HP 2060 SORUN
52 Cevap9122 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1589 Mesaj
18 Şubat 2011; 21:39:26 

Fotokopi çektiğimde sayfanın en sonunda 1.5 2 cm lik kısım yazdırılmıyor. başta ve yanlarda sorun yok. ama sayfa sonunu yazdırmıyor yazıcı. bunun sebebi ne olabilir ?

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

1589 Mesaj
18 Şubat 2011; 21:46:55 

normal yazdırmadada aynıymış durum arkadaşlar. baş tarafı yazıyor sıfır noktasına kadar. ama sonra 2 cmlik bi yazmama durumu var

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

47 Mesaj
18 Şubat 2011; 22:37:06 

benimki de hp 1050.bende de aynı sorun var.

Fotokobiyi çekmeden önce yazıcı camında A4 yazan çizgeye göre kağıdı ayarlıyorum;fakat soldan 1.5 cm içeriye kadar ki kısımdaki yazıları fotokobilemiyor,herhalde kağıdın sol kenarından 1.5 cm'lik kısmı makine görmüyor.Hp 2060 da hp 1050 ile birebir aynı diye biliyorum.Acaba bütün yazıcılarda mı böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @muhammet@ -- 18 Şubat 2011; 22:39:00 >

1589 Mesaj
18 Şubat 2011; 22:40:24 

görmüyor diyemeyiz. tarayıcısı görüyor.

fakat sadece fotokopi değil. normal word yazdırmalarındada altı yazmıyor

47 Mesaj
18 Şubat 2011; 23:07:24 

A4 çizgisinden 1.5 cm içeriye kadar fotokobilemiyor,ayrıca word'de sayfa kenarlarını sıfır yaptığımda yine alttan 1.5 cmlik kısımdaki yazıları yazmıyor.Bu tuhaflığa hiç bir anlam veremedim,A4 yazan çizgiye kağıdı getirdikten sonra çizgiyle camın sonuna kadarki kısımdaki bütün yazıları çıkarması gerekmez mi?Üretim hatası diye de düşünemiyorum;çünkü aynı sorun sen de de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @muhammet@ -- 18 Şubat 2011; 23:09:38 >

1589 Mesaj
18 Şubat 2011; 23:45:33 

birde işin garip yanı, üst tarafı çıkarıyor yanlız alt tarafı çıkarmıyor...

belki ikimizdede üretim hatasıdır :)

47 Mesaj
19 Şubat 2011; 0:17:37 

Ben bu yazıcıdan önce mp 210 kullanıyordum,kanon mp210'u tekrar kurup bu sorunun onda da olup olmadığına bakacam,eğer yoksa aldığım yere(elektrövört) gidecem.Tabi bilirkişilere de sormak lazım,forumda yardımcı olacak inşallah çıkar.

47 Mesaj
15 Mart 2011; 22:22:47 

Elektrövörde gittim,beni hp elemanına gönderdiler.Durumun normal olduğunu söylediler;fakat yine de yazıcını getir bir gösterelim,bakalım ne diyecekler dediler.Kartuşalara dolum yaptıysan garanti dışı dediler,bende madem kartuşlara dolum yapılmıyor:
1-Neden yazıcı çipsiz
2-Niçin etiket altınfaki delikler açık,ayrıyetten süngerlere hangi renk mürekkebin basılacağı süngerler renkle işaretlenmek suretiyle belirtilmi
ş,dedim

358 Mesaj
16 Mart 2011; 15:37:43 

CANCEL and COLOR COPY aynı anda basılı tutarak cihazı açın
birde driver ayaları içerisinde aygıt ayarları diye bir bölüm varsa orda copy sayfa boyutu letter veya A4 olarak değiştirerek deneyin.
Her değişim işleminde yazıcıyı kapatıp açın

Packard Bell TM 81- MAC MİNİ
MCSE-MCITP

47 Mesaj
16 Mart 2011; 18:07:27 

quote:

Orijinalden alıntı: TeRraN

CANCEL and COLOR COPY aynı anda basılı tutarak cihazı açın
birde driver ayaları içerisinde aygıt ayarları diye bir bölüm varsa orda copy sayfa boyutu letter veya A4 olarak değiştirerek deneyin.
Her değişim işleminde yazıcıyı kapatıp açın

Denedim olmadı,zannedersem iyi yazıcı istiyorsan kanon satın al demeye getiriyorlar;çünkü kanon yazıcılar A4 kağıdın tamamını görüyor.

358 Mesaj
16 Mart 2011; 18:54:55 

Buraya girip üretici yazılımını güncellersen problemin çözülcektir.
http://h10025.www1.hp.c...roduct=4157336&sw_lang=

"Bu Güncelleştirme, Tek Başına bir Kopyalama Yapılırken Hedef Boyutu A4 olarak ayarlayarak Aygıttaki bir Sorunun Giderilmesine yardımcı olur"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeRraN -- 16 Mart 2011; 19:09:18 >

MCSE-MCITP

47 Mesaj
17 Mart 2011; 0:00:28 

quote:

"Bu Güncelleştirme, Tek Başına bir Kopyalama Yapılırken Hedef Boyutu A4 olarak ayarlayarak Aygıttaki bir Sorunun Giderilmesine yardımcı olur"

Teşekkür ederim hp 1050 ile 2060 aynı seriden olduğu için sorun ikisinde de var;fakat verdiğiniz link hp 2060 yazıcılardaki sorunu gideriyor zannedersem, konuyu başlatan arkadaşın sıkıntısını umarım giderir,inşallah yakında hp 1050 için de bir güncelleştirme çıkarırlar.

358 Mesaj
17 Mart 2011; 14:58:02 

1050 üzerinde az önce test ettim fakat işin açıkcası bu şekilde bir soruna rastlayamadım tam olarak alt kısımdan kaç cm bosluk bırakıyor birde yazıcı özellikleri kısmında aygıt ayarlarında kopya boyutu a4 ve letter olarak değiştirerek denerseniz belki çözüm olabilir.

MCSE-MCITP

47 Mesaj
17 Mart 2011; 20:44:32 

quote:

1050 üzerinde az önce test ettim fakat işin açıkcası bu şekilde bir soruna rastlayamadım tam olarak alt kısımdan kaç cm bosluk bırakıyor birde yazıcı özellikleri kısmında aygıt ayarlarında kopya boyutu a4 ve letter olarak değiştirerek denerseniz belki çözüm olabilir.

A4 çizgisinden 1.5 cm içeriye kadarki kısımdaki yazıları fotokobilemiyor,ayrıca word'de sayfa kenarlarını sıfır yaptığımda yine alttan 1.5 cmlik kısımdaki yazıları yazmıyor,yani yazıcı A4 kağıdını tamamen fotokobilemiyor,A4 eksi 1.5 cm'i fotokobiliyor.

Hp görevlisinin anlattğına bakılırsa bu normal bir durum ve bana yine de yazıcıyı getir bir gösterelim,bakalım ne diyecekler dedi,zannedersem o da durumun farkında...
Kopya boyutu zaten a4 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @muhammet@ -- 18 Mart 2011; 1:23:58 >

358 Mesaj
18 Mart 2011; 9:09:27 

Eğer kağıdın üstünden 1.5 cm boşluk varsa bu normaldir çünkü cihazın kağıdı tutma alanı mevcut her cihazda değişir bu alan carriage mekanızmasının genişliğine bağlı aslında. Kağıdın baş kısmını sol alt köşede a4 yazan çizgiye sabitleyin tekrar kopya deneyin eğer kağıdın baş kısmındaysa bu boşluk normaldir.

MCSE-MCITP

47 Mesaj
18 Mart 2011; 22:03:50 

quote:

Eğer kağıdın üstünden 1.5 cm boşluk varsa bu normaldir çünkü cihazın kağıdı tutma alanı mevcut her cihazda değişir bu alan carriage mekanızmasının genişliğine bağlı aslında. Kağıdın baş kısmını sol alt köşede a4 yazan çizgiye sabitleyin tekrar kopya deneyin eğer kağıdın baş kısmındaysa bu boşluk normaldir.

Sol alt köşede A4 yazan çizgiye sabitleyerek kopyalıyorum zaten,a4 yazan çizgiden 1.5 cm içeriye kadar ki kısımdaki yazıları yazıcı okumuyor,yani bu durum da kağıdın alt kısmından 1.5 cm'lik alanı kopyalamamış oluyor,zaten word'de alt kenar boşluğunu sıfır yaptığımda yine fotobilemede olduğu gibi kağıdın altından 1.5 cm'lik alanı görmüyor, o kısma yazdığım yazıları yazıcı çıkarmıyor;çünkü yazıcı A4 eksi 1.5 cm'lik bir boyutdaki kağıdı kopyalayabilme yeteneğine sahip,tabi bu kağıda da a4 kağıdı diyemeyiz,a4-1.5 cmlik bir kağıt deriz.Bununla birlikte yazıcı A4 fotokobileyebilme yeteneğine sahip olması gerek,eğer bu yeteneğe sahip değilse niçin yazıcı seçeneklerinde a4 seçeneği var,a4-1.5 cm kopyalar yazsalar daha iyi olur,ben yazıcı kağı boyutu seçeneklerinde a4 seçeneğini görünce a4 kağıdını fotokobileyebilir zannetmiştim,zannedersem hp bu uygulaması ile iy bir çalım atmış oluyor,aslında kaliteli bir kanon yazıcı alacaksın,mürekkep tanklarını kartuşa bağlayacaksın,cayır cayır kullanacaksın.

134 Mesaj
11 Nisan 2011; 19:35:54 

Ben bir türlü bu güncellemeyi yükleyemedim. Sanırım zaten yüklü olan bir güncelleme ve henüz bir düzeltme yöntemi çıkmamış. Bu problemin çözümünü bilen hala yok mu ?

quote:

Orijinalden alıntı: @muhammet@

A4 çizgisinden 1.5 cm içeriye kadarki kısımdaki yazıları fotokobilemiyor,ayrıca word'de sayfa kenarlarını sıfır yaptığımda yine alttan 1.5 cmlik kısımdaki yazıları yazmıyor,yani yazıcı A4 kağıdını tamamen fotokobilemiyor,A4 eksi 1.5 cm'i fotokobiliyor.

Hp görevlisinin anlattğına bakılırsa bu normal bir durum ve bana yine de yazıcıyı getir bir gösterelim,bakalım ne diyecekler dedi,zannedersem o da durumun farkında...
Kopya boyutu zaten a4 de.

47 Mesaj
11 Nisan 2011; 19:41:00 

HP'ye sorunu yazdım,cevaptan anladığım kadarıyla a4 kopyalamaması normalmiş.Benimki hp1050.
quote:

Orijinalden alıntı: goaomr

Ben bir türlü bu güncellemeyi yükleyemedim. Sanırım zaten yüklü olan bir güncelleme ve henüz bir düzeltme yöntemi çıkmamış. Bu problemin çözümünü bilen hala yok mu ?

47 Mesaj
13 Nisan 2011; 21:27:18 

quote:

Orijinalden alıntı: goaomr

Benim yazıcım 1050.Epostayı sildim,yalnız internet üzerinden sormuştum,dilersen sende sorabilirsin.

2010 Mesaj
13 Nisan 2011; 21:38:20 

bende 2060 kullancıyım ama o tür bir problemi ilk sizde duyuyorum ya zaten berbat resim basıyor bassa ne olur basmasa ne olur oda ayrı konu 119 lira bayıldım ama mürekkep kullanımında cimri olması ve kartuş ucuzluğu beni tatmin etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

91 Mesaj
29 Nisan 2011; 17:13:31 

Arkadaşlar bu cihazın fotokopi kalite ayarı gibi bir seçenek var mı?
Yüksek kalitede fotokopi yaptığı için gereksiz mürekkep yiyor. Teşekkürler.

2010 Mesaj
29 Nisan 2011; 18:43:39 

quote:

Orijinalden alıntı: baldoz
Arkadaşlar bu cihazın fotokopi kalite ayarı gibi bir seçenek var mı?
Yüksek kalitede fotokopi yaptığı için gereksiz mürekkep yiyor. Teşekkürler.

Öyle birşey yok sanırım hocam ayarlara baktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

91 Mesaj
29 Nisan 2011; 20:27:38 

Teşekkür ederim bilgi için.

174 Mesaj
11 Kasım 2011; 19:13:58 

quote:

bugün bu yazıcıdan aldım, ve aynı sorun var, fakat güncellemeyi yapamıyorum, yazıcı bilgisayara takılı açık ve hata vermemiş olması gerekiyor, diyor ve zaten öyle fakat güncellemeyi yüklemiyor, nasıl edecez bunu bileniniz varmı?

2 Mesaj
14 Kasım 2011; 20:03:38 

@zorba87
Güncellemeyi yüklemek için HP Güncelleştirme uygulamasını kullanırsan sorunu çözersin.

36 Mesaj
24 Aralık 2011; 15:29:15 

Bu soruna çözüm bulabildiniz mi? ona göre alıcam bu yazıcıyı.

36 Mesaj
25 Aralık 2011; 13:35:01 

HP 2060 yazıcıyı aldım dün, birçok deneme yaptım dediğiniz sorunla karşılaşmadım. bire bir aynısını fotokopi çekiyor cm azalması yok yani.

174 Mesaj
25 Aralık 2011; 14:20:38 

quote:

Orijinalden alıntı: spade35

HP 2060 yazıcıyı aldım dün, birçok deneme yaptım dediğiniz sorunla karşılaşmadım. bire bir aynısını fotokopi çekiyor cm azalması yok yani.

kağıdın en altından yaklaşık 2cmlik kısıma yazmıyor, güncelleme geldi ama güncellemeyi kuramadım bende, aslın çok sorun değil ama işte bazen sonuna kadar yazılmış sayfalar sorun oluyor

722 Mesaj
25 Aralık 2011; 23:55:13 

sevgili teknoloji yoldaşları, hp 2060 oldukca guzel bır yazıcı, ara sıra fotokopı ıhtıyacımı gıdermek ıcın aldım cok hızlı fotokopı cekıyor ve hıc kagıt sıkıstırmıyor, gorebıldıgım tek eksısı kapagının altındakı beyaz bolgeyı duz sert plastıkten yapmıslar, yanı sungerlı degıl dolayısıyla pasaport, pvc kaplı ehlıyet gıbı kalın bırseyın fotokopısını cekmeye calıstıgın zaman tam kapanmıyor bırkac mm. havada kalıyor ve olusan bosluktan dolayı kagıdın gerı kalan kısmını sımsıyah basıyor, buda ekstra murekkep malıyetı demek. Bunun dısında hıcbır eksı yonunu goremedım gonul rahatlıgıyla alabılırsınız (ben 117 lıraya almıstım)

LG optimus L9 p760, Ainol novo 10 Hero

28 Mesaj
26 Aralık 2011; 0:27:12 

arkadaslar benim sorunum resim tara dedigimde hic birsey olmuyor iki kere tıklıyorum bi yapacak gibi simge dönüyor ama olan bisey yok... güncelleme filan denedim sorun veriyor, yok kagıt sıkısması, yazıcı acık olacak vb hersey normal ama olmuyor. daha yeni aldım bu sebepten ötürü geri verebilirim, yardımcı olursanırz sevinirim...

enes

722 Mesaj
26 Aralık 2011; 9:51:34 

yazıcıyı kurduktan sonra takılı olduğu usb portunu değiştirdiysen yapmış olabilir ama Yeni aldıysan geri götür bi test etsinler, bozuk çıkmış olabileceğini sanmıyorum. Eğer internet yoluyla aldıysan direk kargoya ver bi baksınlar (bu gibi durumlarda genelde kargo masrafları kullanıcıya aittir)

28 Mesaj
26 Aralık 2011; 13:46:53 

tesekkür ederim ama hep aynı yere takılıydı usb kablosu ama olmuyor, bugün geri götürmeyi düsünüyorum olmazsa geri verebilirim acaba önerebileceginiz 150 tl civarında baska bi model war mı, bunu kartusu uygun diye secmistim ama bu tarayıcı olayı soguttu benim tümden

enes

722 Mesaj
26 Aralık 2011; 16:42:22 

Soğumana ve geri vermene gerek yok ben kullanıyorum tarayıcıyı canavar gibi, olmadı değiştir. baktın yine olmuyor belkide pc'inde bir problem vardır??
Başka bi alternatif yok sakın vazgeçme ; )

1797 Mesaj
26 Aralık 2011; 16:53:06 

ben kullanıyorum sorunsuz bendeki

Samsung i7 fhd 17''\PS3 Slim 320gig\Nikon d7000 mb d11 18-105vr sb700\2013 Toyota Auris\Bianchi AFX9001 MTB

174 Mesaj
27 Aralık 2011; 15:50:31 

redboxer82'a katılıyorum piyasada pekbi alternatifi yok şuan için eğer bozuksa değişim yap bence de.

28 Mesaj
31 Aralık 2011; 22:59:02 

arkadaslar sagolun yazılımdan kaynaklana bi sorunmus, benim windowsta sorun warmıs format attım sorun çözüldü. Harbi canavar gibi makineye laf yapmışız

enes

24 Mesaj
1 Ocak 2012; 14:40:28 

arkadaşlar bende yazıcı her açtığımda bir deneme sayfası yazıyor bunu engellemek için ne yapabiliriz.

109 Mesaj
9 Ocak 2012; 23:17:35 

Bende hp 1050 A yeni aldım. bilgisayara henüz bağlamadım. sadece fotokopi özelliğini kullandım. Bende de sayfanın son 1.5 cm lık kadar kısmını çekmiyor. tarayıcıyı takip ettim. tarayıcı sayfanın sonuna kadar ilerlemiyor yaklaşık 2- 2.5 cm kalaya kadar ilerliyor. Ne yapmak lazım.. Geri götürsem mi acaba :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi backup77 -- 9 Ocak 2012; 23:19:44 >

118 Mesaj
4 Şubat 2012; 15:40:32 

2060 ların ilk çıkan serisinde fotokopi de tam %100 baskı alamazsınız. Çünkü tarayıcı lambası %100 ünü taramıyor. Yani donanımsal bir hata vardı. HP şimdi yeni çıkardığı 2060 larda bu sorunu çözdü. Yani bilgisayar çıktısı tam çıkıyor fakat fotokopide sayfanın altından bazı kısımları yazmıyorsa bu donanımsal bir eksilkik ve firmware gibi işlemlerle çözemezsiniz. HP bunu kabul edip yazıcılarını da geri toplatmadı. Konu bu..

185 Mesaj
4 Şubat 2012; 19:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: @muhammet@

Sol alt köşede A4 yazan çizgiye sabitleyerek kopyalıyorum zaten,a4 yazan çizgiden 1.5 cm içeriye kadar ki kısımdaki yazıları yazıcı okumuyor,yani bu durum da kağıdın alt kısmından 1.5 cm'lik alanı kopyalamamış oluyor,zaten word'de alt kenar boşluğunu sıfır yaptığımda yine fotobilemede olduğu gibi kağıdın altından 1.5 cm'lik alanı görmüyor, o kısma yazdığım yazıları yazıcı çıkarmıyor;çünkü yazıcı A4 eksi 1.5 cm'lik bir boyutdaki kağıdı kopyalayabilme yeteneğine sahip,tabi bu kağıda da a4 kağıdı diyemeyiz,a4-1.5 cmlik bir kağıt deriz.Bununla birlikte yazıcı A4 fotokobileyebilme yeteneğine sahip olması gerek,eğer bu yeteneğe sahip değilse niçin yazıcı seçeneklerinde a4 seçeneği var,a4-1.5 cm kopyalar yazsalar daha iyi olur,ben yazıcı kağı boyutu seçeneklerinde a4 seçeneğini görünce a4 kağıdını fotokobileyebilir zannetmiştim,zannedersem hp bu uygulaması ile iy bir çalım atmış oluyor,aslında kaliteli bir kanon yazıcı alacaksın,mürekkep tanklarını kartuşa bağlayacaksın,cayır cayır kullanacaksın.

bende 1050 kullanıyorum sol alt köşe değil hocam. sağ alt köşeye sıfırlama yapmanız gerekmektedir. bir deneyin.

3430 Mesaj
8 Mart 2012; 14:42:32 

bende hp 910 var bende de en altta 1,5 cm boşluk var resim çıktılarında zaten pek aman aman resim basmıyor ama o beyazlık olmasa daha iyi olurdu.

lumia 720, sapphire 7870xt, i5 2500k, panasonic gf53k, samsung 46f6340 bu konularda sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.

185 Mesaj
9 Mart 2012; 2:11:05 

her yazıcının en al kısmında kismında bir miktar sayfa tutma boşluğu oluyor normaldir arkadaşlar

3430 Mesaj
10 Mart 2012; 12:39:05 

epson var bende tam çıktı veriyor.

lumia 720, sapphire 7870xt, i5 2500k, panasonic gf53k, samsung 46f6340 bu konularda sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.

2 Mesaj
15 Mayıs 2012; 10:03:58 

selamun aleyküm kardeşim
ben yüklemeye çalıştım verdiğin linki
indirdim
fakat açmıyor

şu uyarııyı veriyor

''Bu paket 7 64 bit için amaçlanmıştır''

niye böyle diyor ?

Neye yaklaşsam sonu uzaklık ve kırgınlık, anladım ki yok Allahtan başkasına yakınlık..!

1438 Mesaj
12 Temmuz 2012; 21:32:39 

quote:

Orijinalden alıntı: sukut35

selamun aleyküm kardeşim
ben yüklemeye çalıştım verdiğin linki
indirdim
fakat açmıyor

şu uyarııyı veriyor

''Bu paket 7 64 bit için amaçlanmıştır''

niye böyle diyor ?

Windows 7-64 bit için kullanılan bir sürümü indirmişiniz. Kendi kurulu Windows sisteminize uygun yazılımı indirmeniz gerekir.

Bu forumda imzamı şikayet eden bu kadar şerefli insan olduğu sürece, imza kullanmayı reddediyorum.

1392 Mesaj
13 Temmuz 2012; 0:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

her yazıcının en al kısmında kismında bir miktar sayfa tutma boşluğu oluyor normaldir arkadaşlar

Doğrudur, kenarlarda bosluk olması gayet doğal, kenarlıksız baskı özelliği olan yazıcı almalısınız eğer kenarlıksız çıktıya ihtiyacınız varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayars -- 13 Temmuz 2012; 0:16:35 >

1107 Mesaj
8 Ekim 2012; 11:44:04 

arkadaşlar hp 2060 yazıcının tarayıcısı çalışmıyor yarım bırakıyor yada görmüyor falan gibi uyarılar veriyorsa sorun büyük ihtimal usb kablosundan bendeki kablo 2 metre civarında idi sorun çıkarıyordu sürekli hp nin doktor programını kurdum yine çözememiştim sonra forumda kablodan olabileceğini okuynca kısa kablo bağladım ve sorun çözüldü

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.

16270 Mesaj
11 Kasım 2012; 0:03:26 

kronik hata var, hatalı malı tüm türkiyeye ucuzdan satıp üretimden kaldırdılar, servise gönderdim o da işe yaramadı adam utanmadan fotokopi çekmemesi normal yanlış ürünü almışsınız officejet ürünlerimizden almalıydınız diyor, adama anlatıyorum orantılı değil 1 taraftan daha fazla boşluk bırakıyor diye anlamıyor
ulan hp 1 krş daha kazandırır mıyım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 11 Kasım 2012; 0:10:52 >

73 Mesaj
19 Mart 2013; 23:24:14 

Bendede aynı sorun var.Fotoğraf çıktısı alıcam ama altta hep 1.5 cm boşluk var. Sinir oluyorum.Artık 10x15 cam fotolar için 13x18 kagıt sipariş verdim az önce.Kesip biçip istediğim boyuta getiririm bende.Paranla rezil olmak bu olsa gerek.Allahtan kartuşlar ucuz.Oradan kurtarıyor

339 Mesaj
20 Mart 2013; 14:24:18 

MUHTEMELEN KAĞIT AYARINDAN LETTER SEÇİLİDİR AYNI SORUN Bİ ÖÜŞTERİMDEDE VARDI FOTOKOPİ DE YAZICI ÖZELLİKLERİNDEN TERCİHLERE GELİN ETKİLERDEN VE KAĞIT KALİTEDEN A4 Ü SEÇİN ÇÖZÜLECEKTİR SORUN

5965 Mesaj
20 Mart 2013; 21:14:25 

Kağıdın her köşesine yazmasını istiyorsunuz, alet bu kağıdı neresinden tutacak peki?

En altta boşluk kalması doğal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

64 Mesaj
1 Mart 2014; 20:37:30 

2060 ı iki yıldır tarama , fotokopi ve evde yazıcı olarak kullanıyordum, gayette memnundum, kızım üstteki kağıt besleme kısmını top oynarken kırmıştı , hala kullanıyordum, bu hafta sonu noldu ise ; bir türlü üstten kağıt veriyorum almıyor yazdıramıyorum, almış gibi tıkır tıkır yazıyor aklı sıra ama kağıt gitmiyor, beş cm kadar cekip öylece kalıyor ama yazmış gibi tonerler tıkır tıkır gezeliyor, acaba içine bir şeymi kaçtı diye baktım epey uğraştım, yok bir sorun ama kağıt çekmiyor napmalıyım,yeni bir yazıcı mı almalıyım, bu meret düzelirmi, toneri hesaplı diye almıştım, ev içinde yeterli idi, epey can sıkıcı bir durum , bimeks ten almıştım 3 yıl olmamıştır ama, kağıt besleme kısmını kendim kırdığım için bu garanti kapsamına girermi kağıt çekmeme edurumu, napmalıyım acil yardım , teşekkürler.

1 Mesaj
17 Temmuz 2014; 14:13:40 

bendede aynı 1,5 cmlik beyaz kısım sorunu var.Bu durum bazı seride düzeltilmişse ben iade edeceğim bu yazıcıyı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Birde düzeltilmiş bir serinin seri nosunu yazarsanız örnek olarak verebilirim servise.

En Beğenilmeyen Yorumlar
bendede aynı 1,5 cmlik beyaz kısım sorunu var.Bu durum bazı seride düzeltilmişse ben iade edeceğim bu yazıcıyı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Birde düzeltilmiş bir serinin seri nosunu yazarsan... Yoruma Git Yorumun Devamı divom - 17 Temmuz 2014; 14:13:40 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516