- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ati Mobility Radeon HD5650 Güncelleme
6 Cevap25129 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

18 Mesaj
14 Şubat 2011; 22:47:04 

Arkadaslar nerden güncelleme yapıyoruz anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ukrayna Öğrenci Danışmanlığı Turist Rehberliği

3585 Mesaj
15 Şubat 2011; 3:08:53 

Merhaba,bu konuyu genel olarak anlatayım farklı ati ekran kartlarına sahip olan kullanıcılarda faydalansınlar.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak sırasıyla adımlardaki seçenekleri kendinize uygun olarak seçeceksiniz ve son olarak işletim sisteminizi seçtikten sonra "Display Results" a tıklayacaksınız ondan sonra sizi başka bir sayfaya aktaracak.
Sizi aktardığı sayfada ilk sekmedeki "Catalyst Software Suite " indireceksiniz ve sonra indirdiğiniz bu yükleme aracını çalıştıracaksınız.Geriye kalan işlemleri bu araç yapacak.Siz sadece yükleme sürecinde bir iki tıklama yapacaksınız o kadar.

http://support.amd.com/...wnload/Pages/index.aspx

115 Mesaj
13 Haziran 2011; 22:29:39 

Arkadaşım bende ekran kartını güncellicem.bu senin verdiğin adresten bilgisayarım özellklerine göre seçiyorum.yani ekran kartı ATI MOBİLİTY RADEON HD 5650..notebook graphic'i seçiyorum ilk sırada radeon hd seriesi seçiyorum iknci sırada.mobility radeon 5xxx series i seçiyorum 3. sırada. son olarakta işletim sistemim 32 bit ve windows 7 onu seçiyorum neyse indiriyorum dosyayı.fakat yüklerken bilgisayarınızlaa uyumlu değil felan diyo ykleyemyorum neden böylee benmi yanlş yapıyorum bir şeyi bir bilgi verrmisiniz

666 Mesaj
13 Haziran 2011; 23:18:06 

quote:

Orijinalden alıntı: yOzZy

Arkadaşım bende ekran kartını güncellicem.bu senin verdiğin adresten bilgisayarım özellklerine göre seçiyorum.yani ekran kartı ATI MOBİLİTY RADEON HD 5650..notebook graphic'i seçiyorum ilk sırada radeon hd seriesi seçiyorum iknci sırada.mobility radeon 5xxx series i seçiyorum 3. sırada. son olarakta işletim sistemim 32 bit ve windows 7 onu seçiyorum neyse indiriyorum dosyayı.fakat yüklerken bilgisayarınızlaa uyumlu değil felan diyo ykleyemyorum neden böylee benmi yanlş yapıyorum bir şeyi bir bilgi verrmisiniz

Individual Downloads seçeneğindeki dosyayı indirin.

Nokia N9

1 Mesaj
29 Nisan 2012; 22:06:07 

tmm o Catalyst Software Suite yukledım sonra yuklendıkten snra kendı kapandı buraya kadar normmal eee o yuklendıkten snra bıısy yapoıcakmıyız yanı yukleme gıbı falan kendımı guncellıcek anlamadım hıc bıısy yapmadan

119 Mesaj
8 Mayıs 2012; 8:08:16 

quote:

Orijinalden alıntı: yOzZy

Aynı sorun bende de mevcut; güncellemiyor... Donanımınız uyumlu değil uyarısı geliyor, halbuki kesinlikle uyumlu olanı seçiyorum. Zaten otomatik algılamayla yüklemede de aynı sorun beliriyor. :S

Not: Sorun genelde 2 ekran kartı olan bilgisayarlarda ortaya çıkıyormuş. Pc'nin kendi sitesinden güncellemeler sorunsuz yapılabiliyor; amd üzerinden değil. Pc markasının sitesi farklı yükleme paketine sahip oluyor, aynı güncellikte. Bu tip güncelleme sorunu olanlar özel driver paketini, aldıkları pcnin kendi sitesinden indirebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkalac -- 18 Haziran 2012; 18:42:12 >

( www.SerkaN.co.nr (2004'ten beri online) - Twitter )

10 Mesaj
12 Kasım 2013; 0:04:30 

quote:

Orijinalden alıntı: serkalac

Aynı sorun bende de mevcut; güncellemiyor... Donanımınız uyumlu değil uyarısı geliyor, halbuki kesinlikle uyumlu olanı seçiyorum. Zaten otomatik algılamayla yüklemede de aynı sorun beliriyor. :S

Not: Sorun genelde 2 ekran kartı olan bilgisayarlarda ortaya çıkıyormuş. Pc'nin kendi sitesinden güncellemeler sorunsuz yapılabiliyor; amd üzerinden değil. Pc markasının sitesi farklı yükleme paketine sahip oluyor, aynı güncellikte. Bu tip güncelleme sorunu olanlar özel driver paketini, aldıkları pcnin kendi sitesinden indirebilir...

4 saatir uğraşıyorum pcde girmediğim yer kalmadı.Yok işe yaradı verdiğin bilgi.

Peki bu driver amd nin sitesindeki driverla aynı güncellikte mi?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Taşınabilir Bilgisayarlar] » Notebook - Dizüstü » Packard Bell » Ati Mobility Radeon HD5650 Güncelleme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344