Şimdi Ara

The Killing | AMC (Suç-Dram) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu sahibi ilk posta release isimlerini ve bölümleri sırasıyla yazabilirse netten bulmamız daha kolay olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Final bölümü itibariyle dizi öyle bir hal aldı ki artık kimseye güvenemiyorsunuz.Acaba ben mi öldürdüm?diye şüphelene düşebilirsiniz :D.Ama bu sıradan bir öldürme değil altında çok derin şeyler yatıyor.

aynen. Çok iyi bir dizi. AMC coştu.
  • Amc de bir de the walking dead'ı takip ediyorum ikiside mükemmel diziler.:)
    quote:

Orijinalden alıntı: SecoHarry

quote:

Final bölümü itibariyle dizi öyle bir hal aldı ki artık kimseye güvenemiyorsunuz.Acaba ben mi öldürdüm?diye şüphelene düşebilirsiniz :D.Ama bu sıradan bir öldürme değil altında çok derin şeyler yatıyor.

• quote:

Amc de bir de the walking dead'ı takip ediyorum ikiside mükemmel diziler.:)
    quote:

quote:

O zaman ben de sana Breaking Bad'i önereyim.Hayran kalacağına eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuclear Incubus

quote:

Amc de bir de the walking dead'ı takip ediyorum ikiside mükemmel diziler.:)
    quote:

quote:

O zaman ben de sana Breaking Bad'i önereyim.Hayran kalacağına eminim

+1

• Breaking bad i çok beğendim ama görüntü kalitesini beğenmedim :)
  • Neden?
  • dizi nasıl izlemeye değermi boş vakitlerimde izleyeceğim? bi yerden sonra sıkıyorsa saçmalıyorlarsa hiç izlemiyim
  • Hd bulamamıştım görüntü kalitesi berbat gelmişti bana :S
    quote:

Orijinalden alıntı: Nuclear Incubus

Neden?
  • The Killing'i ben de epey beğendim.Diğer polisiye dizilerinden oldukça farklı.Zaten,serinin orjinali olan Danimarka versiyonu oldukça başarılı imiş.Diğer polisiyelerdeki klişeler pek yok.Polisler davayı zeka,tahmin,tesadüf vs vs ile çözüyor,diğer dizilerdeki aşmış-über-süperzeka-übermensch detektifler yok.
  • Ben 9. bölümdeyim de dizi komple bitti mi yoksa sezon finali mi yaptı???
  • Yok sadece birinci sezon bitti 2. sezon için anlaşıldı.Seneye yayınlanır galiba inşallah :).
  • quote:

Yok sadece birinci sezon bitti 2. sezon için anlaşıldı.Seneye yayınlanır galiba inşallah :).

ben de 12. bölümdeyim,dizi gerçekten sarmış durumda,
    ancak merak ettiğim bi konu var,her bölümde nerdeyse yağmur yağıyor,tamam kuzey avrupa havası verilmek istenmiş orjınalındekı gibi,emme bu kadar da yağmur olmaz diye düşünüyom amerıka da...
  • Dostum fazla bilmiyorum ama seattle baya yağış alan bir şehir.Dizide de her bölüm bir günü temsil ettiği için 13 gün boyunca yağışlı geçmesi bence normal.Hele şuan Türkiye'deki havalara bakınca çok normal :D ayrıca diziye de ayrı bir hava kattığı reddedilemez :)
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Yok sadece birinci sezon bitti 2. sezon için anlaşıldı.Seneye yayınlanır galiba inşallah :).

ben de 12. bölümdeyim,dizi gerçekten sarmış durumda,
    ancak merak ettiğim bi konu var,her bölümde nerdeyse yağmur yağıyor,tamam kuzey avrupa havası verilmek istenmiş orjınalındekı gibi,emme bu kadar da yağmur olmaz diye düşünüyom amerıka da...

• Dexter'dan sonra en çok tuttuğum polisiye bu oldu. Bu arada 2.sezon ne zaman başlar, tahimn, haber vs. bilgi var mı?
  • 2. sezon ile ilgili

Rosie Larsen cinayeti çözülecek ve sonrasında ikinci dava ile uğraşacaklar.

Nessima'dan alıntıdır

• Rosie Larsen olayını 2.sezona sarkıtmaları hataydı, ilk sezonda bitireceklerdi bu konuyu. Dizinin orjinalinde ilk sezon 20 bölüm sürmüş, keşke AMC de ilk sezonu 20 bölüm yapıp bitirseydi. 2.sezona sıfırdan bir konuyla başlanırdı.

Bu arada 2.sezon ne zaman başlayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx

dizi nasıl izlemeye değermi boş vakitlerimde izleyeceğim? bi yerden sonra sıkıyorsa saçmalıyorlarsa hiç izlemiyim

biraz ağır ilerliyor ipuçları falan genelde bölüm sonlarında ortaya çıkıyor ama bu sdece ilk 4-5 bölümde böyle...sonrası çok iyi.

ben de az önce bitirdim ilk sezonu harbiden bu yılın game of throens (çok sevmesem de) en iyi yeni dizisidir diyebilirim.
  • 1 Sezon Çekim hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga3452 -- 13 Aralık 2011; 7:51:48 >
  • @Tolga3452

Yanlış konuya eklemişsin.:) Bu arada beğenerek izlediğim dizidir. 2. Sezonu merakla beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.