Şimdi Ara

Süvari Slim Fit Takım elbise + Slim Fit Gömlek + Kravat=150 TL (Parası çok olanlar için değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
20.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün ankara antares süvariden aldım fiyat ve kalite uygun fırsatı kaçırmayın

parası çok olanlar hiç konuya bakmasın konu onlara göre değil orta halli vatandaşa hitap ediyor yün alırım ipek alırım kaşmir alırım 150 tl çok ucuz ben giymem olmaz bana yakışmaz gibi yorumlara gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A380 -- 27 Şubat 2011; 13:16:34 >

• %60 polyester elbise alınmaz.

Yazın sıcak kışın soğuk tutar
  • hocam bizim buralarda da varmıdır acaba(gebze civarı)?
    sorma imkanınız oldu mu?
    bir de kumaş nasıl? ince bişeyse bakmam; ben kalın seviyom
    uzun süre dirayetli oluyor
    saygılar
  • hiçbişi olmaz ben senelerdir %65 polyester elbise alıyom kaç tane aldım giydim eskidi attım değişik değişik modeller renkler dolu elbise giydim hem yazın elbise zati giyilmiyo ki mayıstan sonra memurlara zati elbise gravat serbsetleşiyo kışında kaban giyiyon üşüme diye bişi yok boş yere gidipte altı üstü bi kumaşa 300-500 verilmez orta yolllu alıp eskiyince yeni model almak en iyisi hem kiğılıda %65 polyesterler 200 tl ye ve gömlek gravat hiçbişi vermiyo bence süvari şu an da 10 numara
  • yapma ya geç yazmışsın bende dün foruma gittim crispinodan ceket aldım . bilseydim süvariyede gider bakardım. sonuçta önemli olan f/p ve üzerinde nasıl durduğu. çeşit olduktan sonra gerisi çokta dert değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rozek

hocam bizim buralarda da varmıdır acaba(gebze civarı)?
    sorma imkanınız oldu mu?
    saygılar

Gebze Center'da Suvari mağazası var, viaport da da var, bir Gebze Center'e bakın isterseniz..
  • ne olduğu belli değil. kumaş ne. kalite ne. 150 lirayı bırak 50 60 liraya takım elbise alınıyor önmeli lan bu değil, kalitesi
  • Süvari fiyatına göre bence kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: multigen

quote:

Orijinalden alıntı: rozek

hocam bizim buralarda da varmıdır acaba(gebze civarı)?
    sorma imkanınız oldu mu?
    saygılar

Gebze Center'da Suvari mağazası var, viaport da da var, bir Gebze Center'e bakın isterseniz..

teşekkür ederim,
    yarın ya da öbür gün bakıvereyim
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinckazak

%60 polyester elbise alınmaz.

Yazın sıcak kışın soğuk tutar

Mayıs'ta giyersiniz siz de
  • Ben de geçen hafta almıştım. Kumaş kalitesi gayet güzel, ince veya polyesteri sırıtan parlak veya ütüyle kolay parlayacak bir kumaşa benzemiyor. Bir de zaten gördüğüm kadarıyla adamlar kampanya için özel takım elbise veya gömlek üretmemişler, mağazadaki takımların çoğu kampanyaya dahildi ki normal zamanda 250 - 350 TL arası satılıyor (sadece takım). Bir de yanına gömlek ve kravat veriyorlar ki onları da aynı şekilde mağazanın içindeki gömleklerin %90'ı arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ben takım+kravat+gömlekle kalmadım 3 gömlek 50 TL, 4 çorap 10 TL ve kravat 10 TL kampanyasından da yararlandım. Gömlekler gayet şık, kaliteli ve çeşit bol, beden problemi yok. Yalnızca Süvarinin bedenleri biraz büyük buna dikkat edin. Mesela ben 1.81 ve 97 kiloyum. Normalde XL olurken Süvarinin Large Slim Fitleri tam oldu.

Düşününce gömleğin tanesi 17 TL'ye falan geliyor, o da neredeyse pazar fiyatı. Çoraplar ve kravat da öyle. O yüzden, eğer İtalya'dan özel dikim falan giyinmiyorsanız ve takıma ihtiyacınız varsa kaçmaz derim.

Kaliteyle ilgili yorumlarımı elimdeki hemen hemen aynı kalitede olan Sarar, Hatemoğlu, Efor, Kiğılı takım ve gömleklerime göre yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

Ben de geçen hafta almıştım. Kumaş kalitesi gayet güzel, ince veya polyesteri sırıtan parlak veya ütüyle kolay parlayacak bir kumaşa benzemiyor. Bir de zaten gördüğüm kadarıyla adamlar kampanya için özel takım elbise veya gömlek üretmemişler, mağazadaki takımların çoğu kampanyaya dahildi ki normal zamanda 250 - 350 TL arası satılıyor (sadece takım). Bir de yanına gömlek ve kravat veriyorlar ki onları da aynı şekilde mağazanın içindeki gömleklerin %90'ı arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ben takım+kravat+gömlekle kalmadım 3 gömlek 50 TL, 4 çorap 10 TL ve kravat 10 TL kampanyasından da yararlandım. Gömlekler gayet şık, kaliteli ve çeşit bol, beden problemi yok. Yalnızca Süvarinin bedenleri biraz büyük buna dikkat edin. Mesela ben 1.81 ve 97 kiloyum. Normalde XL olurken Süvarinin Large Slim Fitleri tam oldu.

Düşününce gömleğin tanesi 17 TL'ye falan geliyor, o da neredeyse pazar fiyatı. Çoraplar ve kravat da öyle. O yüzden, eğer İtalya'dan özel dikim falan giyinmiyorsanız ve takıma ihtiyacınız varsa kaçmaz derim.

Kaliteyle ilgili yorumlarımı elimdeki hemen hemen aynı kalitede olan Sarar, Hatemoğlu, Efor, Kiğılı takım ve gömleklerime göre yaptım.

kalite ile ilgili karsilastirmayi gayet guzel, gorunumu iyi diyerek yapamazsiniz ki, acin bakin etiketlere, ne kadari yün ne kadarı polyester onu soyleyin.. zaten magazalarda her kalite urun bulunur. bahsi gecen takim magazada 150TL iken hemen bi yan askıdaki urun yeni sezon aldatmacasi ile 450TL olabilir..

• Çetinkaya'dan 100 liranın altına takım toparladım ben. Hiç takım giymedim ancak birkaç kez lazım olunca almak zorunda kaldım. Para iadesi olsa götürüp geri vericem
  • bazı arkadaşların dediği gibi %60 ı polyester olan bir takım elbise malesef insanı tatmin etmiyor. geçen yıl imza dan aldım bende 160 tl civarıydı sanırım fiyatını tam hatırlamıyorum, mecburen giyiyorum işte, almış oldum bir kere çünkü. o kadar para verdim atsam atılmıyor giysem giyilmiyor.

takim elbise alacaksanız 100 lira daha verin gidin düzgün birşey alın arkadaşlar, kaliteli takım kendini ilk bakışta belli ediyor, devlet memuruyum etrafımdaki herkes takım elbise giyiyor, baktığın zaman kalitelisi ve kalitesizi hemen fark ediliyor.
    kaliteli bir takım elbise insana ayrı bir hava katıyor inanın.
    paranızı bu tür ucuz şeylere vermeyin, ben verdim ve pişman oldum aynı pişmanlığı kimsenin yaşamasını istemem.
    ayrıca bu kalitedeki ürünleri başka mağazalarda 100 tl ye kadar bulabilirsiniz.
    yukarıda arkadaş demiş çetinkayadan aldım diye, evet çetinkayadan bu kalitedeki ürünleri 100 tl nin altında dahi alabilirsiniz. burda sırf süvari markası var diye fiyat 150 tl olmuş.

ben kesinlikle yüzde atmışı veya daha fazlası polyester olan bir takım elbiseyi tavsiye etmem, illaki alacaksanız da o kadar para vermeyin gidin çetinkaya gibi mağazalardan alın derim. yine de karar sizin. Allah kimseyi pişman etmesin, bu zamanda para kolay kazanılmıyor.

• Ben geçen hafta Aymerkez outlet bölümünden tanesi 89 Liraya 2 tane Becon Berlin marka takım aldım.Takımlar gayet güzel ve kumaşları da %70 yün.Bu fiyata alınabilecek en iyi takımlar bence.Yakınlarınızda Aymerkez varsa gidip bir bakın derim, Pierre Cardin ve Cacharel ürünlerinde de güzel fiyatlar vardı.
  • sücari slim fit gömleği var bende. kol düğmeli süper şık duruyo. eski tip kesimli gömleklerden giymez oldum artık, onlar çok bol geliyor alt tarafları
  • gobek olanlar zor giyer slim fit falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

gobek olanlar zor giyer slim fit falan

• son zamanlarda takım giyer oldum. süvariden de 2 ay kadar önce takım gömlek ve kravatı 200 Tl ye almıştım eşimin çok beğendim bir giy görüyüm demesi üzerine. ayrıca sararın ve sabri özelin %88 yün takımları da mevcut. fakat süvarinin takımını giymeyi daha çok seviyorum, çok daha rahat ve şık duruyor. dar kesim olması da bunda bir etken tabi ancak 150 TL ye alınabilecek güzel bir takım bence. dolabınızda farklı bir takım olmuş olur, haftada bir giyersiniz.
  • %60 polyester elbise giyiyorsan bence sağına soluna "Ateşle Yaklaşma!" diye yazı yapıştırmak lazım, Allah korusun 2 saniyede elbise melbise kalmaz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.