Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100-200 lira aralığında 100 ml kalıcı bir parfüm tavsiye eder misiniz? Ykm boyner vs fiyatları ile. Bir türlü emin olamıyorum nasıl bir parfüm alacağıma.
  • 100-200 lira aralığında 100 ml kalıcı bir parfüm tavsiye eder misiniz? Ykm boyner vs fiyatları ile. Bir türlü emin olamıyorum nasıl bir parfüm alacağıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarışN

Mizudan alabileceğim şöyle turunçgil temalı denilen bilmiyorum full speed bu kategoride mi ama pek fazla parfüm bilmediğimden birtek onu kullanmıştım o tarz canlı bir parfüm önerebilir misiniz?

full speed clinique happy klonudur kendisini öneririm

paranız varsa turunçgilde acqua di parma
  • heymannn kullanıcısına yanıt
    En 11 de 153.90 lira Tom Ford Sahara 50 ml edp

• canbaz kullanıcısına yanıt
    İsteyen istediğine inanır, alır veya almaz... Kendi bileceği iş. Ama A mağazasında ki parfüm 250 TL iken B mağazasındaki aynı parfüm 100 TL ye satılıyorsa işin için bir iş vardır derim, ki Beyoğlu nda bir mağaza daki görevli bayan 100 TL ye satılan parfümün Dubai malı olduğunu bizzat kendisi söyledi.
    Bilin istedim.
  • erkek icin Dior Homme
    kadin icin viktor & ROLF bon Bon

bu ikisinden gerisi bos
  • arkadaşlar Jean Paul Gaultier Le Male Terrible aldım. üretim tarihi kasım 2013 bir sorun olur mu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

arkadaşlar Jean Paul Gaultier Le Male Terrible aldım. üretim tarihi kasım 2013 bir sorun olur mu sizce

Bence hiçbir sorun olmaz kardeşim, ben babamın 15 sene önceki Kenzo parfümünü evde buldum, şuan Ykm de satılandan daha kalıcı ve orjinal kokuyor diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

arkadaşlar Jean Paul Gaultier Le Male Terrible aldım. üretim tarihi kasım 2013 bir sorun olur mu sizce

Bence hiçbir sorun olmaz kardeşim, ben babamın 15 sene önceki Kenzo parfümünü evde buldum, şuan Ykm de satılandan daha kalıcı ve orjinal kokuyor diyebilirim.

teşekkürler...
  • Beyler Tom Ford - Black orchid ile Dior homme intense arasında kaldım deneyeniniz oldumu bunları hangisini tavsiye edersiniz?
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    İkisinide yaklasık 2 yıldır kullanıyorum eğer bir seçim yapmak zorunda kalırsam elbette Tom Ford black Orchid tek geçerim

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Black Orchid 'in kutusu çok güzel =)
    Kokuya gelirsek uzun süre kalıcı olmakla beraber çok sıkarsan etrafındaki insanlar rahatsız olabilir Yoğun değilde az kullanan bir insansan bence geçerli bir parfüm.
    Edit : Dioru hiç denemedim.
  • EyvAllah beyler yorumlarınız için netten sipariş vereceğim için bi sorayım dedim bu durumda tom ford olucak seçimim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazh

İsteyen istediğine inanır, alır veya almaz... Kendi bileceği iş. Ama A mağazasında ki parfüm 250 TL iken B mağazasındaki aynı parfüm 100 TL ye satılıyorsa işin için bir iş vardır derim, ki Beyoğlu nda bir mağaza daki görevli bayan 100 TL ye satılan parfümün Dubai malı olduğunu bizzat kendisi söyledi.
    Bilin istedim.

''malum ykm görevlisi ile beyoğlu'ndaki malum mağaza görevlisi bayanın söylemlerini sorgulamak abesle iştigal etmektir'' gibi bi fikre sahip olduğunuz anlaşılıyor. muhtemelen de bu insanların her şeyi bildiklerini ve hatadan münezzeh olduklarına inanıyorsunuz. dolayısıyla bilgi kaynaklarınız sağlam olunca, kendinizi sorgulamanız da gereksiz oluyor haliyle...

peki dediğniz gibi yapalım. zamanınızı aldığım için kusuruma bakmayın.

iyi günler.

• canbaz kullanıcısına yanıt
    Siz önce yazılanı tekrar okuyun bence. Abesle iştigal yazdığım filan yok. Sadece örnek verdim. Ben en azından gidip konuştum, kendi çapımda araştırmaya çalıştım. Siz klavye başından sallamak yerine biraz araştırabilseydiniz de öyle yazışsaydık burada....Aman siz nolur tersini yapın. 250 TL lik parfüm ile 90-100 TL lik parfümü aynı olduğuna inanacak kadar saf iseniz (hele hele türkiye gibi bir ülkede) yapacak bir şey yok.
  • kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    ysl la nut denedin mi nasıl?
    Birde açık parfümde orjianlini en iyi yakalayan parfümler hangileri hocam? deneyimlerinden yararlanmak isteriz :)
  • diesel yeni bi parfum cikarmis deneyen var mi wild diye? yataklik icin herhalde ne kadar vahsiyse
  • Arkadaşlar 2 Kışlık 2 yazlık parfüm önersinde bulunabilirmisiniz ? Kalıcılığı iyi olan. Portakal ve turunç ağırlıklıda bir tercih istiyorum. Teşekkürler.
  • Parfüm araştırıyorum. O klasik kokulardan gına geldi

bütcem 300 lira

Aradığın kokuyu tarif edemiyorum

Hermes terre d'ermes i listenin başına koydum

bu koku gibi egzotik toprak,yağmur sonrası hava, çakıl taşı , mürekkep v.b gibi güzel kokular biliyorsanız yardımınızı bekliyorum

Bu arada bayan parfümü olan el saab ın içindeki esas koku hiçbir erkek parfümünde var mıdır merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.