Şimdi Ara

5800 Kulaklık pcde sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 5800 kulaklığını pcde kullanıyorum,pek bir sorun yok ama sesi biraz az açıkıyor.

Kulaklığın ortasındaki tuşa basılı tutarsam ciddi oranda ses artıyor Bu tuş pcde yanlış mı atandı acaba bunu oto yapamazmıyız bilgisi olan var mı ?

Yada kulaklıklarınızı test edebilirmisiniz orta tuşa basılı tutarak

• orta tuşun sesi arttırma gibi bi fonksiyonu yok bildiğim kadarıyla şimdi denedim öyle bişi yok bnm kulaklıkda. şu beyaz olanlardan bendeki.

snn kulaklıkta sıkıntı olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

orta tuşun sesi arttırma gibi bi fonksiyonu yok bildiğim kadarıyla şimdi denedim öyle bişi yok bnm kulaklıkda. şu beyaz olanlardan bendeki.

PC'de mi denediniz çünkü bende netbook'ta denediğimde farkettim bu olayı Ayrıca x2 kulaklığını taktım onda da aynen ses az ama tuşa basılı tutunca ses yükseliyor çok ilginç

TELEFONDA DEĞİL BU OLAY YANLIŞ ANLAŞILMASIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 23 Şubat 2011; 0:51:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42
    quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

orta tuşun sesi arttırma gibi bi fonksiyonu yok bildiğim kadarıyla şimdi denedim öyle bişi yok bnm kulaklıkda. şu beyaz olanlardan bendeki.

PC'de mi denediniz çünkü bende netbook'ta denediğimde farkettim bu olayı Ayrıca x2 kulaklığını taktım onda da aynen ses az ama tuşa basılı tutunca ses yükseliyor çok ilginç

TELEFONDA DEĞİL BU OLAY YANLIŞ ANLAŞILMASIN

aynı bende de öyle kardeş. Mp3 de öyle yapmam gerekiyo benim de. Anlam veremedim bir türlü.
  • pcde denedim. Kulaklik yuvaya tam oturmuyordur kontrol edin. Az oynayn girs jak iyla duzelir
  • Arkadaşlar 5800 kulaklık çıkışı çok fonksiyonlu bir çıkış.
    4 bölümlü jak desteği var tv kablosu filan için.
    Ayrıda nokianın kulaklıklarında telefonu açma (beyaz tuş) olduğu için kulaklığın telefona giren jak 4 bölümlü.
    Telefonun çıkışı her türlü jakı destekliyor ama 5800ın kulaklığını pcye takınca ses cazırtılı gibi ve tiz çıkıyor tuşa basınca düzeliyor ama kısık oluyor...

çünkü pcde 3 bölümlü jaklara destek var 4 bölümlüsünü takınca yarım yamalak oturuyor metal bölümler birbirine.

beyaz tuşa basınca onun bölümüde aktif hale geldiği için ses bir miktar yükseliyor tabiki.

5800 kulaklık jakı

5800 Kulaklık pcde sorun

Normal kulaklık jakı

5800 Kulaklık pcde sorun

• Arkadaşlar Ben bilgisayarın ön tarafına takıyodum ses az geliyodu ortaya basınca çok geliyodu Sonra arkaya takınca ses çok cıkmaya basladı ve düzeldi Yardımcı Olduysam ne mutlu bana

• quote:

Orijinalden alıntı: 1uFuK1

Arkadaşlar Ben bilgisayarın ön tarafına takıyodum ses az geliyodu ortaya basınca çok geliyodu Sonra arkaya takınca ses çok cıkmaya basladı ve düzeldi Yardımcı Olduysam ne mutlu bana

3 sene sonra gelen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üstüne Galaxy S,Galaxy S3,LG G2,Z2 aldım onlarca kulaklık kullandım yahu

Yinede sağolsun ufuk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.