Aracı aldık Ruhsat hala gelmedi
15 Cevap12453 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

358 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:07:05 

Aracı 1 buçuk ay önce aldık, hala asıl Ruhsat eve gelmedi. Ankara'dayız. Nereye gitmeli? yada daha beklemeli mi?

5060 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:13:11 

Bana 2 hafta sonra gelmişti şimdiye gelmediyse bir aksilik olmuş olmalı.En geç 1 ay içerisinde diyorlar..Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gidin,Ankamall'ın yanındaki..

2011 Volkswagen PASSAT 1.4 TSI 122 HP Bluemotion Comfortline DSG Derin Siyah

320 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:25:06 

En geç 15 gün içerisinde gelir diye biliyorum bende.

Saygılar.
Doğa Bakat.

358 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:26:34 

Ok yol gözüktü bize Teşekkürler

6369 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:26:53 

Gelmeyebiliyor. Bir sorun varsa ornegin aracin trafik sig. Sistemde gozukmuyorsa felan basmiyorlar ruhsati. Isin kotu yani kimse size birsey demiyor. En iyisi gidip almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

150 Mesaj
17 Ocak 2012; 0:32:32 

konuyu hortlatmış gibi olacam ama muayenesi olmayan araçlardada göndermiyorlar mı. Benim aracın muayenesini yeni yaptıracagım Aldıgım kişi yaptırmamış ve alalı 18 gün fln oldu ne yapmamı önerirsiniz ?

6002 Mesaj
17 Ocak 2012; 0:34:17 

quote:

Orijinalden alıntı: lacho

konuyu hortlatmış gibi olacam ama muayenesi olmayan araçlardada göndermiyorlar mı. Benim aracın muayenesini yeni yaptıracagım Aldıgım kişi yaptırmamış ve alalı 18 gün fln oldu ne yapmamı önerirsiniz ?

Muayene yoksa satış gerçekleşmez,satıştan sonra bittiyse göndermeme gibi bir saçmalığın olacağını sanmıyorum.

150 Mesaj
17 Ocak 2012; 0:35:47 

muayene yokken gayet gerçekleştirdiler satışı :) yani elimdeki ruhsatta 2/11/11 de muayene bitişi yazıyor ben aracı 29/12/2011 de üzerime aldım doğru bildiğine emin misin ?

5110 Mesaj
17 Ocak 2012; 9:35:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Muayene yoksa satış gerçekleşmez,satıştan sonra bittiyse göndermeme gibi bir saçmalığın olacağını sanmıyorum.

Muayene olmamasından dolayı satışın gerçekleşmemesi gibi bir durum hiç duymadım.

haa derseniz ki vergi/ceza borcundan dolayı satış olmaz, o tamam....

Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar. Çünkü anlayanı yoktur. Bilir.
Kötülük yaptın mı kork , çünkü o bir tohumdur , ALLAH yeşertir karşına çıkartır..
Varlığı birşey kazandırmayan insanın yokluğu bir şey kaybettirmez...

3372 Mesaj
17 Ocak 2012; 9:44:21 

quote:

aracımızı muayenesiz olarak aldım 8. günde ruhsat evime geldi.

mtv si ödenmemiş ise satış gerçekleşmez

Ruhumuz olmadan bizler sadece birer makinayız

'08 Fiat Fiorino 1.3 mjet

1132 Mesaj
17 Ocak 2012; 10:46:47 

benim ruhsatım 1 ayda gelmişti.

6002 Mesaj
17 Ocak 2012; 14:56:54 

Yanlış biliyormuşum demekki,ama vergi borcu falan varsa kesinlikle satmıyorlar.Benim ruhsatım iki hafta olmadan geldi bu arada.

4095 Mesaj
17 Ocak 2012; 15:09:11 

quote:

Yanlış biliyormuşum demekki,ama vergi borcu falan varsa kesinlikle satmıyorlar.Benim ruhsatım iki hafta olmadan geldi bu arada.

ben ruhsatı 3 gün sonra aldım

6002 Mesaj
17 Ocak 2012; 15:11:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

ben ruhsatı 3 gün sonra aldım

Ne güzel,ben kağıtla takılmayı sevdim yalnız

1752 Mesaj
15 Haziran 2014; 8:35:22 

Ya böyle bir saçmalık varmı eve gelir diyorlar 20 gün oldu ruhsattan bihaberiz ayrıca evde kimse yokki zaten gelse kapı duvar acaba notmu bırakıyorlar ne oluyor nasıl işliyor bu ruhsat işi eskiden emniyete gidip efendi gibi sıramızı bekleyip alıyorduk şimdi oda yok neyse bu verdikleri kağıdın süresi nedir bilen varmı ? Başımıza iş almayalım bari

2258 Mesaj
15 Haziran 2014; 9:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: 0sedan

Ya böyle bir saçmalık varmı eve gelir diyorlar 20 gün oldu ruhsattan bihaberiz ayrıca evde kimse yokki zaten gelse kapı duvar acaba notmu bırakıyorlar ne oluyor nasıl işliyor bu ruhsat işi eskiden emniyete gidip efendi gibi sıramızı bekleyip alıyorduk şimdi oda yok neyse bu verdikleri kağıdın süresi nedir bilen varmı ? Başımıza iş almayalım bari

Gectigimiz hafta su an kullandigim aracin satisini aldim. Noter satisi sonrasi sigortasini yaptieip emniyete gittim. Ve 10dk sonra ruhsat hazirdi.
Velhasil kelam sigortayi yaptirinca en yakin emniyetten kendinizde alabiliyorsunuz ruhsati. Yoksa eve gelmesi 1ayi bulabiliyor.

Megane 1.5 dCI
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375