Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mrb hocam ben Boyner Online dan Tom Ford black orchid 50 ml aldım(daha elime geçmedi) Boyner Online satışda da güvenebilirmiyim 2.kalite üretim ürünmü yollarlar acaba. Yoksa 1.kalite üretimmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StillB0rN S kullanıcısına yanıt
    Tattooyu oneririm size.daha tatli ama daha dikkat cekici..

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Mrb acaba Tom Ford türkiye distribütörü hangi firma sanırım arcon kozmetik değil bu ürünü alırken nelere dikkat etmeliyiz ben Boyner Online dan aldım Tom Ford black orchid bu gün yarın elime geçer bu konuda beni bilgilendirirmisiniz tşk ederim

• Arkadaşlar böyle herkesde olmayan fakat yanından geçtikten sonra, tekrar bana baktıracak bir koku arıyorum. Türkiyede satılması önemli Hugo Boss dediler fakat herkesde varmış, böyle çok farklı kimsede olmayan kokunca markası sorulacak bir parfüm markası ve modelini yazabilir misiniz lütfen?
  • Kış ayları için parfüm arıyorum, birkaç sorum olacak. Cevaplayabilirseniz sevinirim.

1-Mont Blanc Legend Intense ve Dolce Gabbana The One Gentleman kış için nasıldır? İkisi arasında kalıcılık farkı vs... ya da herhangi biri için kullananlardan yorum alabilirsem mutlu olurum.
    2- Kış için başka önerebileceğiniz herkeste olmayan değişik bir koku var mıdır? (İstediğim fark edilirliği yüksek ve değişik bir koku olması. Klasik tatlı kokulardan daha farklı bir şey arıyorum)
    3- Bellamola'da sorun var sanırım. İnternetten alışveriş için önerebileceğiniz başka bir parfüm sitesi var mı uygun fiyatlı?
  • merhaba .ben de şekerimsi bi şeyler arıyorum .diesel tattoo kullanmıştım önceden ama onun kalıcılığı az gibime geldi. rochas man ve jean paul le male i çok duydum internette . hangisini önerirsiniz yada başka önerceğiniz bişey var mı ?bi de rochas man 100ml 80 lira mizu.comda güvenmeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyemirates

merhaba .ben de şekerimsi bi şeyler arıyorum .diesel tattoo kullanmıştım önceden ama onun kalıcılığı az gibime geldi. rochas man ve jean paul le male i çok duydum internette . hangisini önerirsiniz yada başka önerceğiniz bişey var mı ?bi de rochas man 100ml 80 lira mizu.comda güvenmeli miyim ?

şekerli arıyorsan direk rochas man
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

merhaba .ben de şekerimsi bi şeyler arıyorum .diesel tattoo kullanmıştım önceden ama onun kalıcılığı az gibime geldi. rochas man ve jean paul le male i çok duydum internette . hangisini önerirsiniz yada başka önerceğiniz bişey var mı ?bi de rochas man 100ml 80 lira mizu.comda güvenmeli miyim ?

peki sence mizuya güvenmeli miyim ? bana ucuz geldi de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

peki sence mizuya güvenmeli miyim ? bana ucuz geldi de

alınabilir daha önce alışveriş yapan var forumdan

• mizu misspera odorvi güvenilir siteler ben sorun çıkacağını sanmam mizu bella mola ve missperadan alışveriş yaptım hepside orjınaldı.. 3-4 kere yurtdısından parfum aldım 2 kerede duty freeden..açık tenlıyım yas 36 malum toplantı iç mekana uygun sıkmayan parfum arayıslarım hep oldu..ferah rahatlatıcı parfum konsu gercekten zor... polo mavi yesıl ve safari, one millon bulgari aqua chanel blue dolce gabana blue hermes dior vs kullandım ayrıca belçikada tom ford creed ve ismini hatırlamadıgım nish parfum samplerini aldım..içlerinden en çok bu fransız yapımı ismini hatırlamadıgım pahalı parfumu begenmiştim sonrasında creed tom ford dior ve diğerleri..dikkat ediyorsanız fiyat pahalı olanlar en ıyısı..ayrıca kalıcılık ve ferahlık tek parfumde olmuyor ferah parfumler maalsef kalıcı olmuyor..paranız varsa creed alın yada artık benım gıbı çok fazla para vermek istemıyorum dıyen varsa eski çok kullanılan ama kendını kanıtlamıs parfumlere yonelın..ben su an ucuz yollu azzore chrome kullanıyorum memnunum çok kullanan var denıldı ama kımsenın koktugunuda gormedım..ayrıca çok parfum kullandım ama parfum uzmanıda degılım burada bu işi bilen cok degerli arkadaslarda var..son olarak parfumleri denemeden kesınlıkle almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 30 Ağustos 2014; 13:10:42 >

• Arkadaşlar lütfen yardım ben Tom Ford black orchid (orjinal) almak istiyorum fakat bildiğim kadarıyla made In USA yanlız popüler iki mağazaya gittim şişenin altında made In swezetland yazıyor tester dan denedim 2 Veya 3 saat sonra koku uçup gitti. Elbette almadım. İnternette temsili Tom Ford black orchid şişe resimleri var orjinal ve sahte. Buna istinaden almadım. Internetten gerçek satan bazılarından duyduğuma göre orjinal ama 2.kalite veya raf ömrü bitmiş olmayan bir site varmı önerileriniz nelerdir bildiğim kadarıyla Tom Ford un Ticaretini demsa grup yapıyor

• Raf ömrü yanıltıcıdır. On yıllık parfümler bile ilk günkü kalitesinde kalıyorsa 36 aylık parfümlere bir zarar gelmez, uygun koşullarda saklanirsa.

• arkadaslar ben size bir sey soracagim. simdi ben hafif beyaz tenli esmer (anladiniz siz onu:D) birisiyim, fazla yagli baharatli yemem ama vucut tipim yagli ve terleyen birisiyim, yas 20. kendime ferah bir parfum ariyorum, yaz icin demeyim de yazimsi gunlere (oteki zamanlar maalesef terden dolayi sadece deodorant, kisin da v de vakko, bitince ona da bir alternatif bakacagim). saticiya gidip aklimda bvlgari ultramarine var ama sizden de tavsiye alabilir miyim dedim. ilk once bana yazi ne yapacaksin simdi tarzi konustu:D sonra baharatli bir koku sikti ama onu ne hatirliyorum ne de dusunuyorum acikcasi. sonra oteki koluma bvlgariyi sikti, ama sikarken aslinda biz teme degil kiyafete sikilmasini tavsiye ediyoruz dedi, bu dogru mudur? acikcasi cok fazla satis odakli geldi bana yardimdan ziyade dedikleri. sonra oteki koluma israrlarim uzerine daha sonbahar tarzi dedigi calvin kelin europhia sikti. aralarinda en kalicilari ise bu oldu, ki bu onemli benim icin ama kokusunu pek begenemedim. is arkadaslarina sordugumda ise oylama bir o calvin klein bir de bvlgari oldu. simdi sizce hangisini tercih edeyim? bvlgari hala kokuyor ama daha hafif, ancak dibine gireceksin kolun, calvin ise daha cok kaldi, daha az giriyorsun kola ama o da yazin bogar yani o kokusuyla. bir de ben bunu boynerde denedim, var midir daha hesaplisi, ama eger kalitede azalma olmasin, parasi neyse veririz:D

not: biraz fazla karisik ama aksama verin:)

• Merhaba arkadaslar sizden parfum onerisi isticem. Oncelikle kumral tenliyim ve agir kokulari sevmiyorum. Yaz icin gidicen hafif kalici insana enerji vericek fresh kokular ariyorum. Kokladikca koklayaso gelecek cinsten. Sevdiklerimi soyliyeyim belki fikir edinirsiniz. Bulgari aqua cok hosuma gidiyor. Ondan sonra terre hermes i de begeniyorum. Birde tom ford classic i begeniyorum. Benzer sevebilcegim kokular onerirseniz hafta sonu denerim. Tesekkurler.

• 19 yasındayım,bir günde yağlanan saçlara ve tene sahibim.buğday tenliyim. ağır kokuları hiç sevmem başımı ağırıtıyor. kış için kalıcı ve fresh bi parfüm önerisi arıyorum.fiyatı cok pahalı olmasın yeter
  • Ben daha önce çok parfüm kullanmadım. Deodorantları kullanıyordum.20 yaşındayim. Bana önerebileceğiniz 100TLye ve 200 TLye kadar ayrı ayrı parfüm önerebilir misiniz? Kalıcılık ve güzel koku olsun tabiki.

Konuyu okuyabildiğim kadar okudum. Hem çok sayfa var hem mobildeyim pek bir fikir edinemedim. Tesekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Peristaltik Hareket

19 yasındayım,bir günde yağlanan saçlara ve tene sahibim.buğday tenliyim. ağır kokuları hiç sevmem başımı ağırıtıyor. kış için kalıcı ve fresh bi parfüm önerisi arıyorum.fiyatı cok pahalı olmasın yeter

Fresh parfumler kalici olmuyor malesef,

• Nina ricci memorie d'homme adlı parfümün nerde satıldığını bilen varsa Allah rızası için söylesin ne isterse yapmaya hazırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Ben daha önce çok parfüm kullanmadım. Deodorantları kullanıyordum.20 yaşındayim. Bana önerebileceğiniz 100TLye ve 200 TLye kadar ayrı ayrı parfüm önerebilir misiniz? Kalıcılık ve güzel koku olsun tabiki.

Konuyu okuyabildiğim kadar okudum. Hem çok sayfa var hem mobildeyim pek bir fikir edinemedim. Tesekkürler..

Gucci pour homme II . denersen ne demek istediğimi anlayacaksın ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta boyner e parfüm denemeye gideceğim. Şekerli kokuları değil de daha çok baharatlı böyle portakallı falan kokular kullandım genelde açık parfüm kullanırım ama avon instinct gibi kokulardı çoğu. Yine böyle yoğun bi koku istiyorum, kışın günlük kullanacağım 100 liraya kadar bana uygun tavsiyeniz var mı? Beyaz tenliyim bir de.

• 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.