Şimdi Ara

Sony'nin Android 3.0'lı yeni tableti ikinci çeyrekte gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Japon elektronik devi Sony, kapalı kapılar ardında tablet bilgisayar hazırlıklarına devam ediyor. Uzun süredir iddia edilmesine rağmen hakkında henüz çok fazla detay bulunmayan tablet bilgisayar, Uzakdoğu merkezli saygın yayın organlarından Digitimes'ın haberine, ikinci çeyrekte yani Nisan-Mayıs-Haziran döneminde pazara sunulacak.

Elde edilen bilgilere göre hacimli üretimi Quanta firmasına yaptırılacak tablet, Google'ın tablet bilgisayarlar için hazırladığı Honeycomb kod adlı Android 3.0 işletim sistemiyle gelecek. Hangi SoC platformunu kullanacağı henüz bilinmeyen tabletin, Motorola Xoom ve Samsung Galaxy Tab II ile benzer şekilde Nvidia Tegra 2 ile gelmesi beklenebilir.

Digitimes'ın aynı hanerine göre oyun, müzik ve e-kitap okuyucusu özellikleri ekseninde geliştirilen tablet, PlayStation sertifikasına da sahip olacak.

Editörün Notu: Fotoğrafta Sony Dash görülüyor.

• herşeyede playstation damgası basıyolar artık . Playstation markasının kalitesini düşürdüler
  • Haydi sony görelim seni... Sony donanıma çok fazla önem veren bir firma... Zaten PSP2 ile klasını göstermişti, bakalım burada nasıl bir cihaz hazırlamışlar... Umarım beklentileri boşa çıkarmaz...
  • android platformu üzerinde playstation sertifikası olması playstation markasının kendine özgü yapısına zarar vermiyor mu?
  • kesinlik sony marka olarak çöküşte

ctr monitörden sonra lcd ve led tv de başarısız bir dönem geciriyor umarım başarılı olurlar .
  • Sony'den güzel bir cihaz bekliyoruz,
    her ne kadar son yıllarda Samsung'a karşı gerilemiş olsada
    (akıllı telefon, LCD ve ED TV vs) yine de elektronik dedim mi
    Sony'i tek geçerim.
  • sony ya ürün çıkarıyo yayınlanmıyo ya da gerçekten çöküşe doğru gidiyo.Sony haberlerini önceden sık sık duyardım,simdi lg ve samsung.Japonya ekonomisi gerilediğine şimdi inanıyorum,sony bile eski hızında değil... Bu tabletler çok hoşuma gidiyo notebook mu tablet mi deseniz ,tabi ki tablet..
  • Sony çöküşe falan gittiği yok.
    Sadece Sony'nin patentleri şirketi kurtarmaya yeter.Lakin sony acilen fiyat politikasını gözden geçirmeli.Zaten led ve lcd tv'lere bakınca aradaki kalite farkını görebiliyorsunuz.
  • Sony çöküşte filan değil. Reklamada ihtiyacı yok.
    Adamlar çok fazla satmanında peşinde değil işinize gelirse diyor. Ben yaptım mı fiyatı bu olur diyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.