Şimdi Ara

Vitamin İlköğretim ve Vitamin Lise yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
29.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Vitamin İlköğretim ve Vitamin Lise yenilendi"

Öğrencilerin ikinci dönem heyecanını paylaşan TTNET, internet üzerinden ulaşılan okul eğitimine destek hizmeti Vitamin'de önemli güncellemeler yaptı. Hem Vitamin İlköğretim hem de Vitamin Lise de değişiklikler yapan TTNET, artık daha fazla sayıda içeriği çok daha kullanışlı bir arabirim üzerinden sunduğunu belirtiyor.

Vitamin Lise de yapılan değişikliklerin başında geometri dersleri geliyor. Günlük hayattan örnekler ve tarihsel anlatımlarla her dersi daha zevkli bir hale getiren Vitamin’de, öğrenciler artık Geometri derslerini de bulacak, en karmaşık üçgen problemlerinden, katıcisimlere kadar müfredattaki bütün konulara ulaşabilecekler.

TTNET Vitamin Lise'de, öğrenciler dilerlerse fizik derslerini Ahmet Hoca'dan da dinleyebilecekler. Dr. Ahmet Nuri Akay'ın videolu anlatımlarıyla zenginleştirilen Fizik derslerinin daha kolay anlaşılabilir olması için büyük emek gösterilmiş. Zira MIT mezunu olan Ahmet hoca, dalga hareketini 86 dünya kupasında Meksikalı taraftarın icadı olan Meksika dalgası ile örnekleyerek, “Eylemsizlik”i “tembellik” olarak ifade ederek ve yaygın, yerleşik yanlışları düzelterek öğrencilere fiziği sevdirecek yakınlıkta bir anlatım yapıyor.

Yenilenen arayüzü ile öğrencilere daha kolay ve kullanımı daha zevkli bir ortam sunan Vitamin İlköğretim'de, öğrencilerin çalışma verimliliğini arttıracağı düşünülen önemli güncellemeler yapılmış ki bunlar şöyle sıralanabilir;

- Haftalık ders çalışma planı ile düzenli çalışma olanağı,

- Kişiye özgü içerik, kullanım davranışlarına ve sınav sonuçlarına göre öğrenciyi tanıyor, derslerdeki eksiklerini giderebilmesi için tamamlaması gereken konuları gösteriyor.

Başarısı ve konuları ne kadar öğrendiği ile ilgili durum bilgisi sunuyor.

-
    Kolaylaştırılmış ve hızlandırılmış bir kullanım sağlıyor. Ders içeriklerini öğrencinin,
    karşısına, en kolay ve en hızlı şekilde ulaşacağı yerde, Vitamin ana sayfada çıkartıyor. Durumunu detaylı bir şekilde saptayan ve inceleyen bir sınav ve performans özelliği
    sunuyor.

- Puanlamanın eklendiği ders çalışma sistemiyle, çalıştığı konularda ne kadar
    ilerlediğini görme olanağı sağlıyor.

Yenilenen Vitamin İlköğretim ile birlikte veliler de çocuklarının derslerdeki durumunu daha yakından takip edebilecekler. Açıklanan detaylara göre veliler çocuklarının,

- O hafta hangi konuları çalışması gerektiğini takip edebiliyor.

- Hangi konuyu ne kadar tamamlamış olduğu bilgisine ulaşabiliyor.

- Konu ve sınav bazında başarı oranından haberdar olabiliyor.

- Diğer Vitamin kullanıcıları arasındaki ortalama durumunu inceleyebiliyor.

TTNET Vitamin hakkında daha detaylı bilgi almak için; http://www.ttnetvitamin.com.tr/

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin
    TTNet Vitamin

• Türk Telekomun vitamini sağlam adamıda hasta eder
  • +100
  • ttnetin bir hizmeti işte buna bende üyeyim sanki daha site yapım aşamasında gibi.Her konu yok öyle birkaç tane var bizede onu satıyorlar işte ttnet yani kar sağlamak için böyle birşey uydurmuş.Vitaminin geleceği nasıl olur bilmiyorum ama şu an kıytırık bir site gerçekten mustafax_001 e katılıyorum
  • Tecrübe ile sabittir, eğer çocuğunuzun bir salak olmasını istiyorsanız hiç durmayın eve internet bağlantın. Vitamin falan hikaye, uyuşturucu gibi bir kez bulaştı mı gerisi geliyor. İşin sonunda bir bakıyorsunuz çocuğunuz saatlerce bilgisayarın başında oyundan kaldıramadığınız bir zombiye dönüşüyor.

Buradan da her fırsatta öğrencileri ödev için internet kafeye yönlendiren öğretmen müsvettelerine yazıklar olsun diyorum.

Bizzat gözlerimle gördüm. Çocuk internette ilgili konuyu google'dan buluyor. sadece başlığı ve ilk paragrafı yarım yamalak okuyor. Sonra kopyala yapıştır yapıp word'te sayfa ayarlarını yapıp 10-15 sayfa çıktıyı alıyor.

30 tane öğrencinin olduğu sınıfta tam dolu 300 sayfa ödev. Okuyorum diyen öğretmene yalan söylüyorsun derim.

Sonuçta ne öğretmen çocuğun hazırladığı ödevin tek kelimesini okuyor ne de öğrenci.

Ondan sonra eğitim kalitemiz düşük diye dert yanıyoruz.

• ne yenilik var aynı tas aynı hamam. ücretsiz ekolhoca var orda mis gibi site konu anlatımlarında üstüne tanımam .
  • Ahmet Nuri Akay hocamız bizim üniversite fizik dersi veriyor ve bir kaç tane makine mühendisliği dersi vermekte. Çok iyi işini seven, öğrencilerle geyik yaparken bir yandan soru çözen süper bir hocadır kendisi. Yeni nesil şanslı bu vitamin konusunda
  • Önce adam akıllı adsl hizmetini versinlerde ondan sonra bu işlere baksınlar. Kendilerini bu gibi şeylerle süslüyorlar.
  • Helal olsun adamlara asıl işlerinden başka her işi yapıyorlar.Bide internete el atsalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

Helal olsun adamlara asıl işlerinden başka her işi yapıyorlar.Bide internete el atsalar

Önce eğitim politikası içindeler
  • Telekom alt firması ttnet senin işin eğitim değil internet

Yıllar önce devletin çektiği bakır kablolar üzerinden internet hizmeti vererek hiç bir yatırım yapmadan vatandaşa dünyanın en pahalı internetini en yavaş hızlarda veriyorsun.

Bu millet bunun hesabını sorar sana akıllı ol her eve fiberoptik getir artık evimizdeki telefon prizinden 50 yıllık bakır kablo yerine fiber kablo çıksın artık yeter yeter
  • otoman cok doğru söyluyorsun benımde 8 ve 6 yaşında 2 oğlum var 8 yaşındakını pc başndan kaldırmakta gercekten zorlanıyorum 15-16 gelince o beni kaldırır artık
  • Bizim ülkemiz gerçekten bu şekilde devam ederse ilerlemek yerine geriler.

Herkes kendi görevini ve kendi işini bırakıp bir kaç kuruş için başka işlere atılıyor. Bu da biz vatandaşların sorunu oluyor.

SENİN İŞİN EĞİTİM DEĞİL İNTERNET. BIRAKTA ÖĞRETMENLERDE GÖREVİNİ YAPSIN !
  • Öğrenciye vitamin değil de internet hızı ve kesintisizlik hakkında vitamin yapsalar daha iyi olur bence :)

Ayrıca konu başlığı TTnet'den Netlimitsiz abonelerine başlığı bana netlimitsizle ilgili bir bilgi olacağı çağrışımını uyandırdı ama alakasız bir konu buldum

Ne güzel de sevinmiştim netlimitsiz hızı mı artıyor acaba? diye...
  • ttnet buralara reklam vereceğine önce adam gibi internet hızını sağlasın ayrıca 4 ay önce 49tl den sözleşmem olmasına rağmen fiyatı 55 tl yaptılar her kuruşum haram olsun....
  • kendilerinide eğitseler şu internet işinde!!!!
  • bende kontrol edicem yaa bakıcam bunlara
  • Bu kadar başarısız bir proje hala reklamı yapılıyor, zorlamaya gerek yok bence olmadı
  • ttnet bizden aldığı fazla fazla parayı reklama harcıyor.ttnet milleti yontmak yerine ilk önce fiyatları düşürsün.

zaten o zaman internet için bizde ttneti tercih ederiz.hem en pahalı neti kullandırıyor bize hemde hizmetyok.oraya bi müşteri hizmetleri koyupta buyrun efendim diye telefonu açıp hizmet verdik oluyor.(bide onlarca dakika telefonda bekletip papağan gibi aynı şeyleri ezberletip duruyolar.ya valla yazık. çok şey var sölenecek ama.vesselam benim hakkım haram olsun.
  • insaf ya bu kadar insan bu her defasında sikayet ediyor ve bu konuda hic bisey yapılmıyor senelerdir kazıklanıyoruz halada kazıklamaya devam ediyorlar mecburiyetten ttnet kullanıyoruz baska alternatifiz olsa bu ttnet 1 haftaya cıkamaz !!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.