Şimdi Ara

Popüler Android Uygulamaları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
14
Favori
59.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce verildi mi bilmiyorum ama Turkcell İphone uygulaması benzeri havadaki uçakları takip edin... gayet güzel... pro versiyonu da bulsak harika olacak...

Filght radar24

http://hot file.com/dl/109010693/19b175a/flightradar24.rar.htm

Popüler Android Uygulamaları

ctrlpda.com dan alınmıştır...

Popüler Android Uygulamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksimu_s -- 6 Mart 2011; 20:48:29 >

• flight radar için teşekkürler..
  • Android listemizdeki kullanışlı programları incelemeye devam edelim

Advanced Task Killer PRO : Arka planda haberiniz olmadan acik olan programlari görmeniz ve de kapatabilmeniz icindir..

Aldiko Book Reader: Başarılı bir e-book okuma uygulaması..

Androffice: Ofis Uygulaması..

Android Arcade Emulator: Atari oyunlarını Androidde oynayabilmek için hazırlanan emulator.

Bu uygulamalara ve daha pek çoğuna ilk mesajdaki listeden ulaşabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

Android listemizdeki kullanışlı programları incelemeye devam edelim

Advanced Task Killer PRO : Arka planda haberiniz olmadan acik olan programlari görmeniz ve de kapatabilmeniz icindir..

Aldiko Book Reader: Başarılı bir e-book okuma uygulaması..

Androffice: Ofis Uygulaması..

Android Arcade Emulator: Atari oyunlarını Androidde oynayabilmek için hazırlanan emulator.

Bu uygulamalara ve daha pek çoğuna ilk mesajdaki listeden ulaşabilirsiniz...

Task killer arıyordum.. saolun.. Emulatoru çalıştıramadım ama..
  • Emulator çeşitleri mevcut.. Ancak atari oyunları ne kadar oynanabilir o konu tartışılır.. yinede araştırmakta fayda var..

bunun dışında kullanılan uygulamalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğim..
  • Baby ESP adlı program Bebek bakımıyla ilgili size yardımcı olan bir program..

Call Blocker Elite ise klasik kara liste.. aramasını istemediğiniz kişileri bloke edebilirsiniz..

Bu programları ve daha fazlasını, ilk mesajdaki Alfabetik listede bulabilirsiniz..
  • talk to me için baktım ama içerde talk te me var kurdum ama hiçbişi anlamadım nasıl kullanılacak o program
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

talk to me için baktım ama içerde talk te me var kurdum ama hiçbişi anlamadım nasıl kullanılacak o program

kullanmadığım için bilmiyorum ancak forumda muhakkak kullanan birileri vardır..

Bakieryiğit yada kraaz yada pıncıra sorabilir misin?

Saygılar..
  • Snap Photo Pro: En İyi Kamera uygulaması

Tunewiki: En iyi Medya Oynatıcı uygulaması

Shazam: En İyi Eğlence uygulaması

Astrid: En İyi Organizasyon / Planlama uygulaması

Bu uygulamalar ve daha fazlası için ilk mesajdaki alfabetik uygulama listesinden o uygulamaya ilişkin harfe tıklayarak ulaşabilirsiniz...
  • Bu başlık çok yararlı olmuş kanaatindeyim. Benim bir programla ilgili bir sorunum var. Tubemate programı ile iki gün gün öncesine kadar youtube videolarını indirebiliyordum. Ama 2 gündür yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Programdaki sorunun çözümünü veya youtube videolarını indirecek başka bir prgram biliyormusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sondemir

Bu başlık çok yararlı olmuş kanaatindeyim. Benim bir programla ilgili bir sorunum var. Tubemate programı ile iki gün gün öncesine kadar youtube videolarını indirebiliyordum. Ama 2 gündür yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Programdaki sorunun çözümünü veya youtube videolarını indirecek başka bir prgram biliyormusunuz.

Flash player güncellemenizle ilgili bir sorun olabilirmi..

yada kullandığınız tubemate uygulamasının yeni bir güncellemesi varmı kontrol ettiniz mi?

Son olarak dns ayarlarını değiştirip deneyen arkadaşlara rastlamıştım.. birde onu deneyiniz..

bunları denedikten sonra tekrar yazın lütfen.. Görüşmek üzere..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asparuh -- 5 Mart 2011; 12:10:55 >
  • bulunsun
  • quote:

Snap Photo Pro: En İyi Kamera uygulaması

Bu uygulamalar ve daha fazlası için ilk mesajdaki alfabetik uygulama listesinden o uygulamaya ilişkin harfe tıklayarak ulaşabilirsiniz...

Dostum şu Tunewiki uygulamasını sevdim fakat sormak istediğim bişey var, ben bu programın lyricleri, albüm kapaklarını falan nereye kaydettiğini bulamadım. Programı silip kuruyorum daha önce açtığım şarkıların kapakları ve lyricleri falan hemen hazır geliyor. Yanlış bi işlem yaptım ve bu programın lyric ve şarkı kapaklarının kayıtlarını silmek istiyorum. Nasıl halledebilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sondemir

Bu başlık çok yararlı olmuş kanaatindeyim. Benim bir programla ilgili bir sorunum var. Tubemate programı ile iki gün gün öncesine kadar youtube videolarını indirebiliyordum. Ama 2 gündür yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Programdaki sorunun çözümünü veya youtube videolarını indirecek başka bir prgram biliyormusunuz.

Flash player güncellemenizle ilgili bir sorun olabilirmi..

yada kullandığınız tubemate uygulamasının yeni bir güncellemesi varmı kontrol ettiniz mi?

Son olarak dns ayarlarını değiştirip deneyen arkadaşlara rastlamıştım.. birde onu deneyiniz..

bunları denedikten sonra tekrar yazın lütfen.. Görüşmek üzere..

Teşekkür ederim. Değerli önerilerinizi deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Dostum şu Tunewiki uygulamasını sevdim fakat sormak istediğim bişey var, ben bu programın lyricleri, albüm kapaklarını falan nereye kaydettiğini bulamadım. Programı silip kuruyorum daha önce açtığım şarkıların kapakları ve lyricleri falan hemen hazır geliyor. Yanlış bi işlem yaptım ve bu programın lyric ve şarkı kapaklarının kayıtlarını silmek istiyorum. Nasıl halledebilirim

Ben Tunewikinin bu albüm bilgilerini kaydettiğini bilmiyordum.. O anda internete bağlanıp parça ile ilgili bilgi, dosya ve lyricleri indirdiğini biliyorum..Yani kaydettiğini bilmiyordum.. Yani nasıl halledileceğini inan bilmiyorum..

• quote:

quote:

quote:

Ben Tunewikinin bu albüm bilgilerini kaydettiğini bilmiyordum.. O anda internete bağlanıp parça ile ilgili bilgi, dosya ve lyricleri indirdiğini biliyorum..Yani kaydettiğini bilmiyordum.. Yani nasıl halledileceğini inan bilmiyorum..

Programı kullanmışsan fark etmişsindir, internet olmadığı zamanda albüm kapaklarını gösteriyor. Bi yerde tutuyor bu bağzı bilgileri ama nasıl ve nerede tutuyor bende çözemedim...

• Evet ama kayıt ettiğinin farkında değildim.. bakalım kurcalayalım.. belki bulurum.. Teşekkürler..
  • Album kapaklarını sdkart içende "albumart'' adındaki klasöre atıyor...Onu çözdüm, bana lazım olan lyricleri nereye kaydettiği, şimdi onu araştırıyorum. Bulursan paylaşırsın dostum...
  • quote:

Album kapaklarını sdkart içende "albumart'' adındaki klasöre atıyor...Onu çözdüm, bana lazım olan lyricleri nereye kaydettiği, şimdi onu araştırıyorum. Bulursan paylaşırsın dostum...

ok teşekkürler.. çok saol..
  • Tunewiki kullanan arkadaşlara burdan soralım.. Lyric dosyalarını nereye yada hangi klasöre kaydediyor.. bilen yada bulan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.