Şimdi Ara

Popüler Android Uygulamaları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
14
Favori
59.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jugador07

burdaki apk'ler full ya da pro mu yoksa direk marketteki apk'lar mı?

bu arada çalışma için teşekkürler dostum.

Yüzlerce uygulama var.. inanki hepsini deneme şansım olmadı.. ama hepside kategorisinde ilgi gören uygulamalar.. pişman olmazsın..
  • Emeğine sağlık kardeşim çok güzel bir paylaşım
  • Teşekkürler güzel bir paylaşım yorum yapanlarada öneride bulunanlarda ayrıca teşekkürler...
  • saol dostum
  • emeğine sağlık çok teşekkür ederim. Çok güzel paylaşımlar bunlar.
    Ben bir türlü ajanda uygulaması bulamadım. Türkçesi zaten yoktur ama ing de olsa önerebilirseniz çok sevinirim.
  • muhteşem olmuş ellerine sağlık kardeş..
  • Pure Calendar yada Evernote uygulamaları ajanda ve takvim konusunda iyidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckati

muhteşem olmuş ellerine sağlık kardeş..

Ben teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

Pure Calendar yada Evernote uygulamaları ajanda ve takvim konusunda iyidir..

teşekkür ederim.
  • rica ederim
  • Hadi biraz hareket... Bilmeyenlerde görsün bu başlığı.. android dünyasına giriş için gerekli programlar burda.. gel vatandaşş...
  • asparuh güzel uygulamalar indirip kuruyorum tekrardan çok saol...
  • Harika bir çalışma ve emek ellerinize sağlık. Üst konu olmayı hakediyor.
  • güzel konu olmuş elinize sağlık
    kızım için xperia x10 mini aldım fakat klavye yok tavsiye edebileceğiniz kullanışlı qwerty klavye uygulaması varmı,
    birde gereksiz uygulamaları silemiyorum turkcell uygulamarı falan var onları nasıl kaldırabilirim
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

güzel konu olmuş elinize sağlık
    kızım için xperia x10 mini aldım fakat klavye yok tavsiye edebileceğiniz kullanışlı qwerty klavye uygulaması varmı,
    birde gereksiz uygulamaları silemiyorum turkcell uygulamarı falan var onları nasıl kaldırabilirim
    teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/m_42336086/tm.htm bu sayfada x10 kullanıcıları için bir takım uygulamalar ve kullananların fikir alışverişleri mevcut.. daha iyi yardımcı olurlar diye düşünüyorum..

Uninstal etmek istediğiniz programlar için şu yolu izleyebilirsiniz..

Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet(Settings>Applications>Manage applications) adımlarını izleyerek tüm uygulamalarınızı görüntüleyin… Kaldırmak istediğiniz uygulamaya 1 kere tıklayın ve karşınıza gelen seçenekten Kaldır(Uninstall) butonuna basın…

Görüşmek üzere..

• yada

Uninstaller ile kaldırma yapmak çok gerekli bir olay olmasa da bazen ikonu görünmeyen ve market aracılığıyla indirmediğimiz dosyalar için gerekli olabilir…

Bizim önerimiz Market aracılığıyla bulabileceğiniz “Uninstaller” adlı uygulama isterseniz buradan da ulaşabilirsiniz… Eğer cihazınızda Market yok ise (malum ülke şartları ) APK Marketimiz aracılığıyla Uninstaller’ı indirebilirsiniz…

Uygulamanın kurulumdan sonraki bölümü gayet basit, Uygulamayı açın ve size kurulu tüm uygulamalarınızı listelesin hem market hem de market dışı yüklediğiniz apk dosyalarınızı bu uygulamalarla kaldırabilirsiniz… (Alıntıdır)
  • çok teşekkür ederim cevap için
  • quote:

çok teşekkür ederim cevap için

uninstaller adlı uygulamayıo yükledim ama sadece sonradan yükledirimi listeliyor, oysa ben telefonla beraber gelen uygulamaları kaldırmak istiyorum, mesela turkcell uygulamaları işime yaramıyor bunlarda listede kaldırma listesinde görünmüyor
  • quote:

quote:

çok teşekkür ederim cevap için

uninstaller adlı uygulamayıo yükledim ama sadece sonradan yükledirimi listeliyor, oysa ben telefonla beraber gelen uygulamaları kaldırmak istiyorum, mesela turkcell uygulamaları işime yaramıyor bunlarda listede kaldırma listesinde görünmüyor

xperia kullananlar size bu konuda daha çok yardımcı olacaktır.. yukarda verdiğim sayfadan ulaşabilirsiniz.. Forumdonanımda kullanan arkadaşlara oradan ulaşabilirsiniz..

• Elinize sağlık çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bulut- -- 1 Mayıs 2011; 11:34:47 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.