Şimdi Ara

The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
5
Favori
25.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkan oyunların ikisini de oynadımda şahsen zerre beğenmedim hele

şu Dixon'un hikayesi olan ve 200 tl civarı fiyat istenen oyuna saatbaşı 20 tl verseler yine oynamam o derece berbat

diğer oyun (çizgi-roman çizimi gibi olan ve bu konuda ana konu olarak geçen oyun kendi türünde iyi mi iyi bana hitap etmiyor lakin)

Şahsen hem the walking dead serisi hem de revolution dizileri gidip anlaşacaksın ubisoft veya rockstar tarzı bir firmayla

bkz: iki seri içinde hem GTA hem RDR serileri mümkün hatta modlayıp bile bu oyunlar üzerine oynanabilir (bu işi yapabilecek kişiler tarafından)

lakin ortada sadece amacın para kazanma olduğunu bas bas bağıran bir seri var (steam fiyatı 120 dolardı en son bilmem kaç serisi)

Diziyi tavsiye üzerine izledim ve bitirdim (yeni bölüm bekliyoruz şu an) şahsen böyle oyun yapacaklarına hiç yapmasalarmış daha iyiymiş diyebilirim.

bkz: lord of the rings serisinin 2 farklı türde sürekli oyun çıkartmaya çalışıp güzelim hikayeyi ziyan etmesi (amaç anlık pazarlamaydı nasıl olsa şu kadar kitle alır mantığı var)

• Bu oyunun yapimcisini anlamiyom adamlar bi oyun cikariyor part part butun partlari tamamlanmasi nerdeyse 1 sene suruyor 1 saatlik oyun parti icin 2-3 ay geciyor sacmaliktan baska bisi degil bolumlerin hepsini tamamla sur piyasaya millete taksit taksit oyun oynatma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Walking Dead: Season Two - A Telltale Games Series - Episode 3 'In Harm's Way' Trailer

• 1. sezonu bitirdim ve çok beğendim. 2. sezonunun da sanırım bütün bölümleri yayınlanmış indirime girsin alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

1. sezonu bitirdim ve çok beğendim. 2. sezonunun da sanırım bütün bölümleri yayınlanmış indirime girsin alalım

2.sezon en az 12 dolara düşmüştü galiba ve indirim gelmeyebilir bir süre.DH deki arkadaşlardan belki biraz daha ucuza bulabilirsin bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

çıkan oyunların ikisini de oynadımda şahsen zerre beğenmedim hele

şu Dixon'un hikayesi olan ve 200 tl civarı fiyat istenen oyuna saatbaşı 20 tl verseler yine oynamam o derece berbat

diğer oyun (çizgi-roman çizimi gibi olan ve bu konuda ana konu olarak geçen oyun kendi türünde iyi mi iyi bana hitap etmiyor lakin)

Şahsen hem the walking dead serisi hem de revolution dizileri gidip anlaşacaksın ubisoft veya rockstar tarzı bir firmayla

bkz: iki seri içinde hem GTA hem RDR serileri mümkün hatta modlayıp bile bu oyunlar üzerine oynanabilir (bu işi yapabilecek kişiler tarafından)

lakin ortada sadece amacın para kazanma olduğunu bas bas bağıran bir seri var (steam fiyatı 120 dolardı en son bilmem kaç serisi)

Diziyi tavsiye üzerine izledim ve bitirdim (yeni bölüm bekliyoruz şu an) şahsen böyle oyun yapacaklarına hiç yapmasalarmış daha iyiymiş diyebilirim.

bkz: lord of the rings serisinin 2 farklı türde sürekli oyun çıkartmaya çalışıp güzelim hikayeyi ziyan etmesi (amaç anlık pazarlamaydı nasıl olsa şu kadar kitle alır mantığı var)

Bir konuda haklısın The Walking Dead: Survival Instinct yani Dixon ın hikayesini anlatan oyun Telltale değil AMC nin yaptığı bir oyundu ve cidden çok çok kötü para verseler oynanmaz.Ama The Walking Dead'in kendisi yani Telltale Games'in yaptığı kesinlikle bir başyapıt.Hikaye mükemmel zaten oynanış tarzı harika karakterler çok iyi seslendirmeler çok iyi müzikleri harika ama herşeyden önemlisi kararlar.Kararları oyuncunun vermesi oyunu çok sürükleyici kılıyor.The Walking Dead'i ne kadar oynadın bilmiyorum ama sonunda ağlamayan insan değildir .Sadece görüş belirteyim dedim.

• Season Two: Episode 4 çıktı.

The Walking Dead: Season Two - A Telltale Games Series - Episode 4 'Amid the Ruins' Trailer

• Bu kadar güzel bir serinin forumda nasıl takipçisi olmaz anlamak güç

• Season 2 EP4 de çocuğu gasp etmeyeyim , ilerde bunu hatırlar diye dokunmadım . Namert çıktı oda bu dünyada kimseye acımayacaksın arkadaş.
  • Episode 4 ü dün bitirdim sanki biraz kısa mı olmuş çabuk bitti?
  • Episode 4'ü az önce bitirdim , yine mükemmel bir bölümdü.Telltale games'e bu oyunu çıkardığı için buradan yeniden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Episode 4 ü dün bitirdim sanki biraz kısa mı olmuş çabuk bitti?

hayır tam tersi diğer bölümlere göre daha uzundu normalde 1,5 saat oluyor bu 2 saat falandı.
  • Episode 4'ü oynayacağım şimdi. Aradan o kadar çok zaman geçiyor ki ne olduğunu unutuyor insan.
  • 2 sezonunda 4. bölümünün sonunda 5. bölümün fragmanını vermiyorlar çakallar
  • The Walking Dead: Season Two Finale - Episode 5 - 'No Going Back' Trailer

• zaten teltallegames'in walking dead oyunu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

The Walking Dead: Season Two Finale - Episode 5 - 'No Going Back' Trailer

1.Sezondaki görüntüler

• Season Two: Episode 5 çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Season Two: Episode 5 çıktı.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.