Şimdi Ara

The Killing | AMC (Suç-Dram) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMC diziyi iptal etti, 4. sezonu olmayacak maalesef.
    Kaynak
  • diziyi izlemeye başlicam da galiba final yapmış..adam gibi bi final oldu mu yoksa havada mı kaldı sezon finali gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

diziyi izlemeye başlicam da galiba final yapmış..adam gibi bi final oldu mu yoksa havada mı kaldı sezon finali gibi?

Gayet güzel ve tatmin edici bir finali var, merak etme, gönül rahatlığı ile başlayabilirsin, yalnız kasvetli bir havası var ve yağmur hiç eksik olmuyor, baştan hazırlan
  • dün başladım ilk bölümü izledim 1.5 saat..hoşuma gitti saracak gibi..dizinin havası, yagmurlar filn gayet güzel aradıgım tipte, izledigim dizilerin arasında eksik kalmış bi türü kapatacak gibi..hep aksiyon, heycan nereye kadar...
  • ayip etti amc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 13 Eylül 2013; 7:14:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl tatmin edici bir finali vardı abi sonu bildiğin açık bitti dizinin. Adam gibi bir final yapılabilirdi... Sağolsun dizinin içine etti AMC. 2.Sezonda bırakmalıydılar diziyi sanki neden 3.sezonu çektilerse.. 2.sezonun sonu daha tatmin ediciydi..
  • 4. SEZON GELİYOR!

AMC diziyi iptal etmişti. Ama dizinin 4.sezonu yani final sezonu Netflix'te gelecek. Final sezon 6 bölüm olacak. Böylece dizinin sonu açık bitmeyecek.

Kaynak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

4. SEZON GELİYOR!

AMC diziyi iptal etmişti. Ama dizinin 4.sezonu yani final sezonu Netflix'te gelecek. Final sezon 6 bölüm olacak. Böylece dizinin sonu açık bitmeyecek.

Kaynak

Haydaa gel burdan yak.. İptal oldu diye arşivdeki 3 sezonuda sildim şaka gibi! Dahada izlemem boykot yapıyorum arkadaş

• İşte bu ya 4. sezon olmalıydı zaten açık bitmişti, inşallah güzel bir final olur.
  • başlıyalım mı yani diziye kesin bilgi mi :)
  • izleyenlere sual, başlayam mı. güzel mi yoksa zaman öldürmelik mi
  • başlayın güzeldir...ilk sezon biraz ağır ilerler ama çok gerçekçi ilerler...

ilk 2 sezon bi konusu var..3.sezon ayrı konusu ama ilk sezonun hikayesinin geçmişiyle bağlantılar var 3.sezonda...

4.sezon olmaması bir kayıp değil zaten 3.sezon finalini havada bırakmadılar..
  • Dizinin 4.Sezonu için yayın haklarını "Netflix" satın aldı. 4.Sezon 6 Bölüm olacak ekip aynı

Kaynak: Türkçealtyazı.com
  • Pilot bolumu izliyerek diziye baslamis bulunuyorum.zaten bolum sonunda konusu bitmeyen dizileri severimzamaninda damages diye bir dizi izlemistim onun tadini verdi bana.bu arada Basrol oyuncusu kadin nekadar paspal birsey ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal D'de "Cinayet" adı altında The Killing'in birebir Türk versiyonu geliyor arkadaşlar.

Başrollerde Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan

Az önce teaser'i gördüm.
  • Diziyi 2.sezondan sonra final diye bırakmıştım. 3. sezon izlenirmi sizce ?
  • ben 2.sezonu izliyorum şuan .Biryandanda 3.sezonu indiriyorum .Her türlü izlenir .
  • Evet yine marjinal olacağız diye çalma çırpma var. Ya da turkish re-make diyelim. Sadece birebir çekseler yine iş yapar ama nedense klasik türk dizilerinden bir farkı olmayacak diye düşünüyorum. 40 dakikası bile durgun bir dizi zaten, bizimkiler 90 dakika milleti baymadan nasıl çekecekler merak ediyorum. Bir de bir sezon 30 bölüm falan olur herhalde.
  • Cinayet'in The Killing'den esinlenme olduğunu;

1- Monttan (N. Yeşilçay'ın giydiğiyle The Killing'de ki çok benzer)
    2- Arabanın denizden çıkmasından.
    3- Köpekli möpekli ormanda arama sahnesinden.
    4- Feryat eden şişman babadan.

Anlayabildik bir fragmanda.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.