- x
YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU YABAN KİTABI İLE BİRKAÇ SORU
9 Cevap2617 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

33 Mesaj
19 Şubat 2011; 18:22:16 

Merhaba arkadaşlar ben 7. sınıfa gidiyorum öğretmenim bir odev verdi Yakup Kadri Karaosmanoğlu ile ilgili roman okuncak

internetten araştırdım yabanı tavsiye ediyolar sizde tavsiye edermisiniz nasıl bir kitab bide kaç sayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkay_05 -- 20 Şubat 2011; 6:23:42 >

1264 Mesaj
20 Şubat 2011; 16:07:57 

kitap okumak sayfa ile biçimlendirilemez. güzel seçim güzel bir kitap.
sakarya savaşındaki köylünün ve milli mücadelenini durumunu kendi gözlemleriyle açıklamaya çalışmıştır.

4159 Mesaj
20 Şubat 2011; 16:52:08 

Zaten ödev olarak verilmiş internetten tavsiye almaya gerek var mı ?
Özellikle o yaşlarda okunabilecek güzel kitaplardan. Hatırlıyorum da bizden de lise 1 de okunması istenmişti.

Hiçbir kitabı sayfa sayısına göre ayırt etme. Bazen hiç bitmez dediğin kitabı bir bakarsın su gibi okuyuvermişsin bir kaç günde.
Ama yine de sayfasını merak ediyorsan öyle çok abartı bir kitap değildi.
Kitap okumaktan da korkma ileride faydasını görürsün mutlaka.

378 Mesaj
21 Şubat 2011; 7:40:21 

güzel kitap.

33 Mesaj
21 Şubat 2011; 14:01:14 

verdiginiz cevaplar için teşekür ederim

813 Mesaj
22 Şubat 2011; 11:36:39 

Çok güzel bir kitaptır , anadolunun o dönemdeki yaşantısını çok iyi anlatır.Senin yaşındaki bir öğrenciyi aydınlatabilecek güzel bir eserdir

867 Mesaj
4 Mart 2011; 0:13:44 

Güzel kitaptır oku,gerçekleri okuduğunda çok şaşıracağından eminim.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

1411 Mesaj
4 Mart 2011; 19:19:12 

çok güzel kitaptır. konusu ağır işlemesine rağmen hiç sıkılmazsın.

tavsiye ederim

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

48 Mesaj
4 Mart 2011; 21:08:30 

Ben de 7.sınıfta dönem ödevim dolayısıyla okumuştum Yaban romanını.. 8.sınıfta da Kiralık Konak romanının özetini çıkarmıştım. O dönem pek bir şey anlamamıştım ama daha sonra tekrar okuyunca ne kadar şahane olduklarının farkına vardım.. :)

1163 Mesaj
9 Haziran 2011; 1:00:36 

Bu kitabı okuyan var mı? Varsa kitap hakkında birşey soracağım...

Gitmeyi biz istemedik. Sadece başkan ve etrafındakiler istedi. Karara da saygı duyuyorum. Kırgınlığım var. Çok büyük kırgınlığım var. Zaten 1 senemiz vardı. O kadar yorgunluğun üzerine,şampiyonluktan 2 gün sonra kapıya konmak kadar acı birşey yok. Bu içimde çok büyük acıdır. Çok çalıştık,çok çabaladık, gece uyumadık, gündüz uyumadık. Yaşanan onca stresten sonra Şampiyon oluyorsunuz, Başkan toplantı var diyor. Seçime gidiyorum diyor. Daha sonra Abdürrahim sana güle güle...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Kitap » YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU YABAN KİTABI İLE BİRKAÇ SORU
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219