Şimdi Ara

Popüler Android Uygulamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
59.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada link olarak verilen Android uygulamaların güncel sürümleri çıktı ama takip etmek zor olmaya başladı..

Artık bu sayfalarda sizin beğendiğiniz ve tavsiye edeceğiniz uygulamaların adını ve içeriğini yazmanızı rica edeceğim.. Memnun olduğunuz uygulamaları başkalarına tavsiye ederek onlara yardımcı olma güzelliğini yapmış olacaksınız..

Şimdiden Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asparuh -- 5 Haziran 2012; 14:19:37 >

• İyi hoşta programların isimleri ve işlevleri yazılı olsa daha hoş olmazmıydı.
  • Eline sağlık uğraşmışsın ama bu liste ne işimize yarayacak ki uygulamaların ne işe yaradığı konusunda açıklamalar olmadıktan sonra...
  • Ya arkadaşlar hepsini indirmenize gerek yokki.. Örneğin bir program arıyorsunuz ve Android markete giremiyorsunuz.. o adlı klasöre bakın ve indirin.. Hepsi bu.. Tüm popüler uygulamalar var.. 1000 küsür programın açıklamasını yazmamı bekleyemezsiniz dimi.. En başka liste txt var.. ona bakın inceleyin.. işinize yarayan dosyayı indirin be abicim.. Hadi kolay gelsin..
  • 600 küsur mb lık dosyayı direk yüklesem bu sefer kim indirecek o kadar dosyayı diyeceklerdi.. En azından böyle sıralı bir şekilde yükledim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh
    600 küsur mb lık dosyayı direk yüklesem bu sefer kim indirecek o kadar dosyayı diyeceklerdi.. En azından böyle sıralı bir şekilde yükledim..

Iyi yapmıssıniz. Emeğinize sağlık, Isteyen alır istemeyen almaz.
  • güzel paylaşım, mantıklı uygulama teşekkürler.
    ama 2.alternatif olarak hepsini 1 veya 2 parçaya bölüp de verebilirsiniz,
    böylece isteyen hepsini indirir ve sonra ayıklar,
    tabi nacizane fikrimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

güzel paylaşım, mantıklı uygulama teşekkürler.
    ama 2.alternatif olarak hepsini 1 veya 2 parçaya bölüp de verebilirsiniz,
    böylece isteyen hepsini indirir ve sonra ayıklar,
    tabi nacizane fikrimdir.

Haklısın usta.. ama eminim bizim insanımız ona da bir kulp bulurdu...

ben program adını bilen ama ulaşamayan arkadaş varsa o harf grubuna bakarsa aradığını daha çabuk bulur diye düşünmüştüm.. Android marketmiş bakkalmış uğraşmaz demiştim ancak....... neyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuemgo

quote:

Orijinalden alıntı: asparuh
    600 küsur mb lık dosyayı direk yüklesem bu sefer kim indirecek o kadar dosyayı diyeceklerdi.. En azından böyle sıralı bir şekilde yükledim..

Iyi yapmıssıniz. Emeğinize sağlık, Isteyen alır istemeyen almaz.

Teşekkür ederim.. Umarım herkes böyle anlayışlı olur..Saol..
  • Keşke sabit konu olabilse bu başlık...
  • evet sabit olsa iyi olurdu, tesadüfen buldum başlığı ve gayet güzel bi konu, teekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebati

evet sabit olsa iyi olurdu, tesadüfen buldum başlığı ve gayet güzel bi konu, teekkürler.

Faydalı olabildiysek ne mutlu.. Saygılar..
  • emegine saglık dostum
  • peki arkadaşlar bizim gibi acemiler için tavsiye edebileceğiniz uygulamaları yazarsanız çok seviniriz.

bir de applanet bır cok uygulama var ordakı bazı uygulamar sonuc vermıyor sızce bunlar telefon ıcın olan uygulamalar mıdır?
    yanı herhangı bi tavsıyesı olabılecek arkadaşlar varsa tesekkur edıyorum
  • @serdarkalkan haklısın, ilk başlarda epey acemilik çekmiştim, uygulama konusunda..
    tavsiye edecek yerler, linkler aramıştım..

evet applanet uygulamalarının büyük bir çoğunluğu telefon için olan uygulamalar..

ilk etapta yüklenenlere tavsiye açısından;

-PhoneUsage
    -DiskUsage
    -Dolphin
    -Astro
    -Multicon
    -RockPlayer
    -Advanced Task Killer
    -App 2 SD pro
    -CamScanner
    -Barkod Tarayıcısı
    -Ebuddy
    -Full Screen Caller ID
    -Googles

ilk etapta aklıma gelenler (ve bence bulunması gerekli uygulamalar) bunlar.
    kullanım amaçlarını ve yükleme işini applanet search ile yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinarbey

@serdarkalkan haklısın, ilk başlarda epey acemilik çekmiştim, uygulama konusunda..

evet applanet uygulamalarının büyük bir çoğunluğu telefon için olan uygulamalar..

-PhoneUsage
    -DiskUsage
    -Dolphin
    -Astro
    -Multicon
    -RockPlayer
    -Advanced Task Killer
    -App 2 SD pro
    -CamScanner
    -Barkod Tarayıcısı
    -Ebuddy
    -Full Screen Caller ID
    -Googles

başlangıç olarak bu uygulamalar yeterlidir ama hergün başka şeyler de keşfediyoruz. örneğin ben bugün talk to me keyboard'ı keşfettim siz söylüyorsunuz mesaj olduğu gibi yazılıyor mesaj alanında üstelik türkçe karakter sıkıntısı da yok mutlaka deneyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: molierac

quote:

Orijinalden alıntı: pinarbey

@serdarkalkan haklısın, ilk başlarda epey acemilik çekmiştim, uygulama konusunda..

-DiskUsage
    -Dolphin
    -Astro
    -Multicon
    -RockPlayer
    -Advanced Task Killer
    -App 2 SD pro
    -CamScanner
    -Barkod Tarayıcısı
    -Googles

başlangıç olarak bu uygulamalar yeterlidir ama hergün başka şeyler de keşfediyoruz. örneğin ben bugün talk to me keyboard'ı keşfettim siz söylüyorsunuz mesaj olduğu gibi yazılıyor mesaj alanında üstelik türkçe karakter sıkıntısı da yok mutlaka deneyin derim

Talk to me programı ve yukarda adı geçenleride barındıran uygulama listemiz alfabetik olarak ilk mesajda sıralanmıştır.. İyi günlerde kullanın..

• İndiren ve memnun kalanlar görüş bildirirse yada listeden program tavsiyesi olursa diğer arkadaşlar da faydalanabilir.. Bence öneri ve görüş bildirmelisiniz arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: molierac

Bu özellik zaten tüm telefonlarda yok mu? HTC Sense klavyesinde sol altta mikrofon işaretine basıp konuşmaya başladığın zaman o yazıyor zaten. Normal Android klavyesinde yok mu bu?
  • O mikrofon işareti yazma dilini değiştiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 19 Şubat 2011; 17:04:03 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.