- x
Netmaster CBW-700V - Router olarak kulanma?
6 Cevap1402 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

149 Mesaj
17 Şubat 2011; 22:23:17 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Benim smile adsl aboneliğim var.Airties modemim var ev iki katlı at kattan yukarı çıkarken sorun oluyor.Yukarıda 120kb görürken aşağıda 830kb görüyorum.Elimde fazladan Netmaster CBW-700V modem var.Bunu router olarak kullanıp bağlantının yukarı daha kuvvetli çıkmasını sağlayabilirmiyim.Yada bunu direk modem olarak kullanabilirmiyim.

149 Mesaj
17 Şubat 2011; 22:43:34 

yardım edebilecek varmı?

54 Mesaj
24 Ocak 2013; 9:21:06 

Çok eski ama benimde aynı sorunum var konuyla ilgili bilgi sahibi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taniker -- 24 Ocak 2013; 9:22:14 >

http://www.oyuncubey.com/

589 Mesaj
25 Ocak 2013; 11:54:27 

quote:

Orijinalden alıntı: taniker

Çok eski ama benimde aynı sorunum var konuyla ilgili bilgi sahibi olan varmı?

Sayın Kullanıcımız,

CBW-700V Kablosuz Modem kablo internet şebekesinde çalışan bir modemdir, ADSL hattında kullanılamaz. Ayrıca, ürün Access Point-Router özelliği olan bir ürün olmadığından diğer modeminizden kablosuz internet alıp dağıtmaya uygun değildir. Kablosuz ağınızı genişletmek istiyorsanız, size bir AP-Router kullanmanızı öneririz. NetMASTER WDS-150 ürünümüzü inceleyebilirsiniz: http://netmaster.com.tr/urun/48

NetMASTER cihazlarınızla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için her gün 08:00 - 22:00 saatler arasında NetMASTER Destek Hattı'nda yardım alabilirsiniz.

0216 366 66 96
destek@netmaster.com.tr

Saygılarımızla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

54 Mesaj
28 Ocak 2013; 12:35:24 

quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Sayın Kullanıcımız,

CBW-700V Kablosuz Modem kablo internet şebekesinde çalışan bir modemdir, ADSL hattında kullanılamaz. Ayrıca, ürün Access Point-Router özelliği olan bir ürün olmadığından diğer modeminizden kablosuz internet alıp dağıtmaya uygun değildir. Kablosuz ağınızı genişletmek istiyorsanız, size bir AP-Router kullanmanızı öneririz. NetMASTER WDS-150 ürünümüzü inceleyebilirsiniz: http://netmaster.com.tr/urun/48

NetMASTER cihazlarınızla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için her gün 08:00 - 22:00 saatler arasında NetMASTER Destek Hattı'nda yardım alabilirsiniz.

0216 366 66 96
destek@netmaster.com.tr

Saygılarımızla

Ürünü wifi router olarak kullanmayı başardım.
Benzer bir işlev için kullanmak isteyenlere yaptıklarımı aktaratım:

1. CBW-700V nin dhcp özelliğini kapatıp adsl modemin ip havuzundan bir ip verin.
2. Daha sonra adsl modemin tek ethernet çıkışını CBW-700V ye bağlayın.
3. Artık CBW-700V üzerinden WiFi ile yada 3 etherneti üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

NetMASTER insanları yanlış yönlendirme. Bu modem router olarak kullanılıyor.

http://www.oyuncubey.com/

589 Mesaj
28 Ocak 2013; 14:44:40 

quote:

1. CBW-700V nin dhcp özelliğini kapatıp adsl modemin ip havuzundan bir ip verin.
3. Artık CBW-700V üzerinden WiFi ile yada 3 etherneti üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

Sayın Kullanıcımız,

Modeme Ethernet kablosu ile bağlantı sağlanıp bahsettiğiniz yöntem uygulanabilir, ancak kablosuz alıp kablosuz dağıtım yapılamaz.

Diğer taraftan, modeme Ethernet kablosu ile bağlantı kurulduğunda da modemin yazılımı devre dışı kalacaktır. Bir süre sonra bağlantı sorunları yaşanmaya başlayacaktır (bağlantı sağlandıktan bir süre sonra hattan düşülmesi, bağlantı olduğu halde internete çıkılamaması gibi). Bu nedenle bahsi geçen kullanım da destek merkezimiz tarafından önerilmemektedir.

Saygılarımızla,

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1486 Mesaj
16 Eylül 2013; 0:23:34 

quote:

Abi bunu ariyordum cok tsk ederim yakinda isime yarayacak bu bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Diğer Konular ve Sağlayıcılar » Netmaster CBW-700V - Router olarak kulanma?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234