- x
Bakırköyden Bahçeşehire arabayla nasıl giderim?
23 Cevap1543 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:12:56 

Evet beyler yol tarifine ihtiyacım var bi el atın lütfen

321 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:13:34 

E5

:)

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:15:23 

İncirliden mi çıkıcam peki E5'e biraz ayrıntılı anlatır mısın? E5'e tek başıma arabayla hiç çıkmadımda.

5 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:18:04 

tekirdağ yolunu izle bulursun tekirdağına yaklaşırken sağa bak

1013 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:20:03 

TEM

Herkese inat Ebru Gündeş!

321 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:20:58 

Evet arkadaşım. İncirli Caddesinden yukarıya doğru çıkıyorsun. Sonra önüne İncirli Kavşağı çıkacak. Oradan E5'e geçeceksin. Avrupa yönüne doğru ilerleyeceksin. Küçükçekmece gölünü geçtikten sonra Carrefour'u göreceksin. Orada Haramidere kavşağı olacak. Oradan Haramidere TEM yoluna geçecek ve nihayetinde Bahçeşehir'e ulaşacaksın.

:)

717 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:23:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Ak Ejderha

Evet arkadaşım. İncirli Caddesinden yukarıya doğru çıkıyorsun. Sonra önüne İncirli Kavşağı çıkacak. Oradan E5'e geçeceksin. Avrupa yönüne doğru ilerleyeceksin. Küçükçekmece gölünü geçtikten sonra Carrefour'u göreceksin. Orada Haramidere kavşağı olacak. Oradan Haramidere TEM yoluna geçecek ve nihayetinde Bahçeşehir'e ulaşacaksın.

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:26:10 

Çok sağolun arkadaşlar. Çok sağol Ak Ejderha.

418 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:27:25 

la çık otogarın ordan teme bas git ordan bahçeşehir sapağını görürsün zaten allahım ya

TurboFSI

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:29:05 

quote:

Orijinalden alıntı: eFhiaLt3s

la çık otogarın ordan teme bas git ordan bahçeşehir sapağını görürsün zaten allahım ya

Ehliyeti alalı 1 ay oldu bi tarafımda da navigasyon aleti takılı değil dostum sorarak öğreniliyo böyle şeyler.

576 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:30:10 

araba şart değilse e57 ye bin en kısa yoldan götürür.duraklarda felan beklemeden yenibosnadan teme girerek gidiyor çünkü.

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:31:09 

quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

araba şart değilse e57 ye bin en kısa yoldan götürür.duraklarda felan beklemeden yenibosnadan teme girerek gidiyor çünkü.

kız arkadaşımı alıcam dostum ondan arabayla gitmeliyim yoksa en süperi ekspres olanlar direk gidiyo.

418 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:31:29 

quote:

Orijinalden alıntı: SuicideHellsing

Ehliyeti alalı 1 ay oldu bi tarafımda da navigasyon aleti takılı değil dostum sorarak öğreniliyo böyle şeyler.

ak ejdarha sacmalamıs dolanırsın öyle bak şimdi..

bende bakırkoy cevresınde oturdum şimdi bahçeşehir tarafındayım..

Çık otogara(herhalde çıkabılırsın) ordan dümdüz git,sapak gelicek edirne istanbul yazar oraya girdimmi Teme çıkmış olucaksın.ordan dümdüz gidiceksin..gişeleri geçtikten sonraki ilk sapakta görüceksin Bahçeşehir ıspartakule vs.vs yazıyor..

ehliyeti 2 hafta içinde alıcam,beyne attım beyin bedava ne gerek var navigasyona

TurboFSI

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:35:02 

ekspres gidenler e57'ydi dimi onun peşine takılsam olmaz mı

dostum bende yol bilgisi sıfır otogar nerde onuda bilmiyorum özürlüyüm yol konusunda

418 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:39:40 

quote:

ekspres gidenler e57'ydi dimi onun peşine takılsam olmaz mı

dostum bende yol bilgisi sıfır otogar nerde onuda bilmiyorum özürlüyüm yol konusunda

Gungoren stadınıdamı bılmıyorsun ? veya kale center ? forum ıstanbuludamı bılmıorsn...

Bak kardeşim bakirköy istanbul caddesinden dümdiz git tek yön zaten orası anladın ne tarafa gideceğini..

Sola dönüş çıkıcak zaten Tabelada güngören yazıyo veli efendı hpodrmonun onune çıkıyorsun ordan dümdüz git kemalhasoglu lisesine çıkar oradanda dumdüz gitceksin..

valla yazarak anlatılmıyo :D vazgeçtim bakırkoyden otogarmı tarıf edılırmıs ya:D :D anlatılmıyo kusrabakma usta yüzyüze falan olsa anlatamda

TurboFSI

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:43:58 

olum sen gel bakırköye nerden istersen alıyım seni birlikte gidelim olmıcak böyle :D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Şubat 2011; 0:47:41 

E5'ten Beylikdüzüne gidiyorsun, Carrefour gelmeden Esenyurt sapağını görünce giriyorsun, 5-6 dakika gidince Esenyurtu geçince sağdan Bahçeşehir sapağına giriyorsun. Yolu takip et. Hoşgeldin.

418 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:49:56 

quote:

olum sen gel bakırköye nerden istersen alıyım seni birlikte gidelim olmıcak böyle :D

yarın işede birlikte gideriz artık :D
pazar günü bakırkoydeydım :)

@Mechaniker'in dediğide olabilir ama en kısa benım dediğim gibi temden çıkmak

bu arada bi an önce öğrenmeye bak yolları,çık bi arkadaşınla gezin etrafta boş boş yol öğren

TurboFSI

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:50:05 

@Mechaniker dostum yol özürlüsüyüm benden daha üstününü bulamazsın ama yinede çok sağol

679 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:50:07 

ya zorlancak bişi yok e57 dolanıyo çok uğraşma. teme çık edirne yönüne ztn teme girince aşağı yukarı 15-20 dk içinde bahçeşehir sapağını görürsün. ha teme çıkamıyom diyosan e5 ten kaptır. horoz lojistik fln görcen, hatta sağında adanalı kalıyo ordan sağa döncen bi 10 dk içinde gişelerden hemen önce sağda bahçeşehir sapağını görcen. takıldığın yer varsa sor daha ayrıntılı anlatıyım.

452 Mesaj
21 Şubat 2011; 0:53:33 

quote:

Orijinalden alıntı: spinalsurgeon

ya zorlancak bişi yok e57 dolanıyo çok uğraşma. teme çık edirne yönüne ztn teme girince aşağı yukarı 15-20 dk içinde bahçeşehir sapağını görürsün. ha teme çıkamıyom diyosan e5 ten kaptır. horoz lojistik fln görcen, hatta sağında adanalı kalıyo ordan sağa döncen bi 10 dk içinde gişelerden hemen önce sağda bahçeşehir sapağını görcen. takıldığın yer varsa sor daha ayrıntılı anlatıyım.

en iyisi ben e5'e çıkıyım ordan yardırıyım bakalım bi yerden çıkarım elbet

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Şubat 2011; 0:57:47 

quote:

@Mechaniker dostum yol özürlüsüyüm benden daha üstününü bulamazsın ama yinede çok sağol

Dümdüz gidecen işte bişi yokki.

679 Mesaj
21 Şubat 2011; 1:02:08 

ama arkadaşların dediği gibi carrefour u görünce muhtemelen geç kalmış olursun dönmek için. tam dönceğin yerde dönüş yönünde toyota showroomu var ordanda anlayabilirsin.

EN ÖNEMLİSİ yandan böyle ışıklı fln torium alışveriş merkezi(büyükcene bişi) var ordan hemen sonra sağ yola gir en rahat tarifi böyle olcak gibi.

418 Mesaj
21 Şubat 2011; 1:08:45 

tabelalara dikkat et yeter

TurboFSI
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bakırköyden Bahçeşehire arabayla nasıl giderim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.411