Şimdi Ara

İddia: HTC, Mobil Dünya Kongresi'nde ''Facebook'' odaklı telefonlar tanıtabilir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bilindiği üzere HTC'nin bir kaç saat içinde, Mobil Dünya Kongresi'nde birbirinden yeni akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkması bekleniyor. HTC Pyramid, Wildfire 2, Desire 2 ve Desire HD 2 gibi pek çok akıllı telefon söylentisi internette dolaşmakta. Fakat çok farklı bir gelişme Pocketnow cephesinden geldi.

Pocketnow cephesinden gelen bilgilere göre yarın HTC, düzenleneceği etkinlik kapsamında Facebook tutkunlarına özel iki farklı modelin tanıtımını yapabilir ve bu modeller Facebook'a özel kısayol tuşuna sahip olabilir! INQ firması daha önce kollarını sıvayarak Facebook odaklı telefonlar (Cloud Touch ve QWERTY klavyeli Cloud Q) üretmiş ve sektörde bir ilki gerçekleştirmişti. HTC, yarın karşımıza Facebook odaklı telefonlarla çıkar mı bilinmez ama hareketli bir gün yaşanacağı şimdiden kesin gibi.

• ne kadar büyük olursa olsun bir internet sitesi için telefon üetilmesi ve ya telfonun bununla bilinmesi telefonun ve ya işletim sisteminin uzun süreli kullanıma uygun olmadığını gösterir
  • zaten var olan bir şeyi ön plana çıkarmışlar
  • Tamamen gereksiz bişey bence.

Sense'e facebook widget eklemişler, program zaten var. Alsana Facebook phone. Uyuzum abi bu facebook kitlesine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

ne kadar büyük olursa olsun bir internet sitesi için telefon üetilmesi ve ya telfonun bununla bilinmesi telefonun ve ya işletim sisteminin uzun süreli kullanıma uygun olmadığını gösterir

artık akıllı telefonların kullanım ömrü maksimum 2 yıla indi,
    2 yılda face'in modası geçmeyeceğine göre böyle bir yöntem izlemiş olabilirler.

Ama bir internet sitesi için telefon üretilmesinin mantıksız olduğu da açık.
  • Bir de Honeycomb ile çalışan revolver isimli bir telefondan sözediliyor tanıtılacaklar listesinde..

http://www.engadget.com/2011/02/14/htc-revolver-a-flagship-honeycomb-phone-for-atandt/
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Bir de Honeycomb ile çalışan revolver isimli bir telefondan sözediliyor tanıtılacaklar listesinde..

http://www.engadget.com/2011/02/14/htc-revolver-a-flagship-honeycomb-phone-for-atandt/

çirkin bir telefon,
    hele hele 4.3" olacaksa kocaman bişey olacaktır (çünkü yan çıtaları çok kalın)
  • telefon kullanım ömürleri gittikçe azalıyor artık ilerde bu durum dahada kötüye gidecektir tüketim çılgınlıgı budur işte :)
  • niye hiç kimse kamerasıyla övünücek ve ses kalitesini ön plana koyucak cihaz yapmıyorda böyle aptal saptal işlerle uğraşıyor .

son zamanlarda çıkan bi htc surround ve mozart vardı. android li bi cihazda yapsın böyle ....
  • you won't find me on facebook lol... bıktım bu facebok twitter saçmalıklarından hayır yani anlamıyorum niye bu kadar önem veriliyor herşeyde ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.