Şimdi Ara

Wattpad uygulamasıyla bazı popüler Türkçe kitaplar bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
11.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bilmeyenler vardır belkide ücretsiz olan wattpad uygulamasını yüklediğiniz zaman popüler bazı kitapların Türkçesini ücretsiz edinebiliyorsunuz..bunlardan bazıları dan brown - ihanet noktası, taş meclisi, adam fawer - empati, elif şafak - aşk, jc grange - koloni vs kitap severler için bulunmaz fırsat..ben şuanda koloniyi okuyorum, kitapları okumak için ibook a ihtiyacınız yok uygulama üzerinden okunuyor..uygulamayı yükledıkten sonra search kısmından türkce yi seçin ve bu şekilde arayın..uygulama free vede 3.5 mb dir..TR store da mevcuttur..iyi eğlenceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 21 Şubat 2011; 18:10:53 >

• Teşekkürler şuan uygulamayi indiriyorum
  • ben başka bir yerden birkaç kitap indirmiştim.
    fakat normalde 700sayfa olan kitap 200sayfa ancaydı.
    wattpad'de de böyle bir durum var mı?
    kitaplar kesinlikle tam mı?
  • bu bazı kitaplarda var ama bende şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadı neye göre daralıyor sayfalar bilemiyorum yada ben iphone un ekranından baktıgım için bana böyle geliyor..daha çok okudukça yorum yapabilirim bende daha 2. kitabı okuyorum burdan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnroses1

bu bazı kitaplarda var ama bende şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadı neye göre daralıyor sayfalar bilemiyorum yada ben iphone un ekranından baktıgım için bana böyle geliyor..daha çok okudukça yorum yapabilirim bende daha 2. kitabı okuyorum burdan..

normal bir kitapla karşılaştırılması lazım sayfa sayısının.
    daralma sebebi çeviren kişiler tamamını yazmıyor.
    kitabı bölerek yazıyorlar.
    700sayfalık kitabı 200sayfaya çeviriyorlar.
    üstelik sayfa dediğim iphone ekranı.
    zaten ben hiç ısınamadım iphoneden kitap okumaya.
    elimle sayfalara dokunmadım mı olmuyor malesef:)
  • evet hepsini yazmadığı kesin benim ilk okudugum kitapta orjinaline göre az sayfadaydı ama ben eksiklik hissetmedim, diğerlerinde ne olur bilemiyorum tabi yinede madem ücretsiz denemek lazım derim..
  • wattpad resmen kitap çöplüğü olmuş. Orada kitabın tamamı deseler bile birşey okumam artık.400 sayfalık kitap 150, 200 sayfalık kitap 50 sayfa.Hiçbir mantığı yok.Ben programı ipadden sildim bile. En güzeli ibooks ve stanza yükleyip adam gibi kitap çekip içine atmak.
  • + 1907 %100 katiliyorum.
  • WattPad hakkında sorularınız varsa WattPad Nedir? Nasıl Kullanılır? adresinde cevapları bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.