Şimdi Ara

Telltale Games, Scott Pilgrim Oyunu Yapmak İstemiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son dönemlerde ünlü yapımlarla karşımıza çıkan Telltale Games, Scott Pilgrim'in oyununu da yapmak istemiş. Back to the Future ve Jurassic Park gibi yapımlardan sonra bu durum garip olmazdı, ama Telltale'in karşısına bir sorun çıkmış.

Scott Pilgrim'in yaratıcısı Brian Lee O’Malley, Telltale'in isteğini geri çevirmiş. Bakın bunun nedenini nasıl açıklıyor: "Telltale, Scott Pilgrim'in bir macera oyununu yapmak istiyordu. Onlara olan tüm saygıma rağmen, Scott Pilgrim'i bir macera oyunu olarak göremezdim."

Telltale Games şu sıralar Back to the Future'ın yeni bölümleri, Jurassic Park, Walking Dead ve King's Quest ve başka projeler üzerinde çalışıyor. Scott Pilgrim iyi bir fikir olur muydu bilemiyoruz, ama bizce bu kadar proje geliştirici firmaya yeter.

• Telltale bana göre kaliteli oyun yapamıyor.İyi ki yaptırmamışlar :D
  • Gözünüz doysun la, daha ne yapacaksınız.
  • @atahan12,
    Telltale Games şu sıralar çok kaliteli adventure oyunları yapıyor.Sana hitap etmemesi senin doğduğundan beri Half-Life olsun, Counter-Strike olsun bunun gibi next gen oyunlarla büyümüş olmandan kaynaklanır ancak şunu unutmamalısın ki bir nesilde var ki adventure oyunlarındaki en ufak yeniliği gözünde büyüten, aynı oyunu 1000 defa oynayan.
    Bu nesil için Telltale Games'in yaptıkları eski dönemi yeni dönemle birleştiren harika oyunlar.
  • TellTale Games'in gözü döndü. Ne varsa yapmak istiyor.
  • @atahan12

isminin başındaki 12 yaşın galiba.eğer öyleyse söyliyim:14 yıl önce(sen doğmadan 2 yıl önce) telltale games(o zamanlar lucas artta idi gerçi) grim fandango diye bir oyun yaptı.o oyun tüm zamanların en iyi oyunudur.
  • Lucas arts la telltale aynı firma mıymış? Nasıl duymadım ben bunu.
  • LucasArts ve TellTale Games aynı değil...Belki önceleri ortak olabilirler fakat şuan 2 ayrı firma olarak yollarına devem ediyorlar.
  • @cadollo

okuma yazman yok mu?o zamanlar lucas artta idi diyor öküz gibi.monkey island,grim fandango,full throtle gibi oyunları lucas art yaptı.daha sonra ikisi ayrıldı.ama ikisi de aynı oyunları yapıyor.

misal;

lucas arts:monkey island special edition
    telltale:tales of monkey island

ikisi de aynı ay çıktı mesela :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.