Şimdi Ara

The Killing | AMC (Suç-Dram) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten tek hikayelik bir diziydi, 2 sezon sürdü ve bitti

ama Holder ve Linden ikilisini bu kadar kolay harcamaları da haksızlık, daha çok dava çözerdi bu ikili
  • İptal edilmesinin yerinde olduğunu düşünüyorum sarsıcı bir sonla bitti, diğer hikayeler bu kadar tat vermezdi.

He 3. sezon gelseydi yine izlerdim...
  • Nasil iptal olur bu dizi ya tamamen sacmalik belki eski tadi vermezdi ama linden holder ikilisinin her zaman gideri olurdu. yıkıldım şuan gerçekten Of mis gibi dizi gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: II.Abdulaziz

Normalde ilk sezon filan çok ağır ilerliyor, fazla detaylara giriliyor gibi gelse de dizinin dozu gittikçe yükseliyor.
    Hele 2.sezonda artık bir final bölümü var ki insan böbreklerine kadar sarsılıyor.

Final bölümünde daha yarısında katil ortaya çıkınca tamam olay çözüldü diyorsunuz ama hemen ardından öyle bir şok, öyle duygu dolu bir sahne geliyor ki, gerçek katil ve onun, o ailenin gerçek dramı ortaya çıkıyor.
    Bir şeylere yeniden başlamanın aşamasında, çok zor toparlanırken bu şokla o aile ile beraber yıkılıyorsunuz, doya doya ağlıyorsunuz, dizi bitiyor yerinizden kalkamıyorsunuz.

Bu dizinin 3.sezonu olacaksa mutlaka farklı bir öyküyle olacaktır.

Çok hoşuma gitti çok güzel açıklamışsınız.Bu arada diziyi izlemeyenler sakın ha okumasın.
    Ayrıca dizinin bitme sebebini merak ediyorum.Reytinglerden değil herhalde.Sanırım saçmalamamak adına yapılmış bir şey amc yi tebrik etmek gerek.

• Şu diziyi çok merak ediyorum o kadar çok övüyorsunuz ki. Yarın unutmazsam ilk iş 1.sezonu indirmek olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin iptal kararı bence de yerinde bir karar.
    Rosie Larsen cinayetinden sonra dizi birşey vaat etmiyordu.Güzel diziydi zirvede bitti.
  • İlk 2 bölümü izledim ama başroldeki kadın biraz itici geldi. Bu arada isimlerin hepside birbirine benziyor sanki kafam karıştı. Linden, Larsen, Holder vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslihnoztrk

İlk 2 bölümü izledim ama başroldeki kadın biraz itici geldi. Bu arada isimlerin hepside birbirine benziyor sanki kafam karıştı. Linden, Larsen, Holder vs.

Alışıyorsun bir süre sonra isimlere de, o kadına da. Bana da öyle gelmişti ama ayrı bir hava kattığını sonradan kabullendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslihnoztrk

İlk 2 bölümü izledim ama başroldeki kadın biraz itici geldi. Bu arada isimlerin hepside birbirine benziyor sanki kafam karıştı. Linden, Larsen, Holder vs.

biraz zevkli bir insansan linden ın kötü gelmesi sana başlarda gayet doğal ama sonradan alışıyorsun. Onun yerine taş gibi biride olabilirdi ama o zevki vermez.
  • Severek takip ettiğim bir diziydi, iptal edilmesine üzüldüm, iyi kötü kendine göre çizgisi vardı, erken verilmiş bir karar gibi,
  • Dizi iptal olmuş, izleyen arkadaşlara geçmiş olsun diyorum çok sinir bozucu bir durum.
  • biri çıkıp iptal olma durumu iptal oldu dese çok mu garip olur , imkansız mı artık
  • Orjinali Forbrydelsen olan Danimarka dizisinin 20 bölümlük ilk sezonunu Amerika izleyicisi için adapte ve revize edip 2 sezona çıkarmışlardı, 3. sezonda yeni bir vakayla (büyük ihtimalle orjinalinin 2. sezonuyla) devam edeceklerdi, bildiğim kadarıyla şu an orjinalinde 3. sezon çekiliyor, gerçekten iptal olduysa yazık olmuş.
  • 4 Eylül Salı 20.00'de, TV2'de yayınlanmaya başlayacakmış.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 30 Ağustos 2012; 22:07:04 >
  • tv2 de türkçe dublajlı hali var komedi olmuş hele Holder ın sesi. dizinin ruhu gitmiş yeminle.
  • Diziye başlamayı düşünüyordum, webdl indirmiştim hemde. İptal olması kötü olmuş ama yinede izleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Diziye başlamayı düşünüyordum, webdl indirmiştim hemde. İptal olması kötü olmuş ama yinede izleyeceğim

Sonu açık bitmedi zaten, bi nevi tamamlandı aslında dizi:) gönül rahatlığıyla izleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsdfas -- 7 Kasım 2012; 12:23:56 >
  • AMC ve Netflix diziyi yeniden hayata döndürme isteğindeler.

Önce AMC'de ardından Netflix üzerinde yayınlanması sağlayacak bir anlaşma üzerinde görüşen taraflar, eğer orta yolu bulabilirlerse çekimlerin en erken Şubat gibi başlaması bekleniyor. Başrol oyuncuları Joel Kinnaman ve Mireille Enos'un halihazırda üçüncü sezon için anlaşmaları bulunuyor zaten.

The Killing'in ilk iki sezonu liseli bir kızın cinayetine odaklanmışken, dizi devam etmesi halinde başka bir hikayenin peşinde olacak.
  • An itibariyle yeni bitirdim. Olay örgüsüyle, şaşırtıcı sonuyla, her bölümün sonunda çalan müziğiyle, çekimleriyle ve oyunculuklarıyla kusursuza yakın bir dizi. Bir bölüm biter bitmez diğer bölümü izleyesiniz geliyor. Her bölümde ters köşeye yatıyorsunuz. Son bölüme kadar hiçbir şey açığa kavuşmuyor ve doğal olarak diziyi izlerken sürekli aktifsiniz. İzlemeyen çok şey kaybeder...
  • iptal edilme değil de senaristler en azından açıklasalardı 2 sezon süreceğini...ezelinkiler öyle yaptılar mesela..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.