Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsOfsatan

quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

Orijinalden alıntı: TearsOfsatan

Hadi Parfümdeki Top 5 Sıralayınız

Top 5'de zorlandığımdan Top 10'a çevirdim

1- Terre H'ermes
    2- Ralph Lauren Safari
    3- Dior Fahrenheit
    4- YSL Jazz
    5- Azzaro Pour Homme
    6- Burberry Touch
    7- Gray Flannel
    8- Tabac Men
    9- Burberry London
    10- Armani Code = Oriflame Ascendat

Aslında Top 15'e hatta 20'ye kadar da gidebilirdi, şimdilik böyle olsun.

Yakında muhtemelen güncellenir bu listem

Abi bunlar hep orta yaş kokuları

Evet haklısın, büyük çoğunluğu orta yaş ve üzeri kokular.

Ancak, Burberry London ve Touch'un daha aşağı yaşlara da hitap ettiğini düşünüyorum.

Yine, YSL Jazz'ı da 25 yaş ve üstünün kullanabileceğini kanaatindeyim.

• Prada Amber Pour Homme
    Benim kullandığım en elit en temiz en maskulen sabunsu parfumdur...
    Armani code dışında parfüm zevklerimiz uyustugu için beğeneceğinizi umuyorum.
  • Prada Amber Pour Homme
    Benim kullandığım en elit en temiz en maskulen sabunsu parfumdur...
    Armani code dışında parfüm zevklerimiz uyustugu için beğeneceğinizi umuyorum.

• işte bu halil abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

Lolita ortalamanın altında kaldı yani hocam. =/ Neyse artık 30TL'ye değer herhalde.

30 tl ye bu kadar işte,fosur fosur sıkıyorum valla dip notasındaki odunsu idare ediyor parfümü
  • yaf şeytan dürtüyo şu markafoni çekiyle azzaro chrome sport ve bvlgari blv notte al diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

yaf şeytan dürtüyo şu markafoni çekiyle azzaro chrome sport ve bvlgari blv notte al diye

Dostum sportu alirsan, begenmezsen (ki çok düşük bi ihtimal) ben alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qgambler

quote:

yaf şeytan dürtüyo şu markafoni çekiyle azzaro chrome sport ve bvlgari blv notte al diye

o derece diyorsun demek üstad
    peki blu notte için bi fikrin varmı? düz blu olanı denemiştim ama buna herhalde çikolata ve tütün eklenmiş doğrumu?

• Avon Perceive Parfüm gelicek bana nasıldır? hiç bilmiyorum arkadaşlar yorumlayabilirmisiniz?
  • quote:

quote:

quote:

peki blu notte için bi fikrin varmı? düz blu olanı denemiştim ama buna herhalde çikolata ve tütün eklenmiş doğrumu?

Benim çok fazla sentetiklik (metalik tonda) algıladığını bir koku. Kokuyu iyi ayırt eden bi burnun varsa rahatsız edici bir koku. Azzaro Chrome da bu grupta bir koku idi ve onuda sevmem. Ancak Chrome Sport fresh grubun önde gelenlerindennn..

• quote:

ya kalıcımı bu parfümler ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim çok fazla sentetiklik (metalik tonda) algıladığını bir koku. Kokuyu iyi ayırt eden bi burnun varsa rahatsız edici bir koku. Azzaro Chrome da bu grupta bir koku idi ve onuda sevmem. Ancak Chrome Sport fresh grubun önde gelenlerindennn..

Ya da şöyle soyliyim, forumun başlarında sen bukadar koku dunyasinin içinde değildin ancak suan bicok parfüm hakkında bilgin ve fikrin var. Kullandigin ve denediğini kokular portföyüne mutlaka Chrome Sport u ekle. Ama bugun ama yarın... Blv Notte ise denemediginde bişey kaybettirmez...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yapma be üstad azzaro chrome bende vardı o metalik nota acaip sinir ediyodu beni takasladım zaten.sportta da varsa hiç almayayım kalsın..ben bugün aqua fahrenheit denedim halil abiye gidecek olan decanttan,aqva marine seven buna kesinlikle hasta olur,açılışları benziyor ama fahri hem çok kalıcı hem daha farkedilir.orjinal fahrenheite benzemiyor yani kesinlikle tavsiye ederim

Yanlış okudun sanırım? Chrome öyleydi blv Notte de öyle ama sport öyle değil dedim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yapma be üstad azzaro chrome bende vardı o metalik nota acaip sinir ediyodu beni takasladım zaten.sportta da varsa hiç almayayım kalsın..ben bugün aqua fahrenheit denedim halil abiye gidecek olan decanttan,aqva marine seven buna kesinlikle hasta olur,açılışları benziyor ama fahri hem çok kalıcı hem daha farkedilir.orjinal fahrenheite benzemiyor yani kesinlikle tavsiye ederim

Yanlış okudun sanırım? Chrome öyleydi blv Notte de öyle ama sport öyle değil dedim..

aynen yanlış okumuşum chrome sportu yorumladın sandım

• qgambler üstad arada varlığını böyle göstermen çok güzel oluyor Halil abi'ye parfüm konusunda biz forumca yetişemlyoruz ancak siz zevkine hitap eden kokuları buluyorsunuz. Kenzo leaupar indigo konusunda bir yorumda bulunmuş muydunuz ben mi gözden kaçırmışım. Zevkinize hitap eden bir koku olduğunu düşünüyorum.
  • Aqua Fahrenheit kullandım bu yaz bende çok sevdim, Halil Bey e de onerdin ama Halil Bey de kalıcılığı uzun olmamışti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

qgambler üstad arada varlığını böyle göstermen çok güzel oluyor Halil abi'ye parfüm konusunda biz forumca yetişemlyoruz ancak siz zevkine hitap eden kokuları buluyorsunuz. Kenzo leaupar indigo konusunda bir yorumda bulunmuş muydunuz ben mi gözden kaçırmışım. Zevkinize hitap eden bir koku olduğunu düşünüyorum.

Dostum kokular malesef ten seçiyor, bende indigo okadar kolay uctuki kokuyu notalara zor ayırdım... Buyuzden kullanabileceğim bir parfüm değil. Bana gore Kenzo ailesinden PH harici halen efsane bir koku çıkmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

Hocalarım Halil abi top10'unu yazdı sizlerde yazsanıza. Bende onları gidip Tekin'de filan bi denim.

1- Terre Dhermes
    2- Hermes Un Jardin Sur Le Nil
    3- Aqua Fahrenheit
    4- Encre Noire
    5- Costume National Scent
    6- Kenzo Leaupar İndigo
    7- Paul Smith Story
    8- Gray Flannel
    9- Michael Kors Man
    10-Tous İn Heaven

nicheleri saymadım sadece deneyip beğendiğim ve kendimde olanlardan seçtim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

qgambler üstad arada varlığını böyle göstermen çok güzel oluyor Halil abi'ye parfüm konusunda biz forumca yetişemlyoruz ancak siz zevkine hitap eden kokuları buluyorsunuz. Kenzo leaupar indigo konusunda bir yorumda bulunmuş muydunuz ben mi gözden kaçırmışım. Zevkinize hitap eden bir koku olduğunu düşünüyorum.

Dostum kokular malesef ten seçiyor, bende indigo okadar kolay uctuki kokuyu notalara zor ayırdım... Buyuzden kullanabileceğim bir parfüm değil. Bana gore Kenzo ailesinden PH harici halen efsane bir koku çıkmadı...

sağolasın ben de ph'sini çok severim hatta konuşmuştuk hatırlarsınız verdure blue ya çok benzediğini de söylemiştiniz. İkisini de severek kullandım en son verdure blue şişem askerde kırılmıştı. İndigo cidden ten seçiyor demek ki yapaylık sentetiklik almadığım bir koku ve bende gayet kalıcı da duruyor..

• Benim 5'lim şöyle olur,
    Thierry Mugler B*Men
    Kenneth Cole R.S.V.P
    Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel (gri,ilginç bir kese içinde geliyor,eğlenceli :D)
    L'Eau D'issey Pour Homme,
    Azzaro Now
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.