- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Florya'ya Nasıl Gidilir? Gidilince ne yapılır?
23 Cevap25260 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 11:39:07 

Arkadaşlar merhaba.

Kız arkadaşımla floryaya gidelim diyoruz. Çapadan ulaşımımızı nasıl yapabiliriz? Ayrıca oraya gittiğimizde neler yapabiliriz? Sosyal tesisler varmış sanırım. Başka alternatifler varmı?

Teşekkürler...

1919 Mesaj
20 Şubat 2011; 11:47:49 

Sakın gitme.Hele kız arkadaşınla hiç .Karışan çok olur.

"Şans, Fransa Bisiklet Turu gibidir.Uzun süre beklersin,sonra hemen geçer."

10943 Mesaj
20 Şubat 2011; 11:51:13 

trene binip gidiyorsun daaaaa... orada pek birşey yok artık...

>RALLYCROSS RX SUPERCAR
>HOT WHEELS Car/Motorcycle
>Simon's Cat

201 Mesaj
20 Şubat 2011; 11:58:28 

floryada kimse karışmaz sana hatta kimsenin umurunda bile olmaz kız arkadaşıyla sahilde yürüyen biri.

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:02:15 

ne önerirsiniz o zaman

231 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:02:48 

yuh ya sallamanında bu kadarı karışan çok olurmuş muahahah
sahile gidersiniz pek bişey yok flynn var çok çok oraya gidersiniz
quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Sakın gitme.Hele kız arkadaşınla hiç .Karışan çok olur.

İmzanız kural dışkısıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

167 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:06:11 

sahil şeridinde yürümenizi tavsiye ederim. lakin floryada fazla birşey yok yeşilköye gitseniz daha iyi

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:09:35 

quote:

Orijinalden alıntı: thegoalkeeper

sahil şeridinde yürümenizi tavsiye ederim. lakin floryada fazla birşey yok yeşilköye gitseniz daha iyi

yeşilköyde neyapabiliriz?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Şubat 2011; 12:10:02 

Cennet'te oturuyorum ben, Florya'nın karşı caddesi. Arkadaşlar da demiş zaten, tesislere gidersin, flynn'e gidersin. Gelmişken mutlaka Aydın üniversitesi'ne uğra, ama fazla kaptırma kendini, arkadaşın kızıp gitmesin

trenle de gelebilirsin, daha hızlı olsun diyorsan atla ordan metrobüse, florya-bağlar durağında in, köprünün cami olan tarafına geç

rahatça gezersin merak etme, kimsenin umrunda bile olmazsınız

gitmişken turbulence cafe'nin çatı katına da uğra, uçakları izlemek zevkli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Marlon- -- 20 Şubat 2011; 12:12:22 >

114 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:14:46 

hocam Florya'da oturuyorum burda Sosyal Tesislere gelebilirsiniz tabi parasız takılıyosan sonra para varsa yeşilköyde Stones Bristo var . Daha çok öneri istiyosan ayrıntı ver şu kadar bütçem var felan .

Bu forumda zencilere karşı yoğun bir ırk baskısı var. Eğer senin o güzel suratın zenci değilse dostum hemen basıp git burdan !!!
nesin sen? süpermen mi?

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:16:44 

quote:

Orijinalden alıntı: YEHUUU

hocam Florya'da oturuyorum burda Sosyal Tesislere gelebilirsiniz tabi parasız takılıyosan sonra para varsa yeşilköyde Stones Bristo var . Daha çok öneri istiyosan ayrıntı ver şu kadar bütçem var felan .

aslında 2 aydır görüşemiyoruz. 1 hafta falan baya bi bişeyler yapacağız. o yüzden bütçeyi fazla sarsmamak çok iyi olur

1919 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:19:52 

quote:

Orijinalden alıntı: şey sadece üye?

yuh ya sallamanında bu kadarı karışan çok olurmuş muahahah
sahile gidersiniz pek bişey yok flynn var çok çok oraya gidersiniz

benim salladığım yok.ben floryada oturmuyorum ama arkadaşım oturuyor.sahile ne zaman gitse tek başına bile dakka başı adam sataşıyormuş.Hele yazın florya,yeşilköy,z.burnu sahiline gitmek mümkün değil.Kalabalık ve hepsi serseri.

"Şans, Fransa Bisiklet Turu gibidir.Uzun süre beklersin,sonra hemen geçer."

114 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:21:18 

quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

benim salladığım yok.ben floryada oturmuyorum ama arkadaşım oturuyor.sahile ne zaman gitse tek başına bile dakka başı adam sataşıyormuş.Hele yazın florya,yeşilköy,z.burnu sahiline gitmek mümkün değil.Kalabalık ve hepsi serseri.

Z.burnu felan bilmem ama arkadaşının Florya sahili için atıp tuttuğu kesin ...

Bu forumda zencilere karşı yoğun bir ırk baskısı var. Eğer senin o güzel suratın zenci değilse dostum hemen basıp git burdan !!!
nesin sen? süpermen mi?

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:23:51 

florya dışı alternatiflerede açığım

114 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:27:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

florya dışı alternatiflerede açığım

yukarda ki arkadaşında söylediği gibi en çok flyin e gider sinemada takılırsınız ve yemeğinizi yersiniz paran varsa eğer geceye hatta sabaha kadar takılırsın :)

nesin sen? süpermen mi?

1429 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:32:41 

flynn e gidebilirsin sinema , yemek , kahve hepsi aradan çıkar tek bi yerde bütçede sarsılmamış olr

1536 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:36:24 

ortak niye florya peki, bakırköye falan gitsen bile daha iyi.

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:39:01 

Şimdi haritalar ve iett saolsun yaptığım araştırmalara göre

Metrobüs florya durağında iniyoruz. Oradan yeşilköy caddesinde yürüyüp flyinn e gidiyoruz.
Orada vakit geçirdikten sonra yeşilköy caddesinden sahile doğru devam edip florya sosyal tesislerine varıyoruz. (umarım yeri görülebilecek biryerdedir.)
Daha sonra sahilde biraz daha yürüyüp aynı yoladn metrobüse binip dönüyoruz.

Şimdi size sorum yeşilköy caddesi rahatça yürüyebilirmiyiz? İstanbulun çoğu yerindeki gibi kaldırım kıtlığı yok değilmi

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: 34

ortak niye florya peki, bakırköye falan gitsen bile daha iyi.

hocam sorma florya die tutturdu

1073 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:45:22 

Florya Metin Oktay tesislerine gidebilir, Sabri'den imza isteyebilirsiniz. Ayrıca Barış Özbek, Ayhan Akman ve Mustafa Sarp'a sövmenin verdiği dayanılmaz hafiflik te cabası.

Uyarı: Can güvenliğiniz açısından Sabri'nin yakınlarında pek dolanmayın.

Berber terörünü lanetliyoruz

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Syclopse

Florya Metin Oktay tesislerine gidebilir, Sabri'den imza isteyebilirsiniz. Ayrıca Barış Özbek, Ayhan Akman ve Mustafa Sarp'a sövmenin verdiği dayanılmaz hafiflik te cabası.

Uyarı: Can güvenliğiniz açısından Sabri'nin yakınlarında pek dolanmayın.

onu tek başıma yapsam daha iyi olur kanımca

654 Mesaj
20 Şubat 2011; 13:04:04 

quote:

Şimdi haritalar ve iett saolsun yaptığım araştırmalara göre

Metrobüs florya durağında iniyoruz. Oradan yeşilköy caddesinde yürüyüp flyinn e gidiyoruz.
Orada vakit geçirdikten sonra yeşilköy caddesinden sahile doğru devam edip florya sosyal tesislerine varıyoruz. (umarım yeri görülebilecek biryerdedir.)
Daha sonra sahilde biraz daha yürüyüp aynı yoladn metrobüse binip dönüyoruz.

Şimdi size sorum yeşilköy caddesi rahatça yürüyebilirmiyiz? İstanbulun çoğu yerindeki gibi kaldırım kıtlığı yok değilmi

up bu yol uygunmu?

Yada florya caddesinden otobüse binip önce sosyal tesis sonra yeşilköy caddesinde metrobüse doğru yürüyüş.. ??

114 Mesaj
20 Şubat 2011; 13:14:49 

quote:

up bu yol uygunmu?

Yada florya caddesinden otobüse binip önce sosyal tesis sonra yeşilköy caddesinde metrobüse doğru yürüyüş.. ??

Yenibosna'dan İETT durakları var ordan 73T ye bindinmi en son durak Florya Sosyal Tesisleri hocam .

nesin sen? süpermen mi?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Şubat 2011; 13:43:30 

Şu tesisleri bi ben bulamadım heralde Ayrıca şu serseri olaylarına gelirsek,ben bi kaç kez gittim. Cennet'ten yeşilköy'e kadar yürüdük sahilde yazın. Karışan falan yok ve bomboş oluyo. Yeşilköy'de insanlar denize giriyor zaten dopdolu oluyor orası (yazın ). Kışın da gittim karışan falan yok,insanlar spor yapıp koşuyor. O açıdan endişen olmasın. Şu tesislere ve flyinn e bi uğramak istiyorum aslında bi ara :)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Florya'ya Nasıl Gidilir? Gidilince ne yapılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219