Şimdi Ara

İzleyebileceğiniz En Etkileyici Zombi Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Dead Island.... Call of Juarez: Bound in Blood'un yapım ekibi TechLand'ın yapımını üstlendiği ve Deep Silver'ın dağıtacağı oyunun özelliklerine baktığımızda aklımıza hemen Left 4 Dead serisi gelecektir. Sandbox yani açık dünya oynanışı, dört kişilik bir co-op modu, balta, bıçak ve ateşli silahlar, farklı oynanabilir karakterler, bol aksiyon ve tabi ki zombiler...

Aklınıza dediğim gibi hemen Left 4 Dead serisi geldi değil mi? Hatta oyunun bir kopyası olduğu bile akıllara gelebilir. Velasıl işin aslı hiçte öyle değil. Dead Island ilk olarak 2007 yılında yani Left 4 Dead henüz çıkmadan önce duyurulmuş bir proje. Üzerinden uzun süre geçmesine rağmen, geçen sene yapılan bir açıklama dışında oyunu neredeyse unutmuştuk. 

Techland menajeri Blazej Kakowiak geçtiğimiz yıl ortalarında bir açıklama yapmış ve oyun hakkında "Biliyorum bu kadar bilgi sizi tatmin etmeyecek ve biz sizinle neleri paylaşabileceğimiz konusunda çok heyecanlıyız ama bu sıralar ellerimiz bağlı." yorumunda bulunmuştu. Dead Island'ın uzun süreli sessizliği ise bugün tam anlamıyla bozuldu.

Yepyeni bir video ile karşımıza çıkan oyunun başlıkta da belirttiğimiz gibi bu video ile bizi tam kalbimizden vurduğunu söyleyebilirim. Night of the Living Dead (1968), Dawn of the Dead (1978) ve Land of the Dead (2005) gibi filmlerde imzası bulunan George A. Romero'nun bu tür yapımlarından esinlenerek yapımına başlanan oyunun bu videosu ağzı yüzü kan içerisinde kalmış olan küçük bir kızın çimlerin üzerinde düşmüş olması ile başlıyor....

İşte böyle başlayan video bir yandan geri geri ilerlerken bşka bir yandan ise ileri doğru ilerliyor. Yani videonun sonu ve başı ara ara oyuncuya sunulmuş. Her iki videonun kesiştiği noktada ise video çok daha etkileyici bir hal alıyor ve bitişi ile de son darbeyi indiriyor. CGI olsa da Dead Island'ın bu videosunun son zamanlarda izlediğimiz en başarılı oyun tanıtımlarından biri olduğunu itiraf etmeliyim.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyunun bu başarılı tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Tek kelimeyle mükemmel. Ağzım açık kaldı.
  • Videonun açıklamsı "The original announcement trailer, just reversed and put back into the correct order. Kept the original sound though.." yani fan made
  • Keşke left 4 dead 3 duyurulsa
  • @BSC Misafiri
    Videonun kendisi fan made değildir.Bu versiyon videonun kronolojik sıraya sokulmuş halidir.Bu versiyonunu daha çok beğendiğimi söylemeliyim.Eğer trailerın orjinal versiyonunu izlemek isterseniz şu adresten izleyebilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=ialZcLaI17Y
  • Beklediğim oyunlardan biri. Oyunun iptal edildiğini falan düşünmüştüm. Bu habere gerçekten çok sevindim..
  • @Darklord1007

videonun kendisinin fan made olmadığını bliorum ama bu şekle getiren bir fandır yani yapımcı değildir.
  • Orijinal trailer (Sondan başa doğru olan) daha güzel...
  • @DarkLord1007
    Orjinal video daha güzelmiş. İnşallah bu kadar beklediğimize değecek bi oyun olur..
  • 404 file hatası cep telefonundan ne indiriliyor nede video seyrediliyor ilgilenirmisiniz ?
  • Cidden güzel olmuş.Umarım oyunda en az tanıtımı kadar güzel olur.
  • Muhteşem! Hayretle izledim.
  • Bakalım görücez nasıl olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 21 Şubat 2011; 14:25:19 >
  • Trainer mükemmel... Oyununda kusursuz olacağa benziyor. İlk FPS zombi oyunu olarak türünün tek örneği olabilir.
  • Muhteşem. Resmen kala kaldım :)
  • @D.O.G_D.A.Y.S
    Arkadaşım senin yaptığın yorumun tamamı yanlış :D Trainer deil trailer bu 1.Hiç bir oyun türünün tek örneği olarak kalmaz bence bu 2.Asıl nokta ise birsürü FPS zombi oyunu var en ünlüsü ise Left 4 Dead serisidir.Lütfen mantıklı ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atahan12

@D.O.G_D.A.Y.S
    Arkadaşım senin yaptığın yorumun tamamı yanlış :D Trainer deil trailer bu 1.Hiç bir oyun türünün tek örneği olarak kalmaz bence bu 2.Asıl nokta ise birsürü FPS zombi oyunu var en ünlüsü ise Left 4 Dead serisidir.Lütfen mantıklı ol.

Tür dil kurumunda mı çalışıyosun arkadaşım. Senin işin gücün forumları dolaşıp yanlış yazılmış yazı mı aramak ?
    Left 4 Dead'ı da gördük tırt çıktı. Ondan başkada fps zombi oyunu hatırlamıyorum
  • hayretle izledim çok basarili olmus
  • Oyunun hala yapım aşamasında olduğuna sevindim ama bu kadar uzun bir süreden sonra geme play video ile karşımıza çıkmalarını beklerdim.
  • @D.O.G_D.A.Y.S
    Çok bilmişlik etme.L4D yi beğenmezsen o ztn kişiden kişiye değişen bir yorumdur ancak türünün tek örneğidir diyosun.Yanlış yazılmış yazı fln aradığım falan yok hatanı gösteriyorum.Hala çok bilmişlik edeceksen bekliyorum ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.