Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
21
Favori
91.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motor alt koruma ile Karter koruma demek istemiştim. Birde park sensörünün geri görüş kamerası ile olup olmayacağı ve fiyatı hakkında yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkosman

Juke'a port bagaj takılmıyor lafı doğru mu?

Sanırım tavan çıtalarından bahsetiyoruz.. Orjijnal olarak yok, piyasa yerli üretimler var.

http://www.autosmiler.com/U494,145,nissan-juke-port-bagaj-citasi-juke-port-bagaj.htm

quote:

Orijinalden alıntı: ugur294

Merhaba;

almera için iç kapı kolları kromajlı olan
    vites topuzu ve körük fiyatlarını öğrenebilirmiyim

Model yazmadığınız için 2005 model sonrasını baz alarak fiyat yazıyorum.

Kapı iç kolu 230 TL x 4

Vites körüğü çerçeve ile komple satılıyor 309 TL
    Vites topuzu 251 TL

quote:

Orijinalden alıntı: jedibjk

Motor alt koruma ile Karter koruma demek istemiştim. Birde park sensörünün geri görüş kamerası ile olup olmayacağı ve fiyatı hakkında yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Motor alt koruma orijnal olarak satılmıyor. Nissan stoklarında ki Park sensörü geri görüş kamerası ile entegre edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 5 Temmuz 2014; 10:58:48 >
  • Tekrar merhaba..2012 model QQ için camların üstüne takılan o plastik rüzgarlıklardan arıyorum..Gülan otomotiv 2014 model qq için 500 tl ama 2014 öncesi qq ler için yok dediler..Camı yağurlu ya da rüzgarlı havalarda az açmak istiyorum ama bu rüzgarlıklar olmadan içeri su giriyor..Nerden bulabilirim acaba?
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    orijinal yapıştırma 552 TL

Piyasa da Heko markalı geçme modeller var, örnek

Ekleme;

H0800-YJCQ Yetkili servislerde muadil ürün olarak satılıyor. 153,40 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manager79 -- 5 Temmuz 2014; 12:17:41 >
  • manager79 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum...
    Peki bu 'cam içi' model tam olarak nedir?http://www.sgltuning.com/index.php?do=catalog/product&pid=1291

Anadolu Yakası'nda bir yer bulursam yaptırmayı düşünüyorum..Bu Ataşehir'de.Sizinki daha uygun fiyat gerçi..Arasında bir fark var mıdır?
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    İçe geçme modeller fitilin arasına klipsle takılıyor. Memnun olanlar olduğu gibi, ses yapıyor şikayetinde bulunanlarda var.

İçe geçme modeller genelde Polonya üretimi Heko markası ile satılıyor. SGL çok pahalı satıyor.

Buradan da fiyat sorabilirsiniz.
    Çok teşekkür ediyorum..
  • Merhabalar. Almera sahibiyim. 2. almerama biniyorum. yıllardır almeraya aksesuar bulamamaktayız. mudsflap, spoliler, tampon eki, winddeflector vs.. hiçbir aksesuar bulunmuyor bizim arabalara. Sizin bilginiz var mı? En azından mudsflap ve winddeflectors bulsam çok mutlu olacağım.
  • Merhabalar yeni qashqailer için ön ve arka tarafa takılan gri aksesuar ve uzaktan çekmiş olduğum resimdeki araçta dikkatle bakarsanız basamak üstünde olan kapının alt tarafındaki gümüş çıtalardan istiyorum sanırım crossover diye geçiyor isimleri orjinal serviste montajıyla dahil ne kadar bilgisi olan var mıdır ?
    Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar FiyatlarıNissan Orijinal Parça ve Aksesuar FiyatlarıNissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz99 -- 5 Ağustos 2014; 3:24:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 model almera debriyaj seti ne kadar acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Tatilde olduğum için sorularınızı daha sonra cevaplayacağım.
    2014 micra iç krom detay (havalandırma çıkışları, vites kenarı vs)

ve kauçuk paspas fiyatı alabilir miyim?

teşekkür ederim
  • s.a. hayırlı işler

2006 nissan note sağ ayna kapağı varmıdır, varsa fiyatı?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozas_91

Merhabalar. Almera sahibiyim. 2. almerama biniyorum. yıllardır almeraya aksesuar bulamamaktayız. mudsflap, spoliler, tampon eki, winddeflector vs.. hiçbir aksesuar bulunmuyor bizim arabalara. Sizin bilginiz var mı? En azından mudsflap ve winddeflectors bulsam çok mutlu olacağım.

bagaj havuzuda ekleyebiliriz bu listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜNÜRB -- 29 Eylül 2014; 12:18:53 >
  • allemkallem A kullanıcısına yanıt
    Ayna kapağı 123 TL
  • Almera için orijnal aksesuar satılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allemkallem

s.a. hayırlı işler

2006 nissan note sağ ayna kapağı varmıdır, varsa fiyatı?
    teşekkürler.

Çıkma satan yerlerden ucuza bulunabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Almera için orijnal aksesuar satılmıyor.

teşekkürler üstadım...
  • 2014 yeni kasa qashqai için tavan çıtası bulabilirmiyiz.
  • Merhabalar;
    Nissan Note 1.6 tecna 2008 model aracımızın
    ön sağ ve sol farları matlaşmış ,aydınlatmıyor.
    var ise fiyatını öğrenebilirmiyim ? (İstanbul)
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artemiz -- 30 Ekim 2014; 14:19:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.