Canlı Yayın
Apple iPhone 16’yı ve tüm yeni cihazlarını canlı yayında tanıtıyor
Şimdi Ara

AC: Brotherhood'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Ubisoft'un 17 Mart'ta Kuzey Amerika'da, 18 Mart'ta ise Avrupa'da piyasaya çıkacağını açıkladığı Assassin's Creed: Brotherhood'un sistem gereksinimleri açıklandı.

PC sahiplerinin ek paketleri de içerecek oyun için sahip olması gereken minimum ve önerilen sistemler şöyle:

Minimum Sistem Gereksinimleri
    * İşletim Sistemi: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits)
    * İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
    * Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
    * Ekran Kartı: 256 MB DirectX® 9.0– (Shader Model 3.0 uyumlu) veya yükseği
    * DirectX®: 9.0
    * Hard Disk: 8 GB
    * Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
    * Çevre birimleri: Klavye, mouse, opsiyonel kontrolcü
    * Desteklenen Ekran Kartları: ATI® RADEON® HD 2000/3000/4000/5000/6000 serisi, NVIDIA GeForce® 8/9/100/200/300/400/500 serisi

Önerilen Sistem Gereksinimleri
    * İşletim Sistemi: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits)
    * İşlemci: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
    * Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
    * Ekran Kartı: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
    * DirectX®: 9.0
    * Hard Disk: 8 GB
    * Ses: 5.1 ses kartı
    * Çevre birimleri: Keyboard, mouse, opsiyonel joystick (Xbox 360 kontrolcüsü)
    * Desteklenen Ekran Kartları: ATI® RADEON® HD 2000/3000/4000/5000/6000 serisi, NVIDIA GeForce® 8/9/100/200/300/400/500 serisi

• Önerilen Sistem Gereksinimleri her oyunda böyle olsa, Ubisoft bu işi biliyor AC II çogu sistemde rahatlıkla oynanılabiliyor :D
  • Aaaa Xbox'ım kaldırıyor:D:D şaka bi yana da online için Pc'ye alacaktım iyi oldu Pc'm rahatlıkla oynatır...
  • Aha pc im minimum ile ayni ozellikte 4 sene once kral olan pcim:(
  • hehe :D sorun çıkmayacak demek ki
  • Gercekten mi?Spoiler mi bu?
  • Baya düşükmüş sistem ihtiyaçları benim 3 yıllık PC'im de bile full açılıyorsa herkes oynar bu oyunu.
  • Sistem gereksimleri güzel rahatça oynayabilicem :)
  • Hâlâ DirectX 11 geçemedi şu ubisof özellikler düşük ama umarım kaplamalar grafik kalitesi iyi olur
  • @cebiyev spoiler derken? sen spoiler kavramını baya bı yanlıs biliyorsun gailba
  • daha gereksinimlere bakmadım ama inşaallah laptop kaldırır...
  • oyunu ps3 te bitirdim pek fazla göz alıcı bi durum yok..zaten freame düşüşünden oyundan pek fazla zevk alamadıjm.ama inşallah pc için daha iyi olur.
  • BSC Misafiri

Hayir. Yorumlarin arasinda biri bir seyler karalamisti. Artik silmisler onu. Oyuzden yanlis anlasildim.
  • ARKADAŞLAR BENİM LAPTPUN ÖZELLİKLERİ ŞUNLAR SİZCE RAHAT OYNARMIYIM LÜTFEN CEVAP YAZIN..(LAPTOP)
    İşletim Sistemi: Windows Vista Service Pack 1
    İşlemci:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 @ 2.20 Ghz 2.20 GHz
    Bellek/RAM:3,00 GB
    Sistem Türü: 32 Bit
  • gereksinimler AC:2 den düşük :D
  • benim ki oluyor Önerilen sistem gereksinimindende fazla yüppi :D
  • Önerilen sistem gereksiniminde amd x2 6000 var ama ben bu işlemciyle oyunda iyi bir fps alamıyordum.Ya da ac 2de optimize sıkıntısı vardı.Bakalım 4 gözle bekliyoruz umarım oyun herkesde kaymak gibi çalışır.
  • Beyler Geforce 8400 512 MB,2.00 GB Ram,İntel Core 2 Quad Cpu Q8200 2.33 GHz ile Low'da oynayabileceğim anlamına geliyor. :-D
  • @vfdg

Belki az yavaşlar nadiren belli yerlerde.Tabi %5 lik bi şans.CPU hızından dolayı dedim gerçi.Ama yinede laptop a göre iyi sistemin var.
  • Ubisoft bi s.. bilmiyor. Adamlar oyunu 5 ay sonra cikardi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.