Şimdi Ara

Dead Island'ın Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Techland tarafından geliştirilen Dead Island ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler yayınlandı. Oyunun dağıtımcısı olan Deep Silver, daha önce PC ve Xbox 360 için geliştirildiği bilinen oyunun PlayStation 3 versiyonunun da olacağını ve oyunun tüm platformlara bu yıl içerisinde çıkacağını duyurdu.

Dead Island, tahmin edebileceğiniz üzere tropik bir adada geçecek. Geniş bir silah yelpazesine sahip olacak oyunda karakter geliştirme ve kişiselleştirmeye büyük ağırlık verilecek. Ayrıca 4 kişilik co-op desteğine sahip olacak. Aşağıdan oyun için yayınlanan yeni ekran görüntülerine ve 2007'de duyurulduğunda gösterilen eski tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

• eskiden graifkler ne kadar berbatmış. 4 yılda çok şey değişmiş
  • Yeni grafiklere bayıldım. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • öbür videodaki grafikler oyundan mı alınmış yoksa ara video mu
  • l4d sersinin kopyası olarak karşımıza çıkmasında
  • Beğendim oyunu :D
  • quote:

eskiden graifkler ne kadar berbatmış. 4 yılda çok şey değişmiş

4 yıl once CoD 4, Crysis, Uncharted vardı onların grafikleri suanki bazı oyunlara bile tas cıkartır hele Crysis'i bi full ayarda ac gor :D
  • Şu oyunu ne kadar zamandır bekliyorum en sonunda yeni birşeyler çıktı.

İnşallah bir terslik olmazda bu yıl içersinde çıkar.
  • 4. resim eğer oyun içi görüntüyse gerçekten mükemmel görünüyor. İnşallah çok fazla beklemeyiz..
  • yeni trailerde süper o trailerde ada falan yok neden acaba.siz ada'da geçicek demişsiniz
  • quote:

GiZLi PeNCeRe
    yeni trailerde süper o trailerde ada falan yok neden acaba.siz ada'da geçicek demişsiniz

Oyunun ismi zaten Dead İsland (Ölü Adası) :DDDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan0172

4. resim eğer oyun içi görüntüyse gerçekten mükemmel görünüyor. İnşallah çok fazla beklemeyiz..

Oyuniçi hepsi. Grafik motoru Chrome Engine 4.0 olsun o kadar.
  • demedi demeyin 2011 çok anilacak hemde çok sayisiz eniyi yapimlar çikacak insallah
  • Split screen olucakmı?
  • dead rising'i çok beyenmiştim sanırım buda ona benzicek, zombie forever...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

dead rising'i çok beyenmiştim sanırım buda ona benzicek, zombie forever...

beyenmiştim değil beğenmiştim de. Ayrıca son çıkan video, oyunun oynayış videosu mu yoksa ara videolardan biri mi?
  • normalde çok dikkat ederdim de bu kaçmış...bu arada o sinematik video'dan bahsediyorsan tabiki oynanış videosu değil!
  • FPS mi oyun ?
  • Bu oyunda birden gündeme düştü millet beklemeye başladı bile. Bakıcaz konusu ve içeriği güzel ama bunu başarılı bir şekilde oyuna aktarabileceklermi. Grafikler filanda gayet yeterli. 2008 de iyiki çıkmamış o zamandan bu zamana grafikleri geliştirmişler çünkü.
  • Grafikler güzel görünüyor.Bu oyundan ümitliyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.