Şimdi Ara

HTC'nin Android tableti Flyer için Almanya'da 669 Euro'dan ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC'nin Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıttığı Android tableti Flyer için Amazon, Almanya'da 669 Euro'dan ön sipariş almaya başladı.

Uzun süredir internette üzerinde konuşulan ve 195.4 x 122 x 13.2 mm ebatlarında tasarlanan Flyer, 1.5 GHz saat hızında çalışan Qualcomm işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.4 versiyonunu kullanıyor. Yeni tabletin göze çarpan diğer özellikleri arasında 32 GB dahili flash bellek, microSD kart girişi, 7 inç boyutunda ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 5 megapiksel çözünürlüğünde led flaşlı kamera, görüntülü konuşma için 1.3 megapiksel ön kamera, HSPA+ desteği, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, GPS, Bluetooth 3.0, g-sensörü, microUSB portu ve 4000 mAh batarya yer alıyor.

• Yakışıklı görünüyor,acaba telefon olarak kullanabilecekmiyiz,telefon kartı takılıyormu acep..
  • görüntülü konuşma için 1.3 megapiksel ön kamera :))
  • yuh, Xoom bile 3g'li 800 $ iken, HTC'nin 700 EUR olması kazık olmuş,
    bu fiyata satabileceklerini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT
    yuh, Xoom bile 3g'li 800 $ iken, HTC'nin 700 EUR olması kazık olmuş,
    bu fiyata satabileceklerini sanmıyorum

Xoom'un Amerika fiyatı 800$, Avrupa fiyatı daha yüksek olacaktır.
  • 6" de bir telefon çıkartsalar. Belki bu ürünlerin 6" i çıkar. HTC HD2 ye android yükledim ve yeni telefon almış gibi 5 aydır kullanıyorum. Telefonu 9 ay önce almıştım. Bence harika bir ürün. Bu üründe çok çok iyi olacak diye düşünüyorum. Detay ve gelişmeleri heyecanla bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.