Şimdi Ara

6 GB Boyutundaki Total War: Shogun 2 Demosu Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       The Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War: Shogun 2'nin demosu Steam'deki yerini aldı. Demoyu buradan indirebilirsiniz. Oyunun tam sürümü ise 15 Mart'ta piyasaya çıkacak.

Demonun yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı, ama işin ilginç yanı demonun boyutunun 5935MB (neredeyse 6 GB) olması. Bu dönemdeki tam sürümün bir çok oyun ancak bu kadar yer kaplıyor.

Chosokabe alıştırma bölümü ve Sekigahara (Japon tarihinin en ünlü savaşlarından birisi) muharebesini oynayabileceğimiz demoyu indirmek ülkemiz şartlarında uzun zaman alacaktır.

• 6 gb indirmeye değmez sonuçta demo videosunu izledim beğenmedim :/
  • Demo 6 gb sa oyun artık 2 tane dvd 9olur harhalde :D
  • bu yinede iyimis ya killzone 3 çiksaydi dusunsenize 50 gb :D
  • Dün gece indirip oynadım ama hiç bişey anlamadım. Alışması uzun sürecek galiba.
  • Hay maşallah boyutuna kurban.
  • killzone 3 demo 1 küsürdü :)
  • Steam den demoyu indirmek işkence olur download hızı evlere şenlik.
  • bende diyordum neden inmek bilmedi bir türlü :)
  • demosunu oynadım optimizaysonu iyi deil oyunun, amd x6 2.8 ,4gb ram , ati hd5870 vapor-x ile ultra ve high grafiklerde kasıyor anca medium ile kasmadan oynatıyor hayellerim yıkıldı :D
  • evlere senlik derken bende indirdim 400 ile 650 arasında indirdi anlamadım nese oynayanlara bi sorum var kayıtlı bölüm açılıyor mu bende hata verioda bence süper olmus hele süikast anının görüntülenmesikeyif veriyo oynayıcıya
  • bende hiç hata vermedi oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.