Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları -13-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
50.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Android işletim sistemli telefonlar için hazırlanmış olan oyun ve uygulamaları inceledik.

• Oyun ve uygulamaları gösterdiğiniz telelefon hangisi?
  • Bu haftada güzel uygulama ve oyunlara yer verilmiş.Ancak bir çok kişinin beklediği i5510 incelemesi hala yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break99

Oyun ve uygulamaları gösterdiğiniz telelefon hangisi?

HTC Desire kullanıyor. Ayrıca videoları oyun ve uygulamaları şeklinde birleştirmeseydiniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break99

Oyun ve uygulamaları gösterdiğiniz telelefon hangisi?

HTC Desire sanırsam.
  • DoguK@N ve safak951 cevap icin tesekkürler, renkler hoş görünüyor telefonda. Ben ilk defa gördüm video olayını ama dediğiniz gibi ayrı daha hoş olurmuş, en azından daha çok uygulama tanırdık bizim işimize gelirdi. :)
  • Tesekkurler izliyorum cekerim bi ki tanesini
  • Teşekkürler. Bu hafta buradan bana ekmek çıkmadı.
  • Merhaba,
    Android için hazırladığım oyun ve uygulama incelemeleri bu haftalık karma olarak hazırlandı. İlerleyen haftalarda yine ayrı ayrı olarak oyun ve uygulamaları yer vereceğiz.

İncelemelerimde Android 2.3 işletim sistemi yüklü HTC Desire'ı kullanıyorum.
    Samsung i5510 için sizleri fazla bekletmemeye çalışacağız. Sırada Vodafone 945 var :)
    Herkese iyi forumlar
  • hadi bakalım 945'i merak ediyorduk sayenizde meragımızı giderecegiz teşekkürler :)
  • Barkotu nasıl kullanıyoruz açıklar mısınız ?
  • benim barkod tarayıcı tanımiadı yine tam net cıkmıyor heralde ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkant1
    Barkotu nasıl kullanıyoruz açıklar mısınız ?

Her videoda en az bir kere olur bu yorum Marketten "Barcode Scanner" isimli programı kurduktan sonra kamerayı barkoda doğrultmanız yeterli.

@Hyperchondriac, LeeDroid ilk göz ağrım sayılır, root edince ilk onu kurmuştum
  • motorola milistone var bnde. ama masa ustunde market secenegı yok. yanı androıd market yazan canata seklındekı sey. onu nerden bulacagım. bn her defasında sam 4.0 dıye bır sey var ordan yuluyorum ondada cok fazla bısı yok .
  • Vodafone 945 için güzel ve ayrıntılı bir inceleme yapacağınıza inanıyorum. Özellikle ekran kalitesi ve internet deneyimi merak ettiğim konular arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_slymn

motorola milistone var bnde. ama masa ustunde market secenegı yok. yanı androıd market yazan canata seklındekı sey. onu nerden bulacagım. bn her defasında sam 4.0 dıye bır sey var ordan yuluyorum ondada cok fazla bısı yok .

Türkiye'de satılan telefonlarda market bulunmuyor. Kurmak için de root etmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

quote:

Orijinalden alıntı: TR_slymn

motorola milistone var bnde. ama masa ustunde market secenegı yok. yanı androıd market yazan canata seklındekı sey. onu nerden bulacagım. bn her defasında sam 4.0 dıye bır sey var ordan yuluyorum ondada cok fazla bısı yok .

Türkiye'de satılan telefonlarda market bulunmuyor. Kurmak için de root etmeniz gerekiyor.

Bu root işide riskliymiş.Fakat garantiye gönderince onlar yapıyorlarmış (Bir konuda söylüyorlardı) . Peki root yapınca ne gibi değişiklikler oluyor? Çok farklılık oluyor mu telefonda ? Herkes bahsediyor ama ne işe yaradığı pek yazmıyor :)
  • Android uygulamalar oyunlar ıcın androidturk.net sıtesı var epeyı guncel oyunlara sahıp bı goz atın derım
  • Pes 2011 incelemesinide bekliyorz :D
  • Merhaba,

Osmanlı Tokadı uygulaması hazırlayıp android markete ve slideMe'ye koydum. İnceleyip yorumlarınız dönerseniz memnun olurum.

Saygılarımla,
    Hakan Çelik
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.