- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
mss32.dll sistem hatası
12 Cevap48354 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

30 Mesaj
16 Şubat 2011; 13:34:08 

Arkadaşlar donanım haber sitesinden bugüne kadar bi çok sorunuma çözüm buldum. Şimdi benim için çok önemli olmamakla birlikte bi sorunum var çözümünü bulamadım. Üye olmaya karar verdim :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Kardeşim için call of duty 2 oyununu indirdim. Setup dosyasını çalıştırdığımda mss32.dll hatası verdi uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilirmiş. Setup dosyasını yeniden indirdim başka siteden ama aynı hatayı verdi.

mss32.dll dosyasını indirip system32 klasörü içine attım. Çalıştırdan regsvr32 mss32.dll yazıp çalıştırdım. Şu ekranlarla karşılaştım.

Miles Error
The MSS DLL is incorrectly installed in the Windows system directory.
Tamam

Bu ekrana tamam deyip geçtiğimde

RegSvr32
LoadLibrary("mss32.dll") başarısız oldu- Devingen bağlantı kitaplığını (DLL) başlatma işlemi başarısız.
Tamam

Bu ekrana da tamam deyip geçtim.

Şimdi tekrar oyunun setup dosyasını çalıştırdığımda şu hatayı veriyor

CoD2SP_s.exe Giriş noktası bulunamadı
1884360 yordam giriş noktası, mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Heralde mss32.dll dosyasının yüklemesini beceremedim. Yardımlarınız önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

30 Mesaj
16 Şubat 2011; 14:24:25 

Ayrıca az önce kayıt defterini registry booster ile tarattım hataları düzelttim ama hala sorun aynı devam ediyor önerisi olan ?

4151 Mesaj
17 Şubat 2011; 1:07:48 

Arkadaşım sözünü ettiğin dosya Call of duty oyun klasörünün içinde bulunmaktadır. Yaptığınız ayarları geri alıp dosyayı CoD2SP_s.exe nin bulunduğu yere kopyalarsanız çalışması lazım.

Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm

80 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

Arkadaşım sözünü ettiğin dosya Call of duty oyun klasörünün içinde bulunmaktadır. Yaptığınız ayarları geri alıp dosyayı CoD2SP_s.exe nin bulunduğu yere kopyalarsanız çalışması lazım.

Bencede dll dosyasını COD un kurulmuş olduğu dizin içerisine atmalısınız. Nereye atmalıyım diye sorarsanız DLL dosyalarının olduğu dizine. (oyun kültürüm yok, olsaydı bakar net cevap verirdim kusura bakma)

30 Mesaj
18 Şubat 2011; 4:00:39 

İndirdiğim dosyalar içinde mss32.dll dosyası yok. sadece 3gb dosya türü bilinmeyen bir dosya ve cod2 exe mevcut. Başka setup indirdim ama yine aynı hata verdi. Win7 yükledim ama hala aynı. Heralde oyunla ilgili bi problem var. Neyse kasmaya gerek yok çalışan başka bi oyun yüklerim artık.. Saolun

80 Mesaj
18 Şubat 2011; 10:54:45 

mss32.dll dosyasını internetten arattır. Mutlaka bulursun. Yadı şu bağlantıya tıkla direkt indir http://www.driverskit.com/dll/mss32.dll/2335.html Sonrası yukarıda anlatılan gibi

30 Mesaj
18 Şubat 2011; 20:46:20 

mss32.dll dosyasını zaten buldum. Yüklediğimi de söylemiştim. Ama oyunun setup dosyasında sorun vardı heralde. Sildim kurmaktan vazgeçtim. Yinede yardımlarınız için teşekkür ederim.

3 Mesaj
24 Nisan 2012; 18:31:05 

bak ben gta türk oynamak icin girdim diyorki
GTA TÜRK.exe Giriş noktası bulunamadı...

_AIL_set_stream_volume@8 yordam giriş noktası,mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

diyor nababilirim sölermisiniz!

36 Mesaj
24 Nisan 2012; 22:18:03 

kısa cevap çok kolay bişi dll sitesi var ünlü adı aklıma gelmiyor mss32.dll de zaten en üstteo çıkar sorunu setup olarak çozecek bi şey indir kur bende tüm şeyler çözüm buldu

Çocukken her aksam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalısma tarzının bu olmadıgını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her aksam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim
-Al Capone

1 Mesaj
12 Temmuz 2012; 21:38:25 

YAAA BEYLER BENDE M2 DE AYNI SORUNU YAŞADIM BİRİ ANLATABİLİRMİ AYRINTILI LÜTFEN ?

1 Mesaj
20 Ağustos 2012; 22:46:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mistik_33

Bencede dll dosyasını COD un kurulmuş olduğu dizin içerisine atmalısınız. Nereye atmalıyım diye sorarsanız DLL dosyalarının olduğu dizine. (oyun kültürüm yok, olsaydı bakar net cevap verirdim kusura bakma)

arkadaşlar dizin derken neyi kastediyosunuz ? dizine atmayı bilsem sorunu zaten çözmüştüm

4151 Mesaj
20 Ağustos 2012; 23:46:45 

Oyunun kurulu olduğu yerde CoD2SP_s.exe dosyasının yanına yapıştırın. Dizin o dosyanın yolunu gösterir "G:\Call of Duty" gibi.

Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm

1 Mesaj
3 Ekim 2014; 15:31:00 

YA ARKADAŞLAR BEN OYUNU KURCAM mss32.dll hatası verdi yükledim COD 2 Yİ KURMAYA TIKLADIĞIMDA BU ÇIKIYO

_AIL_set_stream_reverb_levels@12 yordam giriş noktası,mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Diyor lütfen YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

0

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » mss32.dll sistem hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.511