişmiyor mu ?

yada farklı 2 şey midir ? ekstra paket almadan net paketi veriyorlar mı acaba ?

12 Mesaj
25 Şubat 2011; 2:16:15 

benim bu olaydan anladığım 399 liraya bu telefonu tüm vodafone faturasız hat kullanıcılarının alabilecek olması arkadaşlar. Çünkü taahhüt yok, 9,9 tl' lik BB Paketide opsiyonel.

Belki de aşk; gol attıktan sonra Milli takım arması yerine, Nike amblemini öpmek kadar Sabri'leştiriyor insanı...

249 Mesaj
25 Şubat 2011; 2:36:15 

quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

benim bu olaydan anladığım 399 liraya bu telefonu tüm vodafone faturasız hat kullanıcılarının alabilecek olması arkadaşlar. Çünkü taahhüt yok, 9,9 tl' lik BB Paketide opsiyonel.

maddeleri yeniden okudum da aynen senin dediğin olaya çıkıyor sanırım.

vodafon zaten pek çekmiyor bizim civarda, 400 liraya alınabilecek bi telefon gibi duruyor. yarın bayiye gidip sorayım bi :)

1924 Mesaj
25 Şubat 2011; 4:18:13 

( 399/12 ) + 9,90 BB fiyatı = toplamda aylık 43,15 TL bir harcamanız oluyor.. 399 u axess e bölüyorlar, başka karta bölünmüyormuş. (nakitte alabilirsiniz) 9.90 yüklediğiniz TL den düşüyor. aynı aylık sms alırken birden alınan TL gibi... telefon alınır mı alınmaz mı bilmem, ama normal fiyatının çok daha pahalı olduğunu biliyorum, bu arada net paketini almazsanız telefon kameralı bir 3310 a döner.. biraz daha para verip nokia serisinden bir telefon alınabilir mi? orası size kalmış artık, o nokiaysa bu da blackberry, adı var yahu

LG G2 / Vodafone Smart Tab 10 / Q7

507 Mesaj
25 Şubat 2011; 9:08:27 

faturasız hatlarda sadece bu modelimi kampanya yapmıslar baska model varmı ?? bunun yerine de htc nin eski modellerinden birini verseydi bence daha iyiydi..

862 Mesaj
25 Şubat 2011; 10:00:30 

piyasada en ucuz 520 civarı, fiyat iyi

SONY VAIO F13L8E

300 Mesaj
25 Şubat 2011; 12:35:55 

sıyah kasa guzelmıs

Primum non nocere

668 Mesaj
26 Şubat 2011; 23:35:52 

şimdi ben bunu alsam ama telefon hattını kapatıp 7 ay açmasam borçlu kalırmıyım.Birde internet hızı nasıldır 3g değil çünkü

7181 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:28:06 

incelemeye baktım, cihaz 299 tl lik NOKİA nın modeli ile aynı ( yada corby wifi ), ama incelemede 700 tl imiş fiyat zaten e71 2 ci elde çok temiz 350 tl alınabiliyor, hatta e72 yi 550 / 600 tl ye satanlar var,

abonelik ve ? leri netleşince, alanların yorumuna göre , vodafone kullanan + net paketine üye olanlar için TAKSİT avantajıda varken alınabilir gibi,

2mp kamera - 65 bin renk - radyo yok - flash ışık yok ( 3g benim için önemli değil ) ÇOK cazip bir ürün değil.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Şubat 2011; 2:19:31 

cok eski bir alet isme kanmayın e 71-e72 gibi yeni nesil uygulamaları ve özellikleri olan telefonlar varken bu alet alınmaz 400 liraya 530 liraya 1 sene once e 71 aldıgım zaman şimdi bu telefon bu para etmez diyorum madem bu tarz klavyeli telefon alcaksınız arasıtırın bakın öle alın 3g olmayan telefon hadi bir şekilde kabul görür cepten nete girmeyenler için ama 2 mp kamera mı kaldı artık ekran 65 bin renk olan telefon yok gibi bişey artık ki ben bugun baktım ekranı cok kaliteli gelmedi bana alcaklara karar sizin ama dediğim gibi isme kanmayın telefon cok güncel bir cihaz diil

8 Mesaj
1 Mart 2011; 3:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

cok eski bir alet isme kanmayın e 71-e72 gibi yeni nesil uygulamaları ve özellikleri olan telefonlar varken bu alet alınmaz 400 liraya 530 liraya 1 sene once e 71 aldıgım zaman şimdi bu telefon bu para etmez diyorum madem bu tarz klavyeli telefon alcaksınız arasıtırın bakın öle alın 3g olmayan telefon hadi bir şekilde kabul görür cepten nete girmeyenler için ama 2 mp kamera mı kaldı artık ekran 65 bin renk olan telefon yok gibi bişey artık ki ben bugun baktım ekranı cok kaliteli gelmedi bana alcaklara karar sizin ama dediğim gibi isme kanmayın telefon cok güncel bir cihaz diil

şimdi kafamı cok karıştırdın e71 ile 8520 arasında kalmıştım ama e71 kullananlardan hep donma şikayeti alıyorum .. cok kararsız kaldım..

http://forum.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm

3397 Mesaj
1 Mart 2011; 10:33:39 

450 lira civarına nokia 5800 var, gps ve 3g de cabası.

lumia 720, sapphire 7870xt, i5 2500k, panasonic gf53k, samsung 46f6340 bu konularda sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.

789 Mesaj
1 Mart 2011; 13:43:15 

Çoluk çocuğun elinde BB görcez artık

207 Mesaj
1 Mart 2011; 14:04:38 

quote:

Orijinalden alıntı: judith

Çoluk çocuğun elinde BB görcez artık

zaten var :)
sahsen ben cevremde bis'in ne oldugunu bilmedigi halde bb 9700 sahibi iki kisi biliyorum :)

996 Mesaj
3 Mart 2011; 23:27:06 

axses kartım var,telefona ihtiyacım var,internette kullanıyorum yoğun,beyazıda varmış,markada istediğim gibi herşey mükemmel tam alıyorum dedim iştahla ama 3G YOK

448 Mesaj
4 Mart 2011; 23:10:16 

Blackberry en uygun fiyata Sanalreyonum'da 100 lira farkla 499 liraya bulunabiliyor: http://www.sanalreyonum...7177&ref=akakce&v=1.6.9

Sizce sıcak fırsat mı? Sanırım burada avantajlı olan 9.90'a sınırsız internet ve mesaj hakkı almak, dezavantajsa sim kilit. Sizce bu sim kilit kaldırılabilir mi? Kampanya şartlarını okudum, bir tanesi çok olumsuz etki yaratıcı:

quote:

Kurumsal faturasız aboneler kampanyadan yararlanamaz.

Bu mevcut Vodafone Kurumsal abonelerini mi kapsıyor? Ben mesela Avea Kamu'dayım ancak Vodafone'a geçebilirim bu telefonu almak için, geçtikten sonra Vodafone Kurumsal paketlerine üye olabilir miyim? Olamazsak avantajlı tarifeler nelerdir? Amerika'ya gidecek bir arkadaşım var, orada da bu alet 250 dolar aynı fiyatta o açıdan bana çok avantajlı geldi. Görüşlerimizi paylaşalım arkadaşlar.

448 Mesaj
6 Mart 2011; 19:37:27 

Bugün başvurdum, tarife olarak da cep özgürü seçtim. 4 güne kadar geçiş tamamlanırmış. Vodafone'un faturasız hatları açıkçası hiç hoşuma gitmedi, 25 liraya 500 dakika her yöne ve 5000sms gibi paketleri varken ama mecburen aldım.

1286 Mesaj
7 Mart 2011; 0:38:04 

Bende yakın zamanda almayı istiyorum. ama sadece faturasız hatlarda mı geçerli ?

Kanserin Belirtileri

1587 Mesaj
7 Mart 2011; 0:47:32 

bu telefonun neresini alacaz ya 3g yok gps yok bişi yok. alanlara geçmiş olsun

448 Mesaj
7 Mart 2011; 2:53:33 

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoRd_85

Bende yakın zamanda almayı istiyorum. ama sadece faturasız hatlarda mı geçerli ?

Evet sadece faturasız Vodafone hatlarına geçerseniz yararlanabiliyorsunuz. Bana en uygun Cep Özgür geldi, 25 yaş altıysanız Cep Özgür'ü tavsiye ederim.

2633 Mesaj
7 Mart 2011; 20:49:48 

Telefonun beyaz rengini gittim inceledim çok şık ve kesinlikle kaba değil, klavyesiyle mesaj yazmak hakikaten zevkli öyle, e63 e71 klavyeleriyle hiç alakası yok gerçekten çok rahat.. Bi an telefonu alasım geldi ya. Ama şu BIS aboneliği beni caydırıyor işte..

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)
PC Sistem:> http://valid.x86.fr/08uurq

448 Mesaj
7 Mart 2011; 21:05:39 

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Telefonun beyaz rengini gittim inceledim çok şık ve kesinlikle kaba değil, klavyesiyle mesaj yazmak hakikaten zevkli öyle, e63 e71 klavyeleriyle hiç alakası yok gerçekten çok rahat.. Bi an telefonu alasım geldi ya. Ama şu BIS aboneliği beni caydırıyor işte..

Bis aboneliği zorunlu değil hocam :)

223 Mesaj
7 Mart 2011; 21:29:56 

Blacberryi napiyim. Htc incridibles S getirsinler, 1500 TL'ye 24 ay tahattüt veriyim :)

"if can why not??"

2633 Mesaj
8 Mart 2011; 12:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Bis aboneliği zorunlu değil hocam :)

Ama bis olmadan GPRS üzerinden internet kullanılamıyor bildğim kadarıyla yanlışmıyım acaba?

& MB-D10 Battery Grip flickr <<>> LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW // Weifeng WF-6662A Tripod // Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD + Polarize Filtre// Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM + ND 16 Filtre // Samyang 8mm F/3.5 MC // HELIOS 58mm 1:2 F2.0 MC M-42 (m52x0,75)
PC Sistem:> http://valid.x86.fr/08uurq