Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gucci by gucci kullanan varmı (orijinal) sipariş vericemde kalıcılığı nasıl acaba?

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

gucci by gucci kullanan varmı (orijinal) sipariş vericemde kalıcılığı nasıl acaba?

İnşallah vardır fakat ekşideli yorumlara göre ağır kışlık bir parfüm.Kalıcığı da iyi diyorlar ama denenmeden orjinal parfüm alınmaz.Dene derim ben.Herkesin beğenebileceği bir koku değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 22 Şubat 2011; 17:39:35 >
  • Gucci pek ağır bir parfüm değil. Kalıcılığı da zayıf. Bilinen bir kokuyla karşılaştırırsam kalıcılık konusunda Bvlgari Pour homme'dan daha başarısız diyebilirim. Tam kış kokusu değil zaten odunsu bir kokusu var ve serin havalarda kullanmak lazım ama kış denemez tam olarak.
  • parfümün kokusunu biliyorum kardeşime tekin acarda kağıda sıktırdım ama kalıcılığı nasıl onu bilmiyorum. Yazın ağır olurmu biraz bu parfüm?
  • Yazın kesinlikle ağır olur. Diğer 3 mevsim kullanılır ama yaz için alacaksan hem kendini hem de başkalarını bayarsın.
  • Bende bi soru sormak istiyorum. Chic Carolina herrera kullanıyorum şuan yarılarda filan bahara doğru yeni bir parfüm alıcam orjinal alırım büyük ihtimal. chic'in yanına alternatif olarak ne önerebilirsiniz yazlık olarak?
    Davidoff cool water, acqua di gio ya da jean paul gaultier düşünüyorum.
    En son denediğimde cool water 2-3 kere elimi yıkayıp üstüne duş almama rağmen ertesi gün bileğimde farkediliyordu
    Ayrıca One million bana çok kadınsı geliyor kesinlikle denemeden almayın demek istiyorum

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeTaXs -- 22 Şubat 2011; 18:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broadwayci

İxoradan one million tester denedim,bileğimde nerdeyse bir güne yakın durdu kokusu,kokusunu fazla beğenmedim ama gerçekten kalıyıcıydı,armani black code tester denedim oda bileğimde one million kadar uzun süre durmadı sanırım ten renginden dolayı.İxorada olur büyük ihtimal işte parfüm alıcam one million black xs nasıldır acaba baharatlı bir koku sanırsam,kokusu güzelse alıcam.Olmadı one million tarzında baharatlı koku önerisi yaparmısınız,aslında black code istiyorum ama yazdığım gibi orjinali bile tenimde uzun süre durmadı yani tenime uygun değil.

Black xs pek orjinali gibi değil ixorada. One million baharatlı bir koku değil arkadaşım diesel only the brave baharatlıdır bi de givenchy pi ixora ikisini de güzel yapmış. bargellodan alma ihtimalin varsa 711 chanel blue var şimdi baya beğenilen bir koku forumda 2 arkadaşımız aldı.XS baharatlı bir kokudur yine o da paco rabanne'nın.
    cerutti 1881,bir de sana özellikle önereceğim koku paco rabbane'nin ultraviolet.Bu kokuyu seversin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Bende bi soru sormak istiyorum. Chic Carolina herrera kullanıyorum şuan yarılarda filan bahara doğru yeni bir parfüm alıcam orjinal alırım büyük ihtimal. chic'in yanına alternatif olarak ne önerebilirsiniz yazlık olarak.
    En son denediğimde cool water 2-3 kere elimi yıkayıp üstüne duş almama rağmen ertesi gün bileğimde farkediliyordu
    Ayrıca One million bana çok kadınsı geliyor kesinlikle denemeden almayın demek istiyorum

Davidoff echo, bvlgari aqva,david beckham instict,azzora chrome,escada sunset bunları bir dener misin meyve kokularıdır yaza güzel gider

• Orijinalden alıntı: GKHN1905

Bende bi soru sormak istiyorum. Chic Carolina herrera kullanıyorum şuan yarılarda filan bahara doğru yeni bir parfüm alıcam orjinal alırım büyük ihtimal. chic'in yanına alternatif olarak ne önerebilirsiniz yazlık olarak.

bu 3 seçenekten ben hiç düşünmeden davidoff cool water derim neden diğer ikisini demiyorum onu da açıklıyım:

jean paul gaultier le male: tatlı bir koku yazın bayar pudramsı vanilya koktuğundan dolayı düzenli kullanımda oldukça sıkan bir koku tavsiye etmiyorum

acqua di gio: kavun notası ağır basan bir koku ama kalıcılık ve farkedilirlik çok düşük onun yerine ralph lauren polo blue yu öneririm hem daha kalıcı hemde daha karakteristik bir kokudur

• david walker dan abercrombie çok hoşuma gitti kalıcılık olarakta çok iyi kendine özgün bir kokusu var genel beğeniye çok rahat hitap eden bir koku beğenmeyen nadir çıkar tavsiye ederim
  • Orijinalden alıntı: GKHN1905

Davidoff echo, bvlgari aqva,david beckham instict,azzora chrome,escada sunset bunları bir dener misin meyve kokularıdır yaza güzel gider

Orijinalden alıntı: deeply11

Orijinalden alıntı: GKHN1905

bu 3 seçenekten ben hiç düşünmeden davidoff cool water derim neden diğer ikisini demiyorum onu da açıklıyım:

jean paul gaultier le male: tatlı bir koku yazın bayar pudramsı vanilya koktuğundan dolayı düzenli kullanımda oldukça sıkan bir koku tavsiye etmiyorum

acqua di gio: kavun notası ağır basan bir koku ama kalıcılık ve farkedilirlik çok düşük onun yerine ralph lauren polo blue yu öneririm hem daha kalıcı hemde daha karakteristik bir kokudur

Önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim acqua di giodan vazgeçtim ama jpg'yi yinede bi denemek istiyorum çünkü gerçekten bir efsane Cool water'ın fiyatı daha uygun hem geçen sevgililer gününde 100 ML'inin fiyatı 62 liraya düşmüştü strawberry'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeTaXs -- 22 Şubat 2011; 20:21:11 >

• abercrombie hakkında
    www.basenotes.net
    teki yorumları okuyunca bir hayli şaşırdım açıkçası
    ben aldığım bütün parfümleri mutlaka bu sitedede okurum ve bu kadar çok bayanlar tarafından beğenilen ve sexy yazılan bir ikinci kokuya daha rastlamadım almakta fayda var gibi
    yorumların büyük bir çoğunluğuda olumlu yönde bu da insanı ister istemez parfümü almaya yöneltiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broadwayci

Anladım peki one million ne tarz bir koku,bilmiyorumda ilk defa bir parfüm bu kadar uzun süre durdu tenimde,bana bu tarzda öneriler yapabilirmisin şimdi ben esmermiyim beyaz tenlimiyim anlamadım.Yani tenim ikisinin arasında aslında :D .

Buğday tenli sayılırsın o zaman :D one million'a oryantel diyen de var odunumsu diyen de aromatik diyen de.Bence kalıcılığını sağlayan dip notadaki odunumsu kokudur alt notalarda yoğun hissediliyor. paco rabanne'nin ultravioleti kalıcı durur.Givenchy pi yi denedin mi kalıcı bir koku ama kışlıktır bu da yaz akşamları da güzel gider. Yalnız kokuya biraz sabır göstereceksin bekledikçe güzelleşir pi.

• quote:

abercrombie hakkında
    www.basenotes.net
    ben aldığım bütün parfümleri mutlaka bu sitedede okurum ve bu kadar çok bayanlar tarafından beğenilen ve sexy yazılan bir ikinci kokuya daha rastlamadım almakta fayda var gibi
    yorumların büyük bir çoğunluğuda olumlu yönde bu da insanı ister istemez parfümü almaya yöneltiyor

kadınlarkulübü.com a girip bakabilirsin aslında oraya da bayanlar hangi parfümü beğeniyormuş.
    bargello kodu da 511 abercrombie 'nin bir deneyelim bakalım.

• quote:

Önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim acqua di giodan vazgeçtim ama jpg'yi yinede bi denemek istiyorum çünkü gerçekten bir efsane Cool water'ın fiyatı daha uygun hem geçen sevgililer gününde 100 ML'inin fiyatı 62 liraya düşmüştü strawberry'de

Cool water'ın seti forumda 110'tl den satılıyordu hem de öyle böyle set değil orjinalliğinden şüphen olmasın setlerde sahte pek olmuyor.Referansları da sağlamdı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_37154009/tm.htm
    Linki de burada.

• quote:

quote:

abercrombie hakkında
    www.basenotes.net

kadınlarkulübü.com a girip bakabilirsin aslında oraya da bayanlar hangi parfümü beğeniyormuş.

bargello yu tercih etmiyorum fazla, hem kalıcılık olarak, hemde kokularında bir acılık var

kadınlar kulübüne bi ara bakıyordum orda fix yarısından fazlasının dediği parfüm ya armani code ya da acqua di gio onun dışında tek tük farklı kokular diyenler var çoğununda zaten erkek parfümü bilgisi 3 5 kokuyu geçmez o bakımdan pekte önemsemiyorum o siteyi

• quote:

quote:

quote:

abercrombie hakkında
    www.basenotes.net

bargello yu tercih etmiyorum fazla, hem kalıcılık olarak, hemde kokularında bir acılık var

kadınlar kulübüne bi ara bakıyordum orda fix yarısından fazlasının dediği parfüm ya armani code ya da acqua di gio onun dışında tek tük farklı kokular diyenler var çoğununda zaten erkek parfümü bilgisi 3 5 kokuyu geçmez o bakımdan pekte önemsemiyorum o siteyi

sevgilisi kocası ne kokuyorsa onu beğeniyorlar gerçi.
    ben pek bir sorun yaşamamıştım bargelloda ama bu yorumlarını dikkate alıcam sağolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

gucci by gucci kullanan varmı (orijinal) sipariş vericemde kalıcılığı nasıl acaba?

bu değilde gucci pour homme yi denesen bence bundan daha çok seveceksin.
  • Arkadaşlar, Carolina Herrera 212 yi en iyi ve en kalıcı yapan firma hangisi? Eski kokuma geri dönmek istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

Arkadaşlar, Carolina Herrera 212 yi en iyi ve en kalıcı yapan firma hangisi? Eski kokuma geri dönmek istiyorum..

Diğer firmaları bilmiyorum ama ixora yeterince iyi yapmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.