Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ HATLARA BlackBerry Curve 8520 - 399TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
25.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 399 liraya hocam. Eğer isterseniz ayda 9 liraya Bis denen Blacberry servislerinden faydalanabiliyorsunuz internetle birlikte.
  • vodafone daki adam bana ister kullan ister kullanma interneti açmak zorundayız dedi. acaba iptal mi etmek gerekiyor istemiyorsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: maresal1903

vodafone daki adam bana ister kullan ister kullanma interneti açmak zorundayız dedi. acaba iptal mi etmek gerekiyor istemiyorsak

evet aynen dediğiniz gibi, telefonu aldığınızda mesaj geliyor 12 ay boyunca internet kampanyanız olduğuna dair isterseniz iptal edebilirsiniz diye bilgilendiriyorlar ayrıca, sim kilit açtırmadada herhangi bi sorun yaşanmıyor müşterihizmetlerini aramanız yeterli onlar yönlendiriyorlar hemen. eğer telefonun donanımı sizin için yeterliyse düşünmeden alın derim kesinlikle farklı ve güzel bir deneyim sunuyor özellikle nokia n serisinden sonra.
  • ben almayı düşünüyorum ama 3g yok pek bişey fark edermi internet hızında felan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingonur4

ben almayı düşünüyorum ama 3g yok pek bişey fark edermi internet hızında felan?

parasının telefonu değil.

100 lira daha ekle, 500 liraya 3G li, android işletim sistemli samsung cihazlara bak derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: kingonur4

ben almayı düşünüyorum ama 3g yok pek bişey fark edermi internet hızında felan?

parasının telefonu değil.

100 lira daha ekle, 500 liraya 3G li, android işletim sistemli samsung cihazlara bak derim

Tamamen farkli cihazlar. Ben de standart kullanıcılara android tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.