Şimdi Ara

Samsung'dan 5-inç ekranlı taşınabilir medya oynatıcısı: Galaxy S WiFi 5.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
91.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Uzun süredir merakla beklenen Galaxy S II ve Galaxy Tab II modellerinin tantımını Mobil Dünya Kongresi'nde yapan Samsung, teknik özellikleriyle dikkat çeken yeni bir taşınabilir medya oynatıcısı da lanse etti. Galaxy S WiFi 5.0 olarak isimlendirilen tablet, ilk etapta bir telefon olarak ta düşünülebilir ancak işin aslı pekte öyle değil.

Samsung Galaxy S WiFi 5.0, Güney Kore merkezli firmanın şimdiye kadar hazırladığı en gelişmiş medya oynatıcısı olma özelliğini taşıyor. İsminin yanı sıra tasarımıyla da Galaxy S'i akıllara getiren medya oynatıcısında, 2G veya 3G hücresel ağ desteği bulunmuyor yani SIM kartı takıp telefon görüşmesi yapmak mümkün değil.

Taşınabilir eğlence merkezi olarak tasarlanan cihaz, 5-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik ekrana sahip. Samsung tarafından tasarlanan ve 1GHz'de çalışan Hummingbird işlemcisinin güç verdiği medya oynatıcısında 5 Megapiksel çözünürlüğünde, LED flash destekli kameraya da yer veriliyor.

Android 2.2 işletim sistemiyle sunulan ve Android 2.3'e güncellenebilen cihaz, Samsung'un TouchWiz arabirimiyle geliyor. 2500 mAh kapasiteli pil ile donatılan cihaz, YouTube ve Gmail gibi standart uygulamalara da sahip. Android Market üzerinden kullanıcıların uygulama indirebileceği Galaxy S WiFi 5.0'ın çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy S WiFi 5.0

• jailbreak ve uygulamalar var iken ipod touch tercihim olur ama büyük ekranı güzel bir artı,samsungun şişirme pikselli kameralarını beğenmediğim için kamerasının benim için bir artısı yok açıkcası hd video çekebiliyormu bilmiyorum ama
  • hd video çekiyor tabiki.
  • samsung şaşırmış demekten bu kez kendimi alamayacağım çünkü bunun zaten 4" olan modeli vardı
    ve bildiğim kadarıyla özellikleri gayet iyiydi
    fiyatı cidden çok düşük olmazsa alınmaz ama böyle bir üründe sürümden ne kadar kazanabilirsin ki?
  • Samsung gercekten de ne yapacagini sasirdi bencede.Tuketiciyi sersem ediyor.Sanki satmak icin degilde,Apple a kafa tutmak adina,dalga gecer gibi cihaz uretmeye basladi.
  • GSM desteği olsaydı çok satardı fakat bul haliyle ipod touch'ın ilerisine geçemez.
  • ne kadar acaba? touch varken pek bakmam açıkcası buna
  • Ekran büyüklüğü avantaj .
  • bıktım bütün aletlerde galaxy ismini görmekten.başka bişe koysunlar artık.
  • Daha değişik birşeyler yapabilirdi büyük galaxy olmuş
  • Aslinda biraz gereksis olmus simdiki telefonlarin ekranlari 4 inci gecti zaten .. anca fiyat avantaji olursa tercih edilir gibi geliyor bana onun disinda iphone 4 gibi bi cihaz varsa yaninda birde bunu tasimak anlamsiz kaliyor gibi
  • Bu kadar da ipod benzeri yapılmaz ki arkadaş. Samsung'un artık kendi tarzını yapması gerekiyor.Yakışmıyor ya Samsung gibi bir firmaya.
  • gereksiz bi ürün olmuş,gereksiz olduğu kadar fiyatınıda şimdiden öyle hissediyorum.
  • iphone ipad ve ipod cakması ürünlerle basarı yakalayabilecegini sanıyor samsung hala yazık walla resmen kendi eliyle apple ı rakipsiz kılıyor
  • Apple ürünleri benzeri ürünler piyasaya sunmakla suçlanıyor diye markalarda ama acaba farklı ne yapamaları bekleniyor anlamıyorum.

Yeni cihazlar, boy boy dikdörtgen şeklinde ve 1 ile 4 arasında tuş sayısına sahip oluyorlar ve dokunmatik erkanları oluyor. Farklı ne bekleniyor anlamıyorum. Hiç bir markaya ön yargım veya marka taraftarlığım yoktur ancak, olaya tarafsız oalrak baktığımda Apple cihazlarının çakması diye laf sokulmasını anlamıyorum.
  • Yani adamlar napsın, üçgen veya kare şeklinde cihaz mı üretsin. Hepsi üç aşağı beş yukarı birbirine benzeyecek tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Apple ürünleri benzeri ürünler piyasaya sunmakla suçlanıyor diye markalarda ama acaba farklı ne yapamaları bekleniyor anlamıyorum.

Yeni cihazlar, boy boy dikdörtgen şeklinde ve 1 ile 4 arasında tuş sayısına sahip oluyorlar ve dokunmatik erkanları oluyor. Farklı ne bekleniyor anlamıyorum. Hiç bir markaya ön yargım veya marka taraftarlığım yoktur ancak, olaya tarafsız oalrak baktığımda Apple cihazlarının çakması diye laf sokulmasını anlamıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Savage99

Yani adamlar napsın, üçgen veya kare şeklinde cihaz mı üretsin. Hepsi üç aşağı beş yukarı birbirine benzeyecek tabi..

• Telefon özelliği olsa hiç düşünmeden alınabilecek bir cihaz olurdu. Bu haliyle tamamen gereksiz olmuş. Galaxy tab 2'yi 10 inç yapıyorsun, sim kart takabiliyorsun, şu cihaza takamıyorsun. Ne kadar anlamsız.
  • gayet faydalı bir olmuş,
    yeterli makul bir fiyattan çıkarsınlar.
    Ama snelectrostatic'in dediği gibi yeter yahu galaxy'den,
    yok kullanacağınız başka bir isim,
    planet, milky vs.vs.
  • telefon mp3 çalar aynı isim yakında lcd tvler yada beyaz eşyalardada görebiliriz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.