Şimdi Ara

Deri kılıf mı yoksa Kumaş kılıf mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
7.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai Accent aracımıza koltuk kılıfı almak istiyorum. Deri kılıf olsun istiyorum ama bu kılıflar sorun yapar mı ? Çatlama, esneme vs. gibi.. Birde deri koltuk terletir diyorlar. Araçta klima var o kadar problem olmaz sanırım Sizin önerileriniz nelerdir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbasaran

Ben hiç deri koltuklu bir araca binmedim, şimdi sıfır bir araç ve üst paket içinde deri koltuklu versiyonu için bekliyorum. Eğer deri koltuk dediğiniz gibi sorunları barındırıyorsa hiç kendimizi üzmeyelim. Lütfen konu hakkında bilgisi olanlar bizleri aydınlatsınlar, zihinler karışmasın.

Dediklerim doğru.

Yazın araca ilk binişte oldukça sıcak bir ortam oluyor koltuklar güneşe maruz kalmışsa aşırı ısınıyor.

Kışında soğuk oluyor il etapta.

İlk binişten sonra yolculuk esnasında terletme pek yapmıyor ki kumşta o kadar yapıyor terletme... zaten klima açık oluyor bunu yaşamıyorsunuz.

Koku falan olmuyor.

Bu eksiler yüzünden pişman olmazsınız sanırım çünkü aracın havasını değiştiriyor deri koltuk.

Şuan bir seçim yapmak zorunda olsam biraz fark verip kesinlikle deri koltuklu bir aracı tercih ederdim.

Leke tutmaz mesela yeğenim visne suyu dökmüştü arka koltuğa sildim geçti:)Kumaş koltuk olsa sanırım facia olurdu:)

Sonaxın deri bakım ürününü almıştım uyguladıktan sonra süper oluyordu deri ve 1 hafta devam ediyordu etkisi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=26001&productid=otson291141

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.