bugün oynanacak olan şampiyonlar ligi maçları hangi kanalda
4 Cevap3391 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

164 Mesaj
15 Şubat 2011; 8:52:49 

arkadaşlar merhaba bugün oynanacak olan şampiyonlar ligi maçlarını uydudan hatbırdden şifresiz olarak hangi kanaldan izliyebilirim ben araştırdım ama bulamadım bilen veya bu bilgilere ulaşabilen arkadaş varsa lütfen paylaşsın özellikle valencia-shalke maçını hatbırdden hangi kanal yayınlıyor acaba bilen varsa lütfen acilen yazsın teşekürler saygılar.

88 Mesaj
15 Şubat 2011; 9:00:47 

REFERANSLARIM : ibrahimstar, FALATIST, EXPANDER, viperc, nadir, KOND, catetik...

164 Mesaj
15 Şubat 2011; 9:06:46 

hocam çok teşekürler yarının maçlarınıda gösteriyormu bu site ben bakamadım yarınki maçlarında kanal listesini veriyormu acaba

88 Mesaj
15 Şubat 2011; 16:47:49 

Hocam bu site sadece futbol değil , diğer spor müsabakalarını da veriyor. Sitenin ana sayfasına girersen, tarih seçip o günkü karşılaşmaların hangi kanaldan yayınlanacağını görebilirsin.

http://liveonsat.com/index.html
Daily Tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantayapar -- 15 Şubat 2011; 16:50:03 >

REFERANSLARIM : ibrahimstar, FALATIST, EXPANDER, viperc, nadir, KOND, catetik...

486 Mesaj
16 Şubat 2011; 18:25:14 

teşekkürler

Ersun Yanal: Fenerbahçe bir felsefedir. Fenerbahçe TÜRKİYE'dir, Türkiye'de FENERBAHÇE'dir.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Uydu Haberleri, Güncel Frekanslar » bugün oynanacak olan şampiyonlar ligi maçları hangi kanalda
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266