Şimdi Ara

The Killing | AMC (Suç-Dram) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
9
Favori
18.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Roosie'nin kasetini izlerken ben bile ağlayacaktım kesinlikle, o kısımları cidden güzel yapmışlar. Katilin teyzesi çıkmasına şaşırmadım desem yalan olur, bir de finalin son sahneleriyle başkanın Jamie'nin dediklerine uyarak daha sert bir kimlik kazanacağını söylemek yanlış olmaz gibi. Adam iyici dark side'a geçecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

forbydelsen killing e göre daha soğuk geliyor bana .5 bölüm bile sabredemedim :)

Evet hakikaten soğuk dizi. Holywood gibi diziyi müziklerle, romantik sahnelerle, çıplaklık ya da sevişmelerle doldurmuyorlar. Forbrydelsen'in 18. bölümünü bitirdim finale ilk sezonun bitmesine 2 bölüm kaldı. Dizi resmen duvardan duvara vuruyor adamı. Çok fazla ters köşe var her sahneden bir şey çıkabiliyor.
    İlk 5-6 bölüm cidden aşırı sıkıcı bırakmak üzereydim nerdeyse ama iyi ki devam etmişim. Danimarka dizisi de izlemiş oldum artık.

Bu arada bu Sarah Lund adamı kanser eder. Sağlam polis ama o ifadesizliği o kimseyi umursamazlığı yok mu, izlerken ben bile dayanamadım

Final
    Ters köşeden beynim döndü yeter artık!
    Herkesten şüphelenir oldum. Vagn en baştan beri şüpheliydi ama o kadar çok kişiye çevirdiler ki olayı kızın babasından bile şüphelenir hale geldim. Vagn her şeyi itiraf etti sonunda. Theis vurmasaydı daha az etkileyici bi final olurdu sanırım.
    Enfes bir finalle bitti 1. sezon.

Forbyrdelsen'in bir konusu yok buraya yazayım hepsini.
    İlk sezon fazla uzun. 20 bölümün ilk 5 bölümü aşırı sıkıcı. Ama ondan sonra açılıyor dizi ve bıraktırmıyor kendisini. Hiç bir dizide bu kadar ters köşe bu kadar izleyiciyi kandırmaya yönelik senaryo görmedim. Nerdeyse her bölüm değişiyordu olaylar. Finali ise enfes bitrdiler.

2. ve 3. sezonlar 10ar bölüm. Sanırım bunlar daha iyi olacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• En son son sezonun 10. bölümünü izledim, sonu şaşırttı beni, öyle biteceğini düşünmüyordum, koydu izlerken.

Katil ile ilgili sallamasyon bir tahmin yapacağım bakalım tutacak mı? Tahminin kel değil de, diğer şişman gardiyan.
  • Son sezon da bitti.

Katil tahminim tutmamış, bu sezon özellikle de sezon finali kesinlikle ilk iki sezonun gerisinde kalmış, ilk iki sezon merakta bırakma, şaşırtma, vurucu olma.... bakımından daha başarılıydı.
  • İzlemeye değer mi ?
  • Final sezonu öncesi 3.sezona başlıyım dedim.Yine gizem yine bilinmeyenler yine ters köşeler yine gerilim ve yine linden ve holder .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

İzlemeye değer mi ?

Değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

İzlemeye değer mi ?

Değer.

gece başlıyorum izlemeye hadi hayırlısı
  • Yeni sezon fragmanı çıkmış beyler.

http://www.youtube.com/watch?v=oU7clobUQmQ#t=16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 2 Temmuz 2014; 23:50:35 >
  • quote:

Yeni sezon fragmanı çıkmış beyler.

Mükemmel görünüyor.Netflix olması tüm sezonun tek seferde yayımlanması anlamına mı geliyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

quote:

Yeni sezon fragmanı çıkmış beyler.

Mükemmel görünüyor.Netflix olması tüm sezonun tek seferde yayımlanması anlamına mı geliyordu?

Netflix'i sadece internet sitesi olan bir kanal gibi düşünebiliriz, televizyon yayını yok yani. Aynı günde sezondaki tüm bölümleri sitelerine yüklüyorlar.

• Holder Linden klasikleşecek bir ikili olmuşlar, ilk iki sezon çok iyi ve suprizliydi... Üçüncü sezondaki katili tahmin etmiştim ta en başından :), hapishandeki mahkum babayı oynayan ( Peter Sarsgaard ) eleman çok iyi oynuncu... final sezonu baya sancılı geçecek belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 6 Temmuz 2014; 23:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iki sezonu izledim. 2.sezon finalini bitirdim az önce. Dizi çok güzel ama bu kadar konuyu 26 bölüme yaymasalardı daha iyiydi. En azından ilk sezonda ilk konu kapanmalıydı...

En çok yarım konuşmaları sevmiyorum. Cinayet masası polisleri adama soru soruyor. Başından sonuna ne biliyorsan anlatsana lem. Ekran başında bizi sinir ediyon.

3.Sezona başlıyayım mı karar veremedim. Sizce ne yapayım?
  • Forbrydelsen'in finalini izledim şimdi.
    Killing'le aynı mı yoksa farklı mı bilmiyorum ama ne yapın ne edin Killing'in orijinali olan Forrbydelsen'i izleyin. Yok böyle bi polisiye. 3. sezon açık ara en sağlam sezondu. Hatta öyle sağlam ki dizi tarihindeki en sağlam ve en cesur sezon diyebilirim.
    Adalet nasıl baskı altına alınır, savcılara nasıl nüfuz edilir, siyasetin içinde kendini nasıl feda edersin, kendini nasıl kurtarırsın... Her şey bu son sezonda. İzleyin, izlettirin. Önceki sezonları izlemezseniz de bu sezonu izleyin...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 1. Sezon bitti

Ulan koca 13 bölüm izledik katili hala bulamadık. Ben sezon finalinde herşey çözülüyor sanıyodum Hayır bide olan Richmond'a oldu. Adam tam işleri toparladı öne geçti. Bu sefer oldu bu iş derken başına gelene bak. Sondaki o fotoğraf olayının fake olduğunu gösterdikleri yere gelene kadar ohh iyi oldu gebersin it oğlu it derken fotoğraf fake çıkınca üzüldüm adama. Bakalım bizim stan'in elemanı sıkacakmı richmondun kafasına

Devam.

• Başlamayı düşünüyorum ben de.
  • İlk sezonu bitirdim, çok iyiydi gerçekten.
  • Başlasammı arkadaşlar
    True dedective
    Hannibal
    The silence of lambs
    Se7en
    Çok sevmiştim bu türde olduğunu biliyorum sarar mı?

• Kesinlikle izle bu film-dizileri sevdiysen %100 sarar mükemmel bir dizi.

Amerikan versiyonunu ve Forbydselen'i izleeyn var mı?

İndiriyorum ama senaryo %100 aynı ise zamanımı boşa atarım gibi geliyor, ilk sezon 21 bölüm değmez muhtemelen.Ancak farklıysa farklı havası ve seneryosu tamamen aynı değilse izlemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

Kesinlikle izle bu film-dizileri sevdiysen %100 sarar mükemmel bir dizi.

Amerikan versiyonunu ve Forbydselen'i izleeyn var mı?

İndiriyorum ama senaryo %100 aynı ise zamanımı boşa atarım gibi geliyor, ilk sezon 21 bölüm değmez muhtemelen.Ancak farklıysa farklı havası ve seneryosu tamamen aynı değilse izlemeyi düşünüyorum.

Hocam büyük ihtimal izliycem ama İmdb puanı biraz düşük gibi geldi (8.1). Sonuçta true dedective 9.4 almış dizi

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.