bir kıza nasıl yazılır .kız konusu +20
15 Cevap4847 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Şubat 2011; 17:07:46 

arkadaşlar bir kızdan hoşlanıyorum oda benden biraz hoşlaniyor gibi konuşurken gözlerimize kitleniyoruz beni görünce hafif gülümseyip tebessüm ediyor ama direk teklif edemem aynı yerde çalışıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan avi. -- 22 Şubat 2011; 17:14:48 >

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2011; 17:14:57 

1289 Mesaj
22 Şubat 2011; 17:17:53 

çalışıyorsanız işten sonra bir çay içmeye davet et bir çay bahçesine hem az tutar hem muhabbet edersiniz.Buna red ihtimali çok az hemde etse bile başka bir zaman falan der yani.

315 Mesaj
22 Şubat 2011; 17:18:25 

ona küçük süprizler yap

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2011; 17:20:45 

quote:

ama direk teklif edemem
zaten bunu hiçbir zaman yapma, sadece yakın davran, güler yüzlü ol, bi süre böyle devam et, 2-3 hafta sonra "gel hafta sonu bi pizza yiyelim" gibi ve benzer bir dosthane teklif yapabilirsin, sonra gerisi geliyo zaten, yani adını koymadan yaşamaya bak olayı, bişeyler yaşamak için illa sevgili olmayı onaylatman gerekmez

52 Mesaj
22 Şubat 2011; 17:34:09 

ss görelim hacı..

Yıllarca özgürlük için surları ve kaleleri yıktık, oysa özgür kalmak için tek yapmamız gereken tabularımızı yıkmaktı..
AE
~Hero for Hire~

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2011; 17:37:16 

ss olmaz görürler felan ama yahşiyim herkes de bizi yakıştırıyor geçen arkadaş geldi bu kıza yaz olum dedi.10 gün öncede başka arkadaş aynısını dedi ama haberleri yok demekki yakışıyoruz .ben suskun birisiyim pek muhabbet açamıyorum hiç kız eli tutmadım bu yüzden

103 Mesaj
22 Şubat 2011; 17:55:32 

Bir kaç güzel muhabbet geçsin aranızda konuşun güzel güzel sonra bir muhabbetten sonra acele gitmem gerekiyor falan deyip tatilden bir önceki gün söyle yarın bir yerde çay kahve içerken ya da kahvaltıya çağır orada falan devam edelim mi de

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2011; 18:12:09 

böyle şeyler diyemem direkt anlar zaten

807 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: sazan avi.

arkadaşlar bir kızdan hoşlanıyorum oda benden biraz hoşlaniyor gibi konuşurken gözlerimize kitleniyoruz beni görünce hafif gülümseyip tebessüm ediyor ama direk teklif edemem aynı yerde çalışıyoruz

Ciddi mi len?

19616 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:22:47 

0

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

182 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:35:49 

dediğin gülümseme, gözlerine bakma falan hoşlanma belirtisi değildir. kızla birlikte vakit geçirmeye çalış bir yerlere davet et, zaten senden hoşlanmıssa seni daha yakından tanımak için gelir, ama geldi diyede hemen hoşlanıyo damgası yapıştırma, kızlar garip varlıklar mesela aynı yatakta yattığım, sarmaş dolaş gezindiğim kız tarafından bile reddedilmeyi başardım

1417 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:39:25 

quote:

Orijinalden alıntı: sazan avi.

Olum bak seni son kez uyarıyorum o kıza bida sulanma.Kız dağa taşa bakıyo sen bana bakıp gülümsüyo diyon.

''Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise ben bu milletten umudumu kesmem; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istikbali uğruna ölürüm.''

Mustafa Kemal ATATÜRK

568 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:47:17 

Erkek; Pardon
Kız: Evet?
E: Kaleminiz var mı?
K: Neden?
E:Size yazacaktım da.

Hacettepe Üniversitesi

1024 Mesaj
22 Şubat 2011; 18:49:43 

Bu herife iyi olmuş bu ban

nick entry uyumu

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...

1566 Mesaj
22 Şubat 2011; 20:03:10 

tuvnera ustada yazmıslar görüyomusun. wow 2431

üstad sen başkasın!....

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » bir kıza nasıl yazılır .kız konusu +20
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328