Şimdi Ara

Mirror's Edge 2, İptal Edildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Electronic Arts, Mirror's Edge 2'yi iptal ettiğini resmen açıkladı. Bir süredir geliştirilen yapımın, ortaya çıkarılan ilk sonuçlarının tam bir hâyâl kırıklığı olması yüzünden projenin sonlandırılmasına karar verildiği açıklandı.

EA'den Patrick Soderlund, kendilerine bir prototip gösterildiğini ve bunu beğenmeyerek geri çevirdiklerini söyledi ve böylelikle projenin sona erdirildiğini açıkladı. 2008'de çıkan orjinal Mirror's Edge'in devamını DICE'tan ufak bir ekip geliştiriyordu.

Dead Space'de olduğu gibi Mirror's Edge'in de satışlarından memnun kalmadığını açıklayan EA, Dead Space 2'nin devamını geçtiğimiz günlerde çıkarmış, bir nevi satışların da acısını çıkarmıştı. 2008'in diğer gözden kaçan yapımı Mirror's Edge'in devamı içinde büyük bir beklenti oluştuğunu söylemek mümkündü. Bakalım devam yapımını başka bir yapımcı üstlenecek mi?

• bence bu oyun devrim niteliğinde.. sistemi düşük olan bir bilgisayarda bile rahat oynanabiliniyordu görsel olarak müthişti ayrıca çok sürükleyici bir oyundu en sevdiğim oyun.
  • Doğru düzgün bir çoklu oyuncu desteği sunmadan zor bu oyundan iyi satış beklerler.
  • Ufak bir ekip geliştirdiği halde nasıl bişey bekliyorlardı acaba... Yanlış yapmışlar. Bu oyun devam etmeliydi,etmelide bence. Üzüldüm.
  • Gerçekten yazık oldu.. İlk ME oyunu grçkten kendine has tarzı olan bi oyundu. İnşallah farklı bir firma devam ettirir. Böyle geliştirmeye açık bir oyun bu şekilde son bulmamalı..
  • Yazık oldu...
  • Türünün tek örneğiydi , hayret yani iptal etmemelilerdi
  • Kötü oldu ..
  • Gerçekten üzüldüm. Oynanışı, atmosferi, yaşattığı hissiyatı mükemmeldi. İkincisinide bekliyordum.
    Demekki insanlar daha bu tür oyunlara hazır değil. Onların önüne sadece COD'u ısıtıp ısıtıp verin onlar için yeter...
  • bence bu seriye ubisoft el atmalı.oda pc ya,geç çıkarır yada çıkarmaz ama tam ubiye göre bir oyun.
  • Bence bu oyunu çok saçma yapıyorlar bikere her yerde beyaz ve yüksek binalar yok :D Şahsen ben yapımcı olsam bu oyunu alır ve 2.seride oyunu ilk önce 3rd yaparım + multiplayer olayını getiririm + Böyle beyaz binalar yerinde daha gerçekci ve sürekli binaların üstünde oynamak yerine yollarda ve küçük evlerin üstünde oynatırdım + Oyuna Silahta ekleyerek değişik bir multiplayer tadı verirdim (Biraz assasins creed biraz gta şeklinde olabilirdi)
  • Üzüldüm, başarılı bir FPS oyunuydu devamının gelmeyecek olması kötü oldu.
  • Çok kötü bir haber.Bambaşka bir oyundu yeri ayrıydı benim için anısı vardı çok üzüldüm şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 16 Şubat 2011; 13:32:40 >
  • bence öyle abartılacak bir oyun değildi canın sıkılınca girip oynayabileceğin oyunlardandi yerinde bir karar olmuş..
  • oturup ağlıycam neredeyse yuh ya nasıl iptal olur parkour oyun türünün tek örneği
  • Çok açgözlü bu EA
  • çok üzücü bir haber. ama hala ümitliyim, bence bir firma bu oyunu mutlaka devam ettirecektir. bu oyun öyle çöpe atılacak cinsten değil.
  • Çok çok yazık olmuş, çok üzüldüm. Birinci oyun devrim niteliğindeydi, 2. oyun da daha kapsamlı olacaktı aynı Ac serisi gibi. Olası bir 2. oyundan çok şeyler bekliyordum... :(
  • Bir oyunda ilk defa heyecanlanmıştım. Koşmaktan arkama bakamamak ve arkamdaki adam yetişiyor mu yoksa diye heyecanlanmak gibisi varmıydı yahu. Kötü oldu iptal edilmesi.
  • Neeeeeeeeee nasıl ıptal olur ya.Pcde hala Mirrors Edge yuklu.Yıkıldım resmen.Bi su getırın bana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.