Tırnak yemeyi birakabilen var mi?
47 Cevap1108 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

16667 Mesaj
12 Şubat 2011; 22:57:27 

Cok denedim ama olmuyor. Aranızda bırakabilmiş olan varsa hangi yollarla nasıl bıraktığını anlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

285 Mesaj
12 Şubat 2011; 22:59:11 

Bende tırnak yemeyle başladı, etlerimi yemeye kadar gitti.
Bütün eklemlerimi vs. yiyorum

Korsana HAYIR!

62 Mesaj
12 Şubat 2011; 22:59:24 

Tırnak yeme sorun çözülür..

einstein diyenler olabilir :D

16667 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:01:06 

quote:

Orijinalden alıntı: MaykılScofield
Tırnak yeme sorun çözülür..

einstein diyenler olabilir :D

Yok yok Einstein senin kadar zeki olabilseydi zaman makinasını icat ederdi..

8088 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:01:45 

Tırnak yemek psikolojik rahatsızlık sonucudur. Ben genelde farkında olmadan gerçekleştiriyoruma ama farkına varınca direkt elimi çekiyorum. Bir süre sonra artık yememeye başlıyorsun.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

2603 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:03:07 

Kendimi bildim bileli yerim. Et koparmada var.

I was not born in Roma. But, I'M A ROMANO!
UNICO GRANDE AMORE!
FORZA ROMA! ROMA CAMPIONE! FORZA ROMA LA ROMA ALE!
SI VIS PACES PARE BELLUM -GAIUS JULIUS CAESAR-

16667 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:05:09 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss
Tırnak yemek psikolojik rahatsızlık sonucudur. Ben genelde farkında olmadan gerçekleştiriyoruma ama farkına varınca direkt elimi çekiyorum. Bir süre sonra artık yememeye başlıyorsun.

Doktora gitsem faydası olur mu? Acı ilaç vs diyorlar ben inanmıyorum o işe..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Şubat 2011; 23:09:34 

tam 15 yıldır tırnak etlerimi yiyorum sol başparmağımdaki tırnakta şekil bozukluğu oldu ama bırakamıyorum iğneyle felan ulaşamadığım yerdeki etleri koparıp yiyorum zevklide oluyor

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2011; 23:09:52 

ben de de aşırı var yemek değildir bu koparıp dışarı atmaktır tırnağı koparıp tükürüyoruz içimize gidenler oluyor tabii psikolojik birşey kıyamete kadar sürecek işte.........

3925 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:10:04 

Küçükken bende de vardı bu durum,kendi kendime bıraktım,çok zor bir mevzu değil.

---Fenerbahçe 2013-2014 ---
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Holmen 9 Pierre Webo
11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 21 Selçuk Şahin 22 Bruno Alves 23 Mert Günok 24 Kadlec 25 Emre Belözoğlu 26 Alper Potuk
27 Milos Krasic 29 Emenike 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
Ersun Yanal

2065 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:12:31 

quote:

Orijinalden alıntı: 4.vites

tam 15 yıldır tırnak etlerimi yiyorum sol başparmağımdaki tırnakta şekil bozukluğu oldu ama bırakamıyorum iğneyle felan ulaşamadığım yerdeki etleri koparıp yiyorum zevklide oluyor

Sen biraz abartmışmsın

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

3720 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:15:07 

Hayır bırakamıyorum
Bi ara t-shirtlerimi kemirerek geçiştiriyordum.
Ama yok bırakmaya çalışıyorsun sonra hangi ara yedim ben bunları diye kendine soruyorsun.

Psn : Myhtic
No problem.Everything's fine

677 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Arkeolog Mühendis
12 Şubat 2011; 23:18:23 

Benim yeme değilde koparıp atma artık ne fantaziyse artık
Ondan sonra okulda yediğim boyalı dandik şeker gibi şeyden aldım yedim akşam her yerim kabardı hastaneye gittik şak iğne + krem geçti ertesi güne sonra tekrar farkında olmadan yemişim yine azdı şerefsiz . Aynı zamanda tırnak koparıp atma olunca gözümün beyaz yeri dahi kızardı en az 2 cm kabarık oldu yüzüm en kuvvetleisinden 2 iğne oldum gece 4'e kadar beklettiler hastanede sağolsun hep ilgilendiler . Ondan sonra kendi yatağımda rahat edemediğim için yerde yatınca hafif kızarmalar oldu sonra denizli erpadaki cildiye bölümüne gittik . Ondan sonra halıdaki akarlardan yediğim kalitesiz kantindeki ne sucuğuysa artık onlardan falan yediğim yerde yattığım için falan oldu dedi doktoru çok sevmiştim ama ondan sonra o günleri tekrar yşıcam korkusuyla bir daha elimi ağzıma sürmedim isteyince oluyo aslında

I'm APU Fanboy.The best CPU producer I've ever seen.

5053 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:21:52 

afiyet olsun kardeş. arada ne varsa beraber yiyorsun biraz tiksinme olsa yemeyebilirsin

563 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:22:31 

Bended değişik bi versiyonu olan dudak yolma var dudaklarım parçalandı artık bırakamıyorum :S Tırnak nasıl yiyosunuz ben denedim sert koparilmiyo bile :D

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2011; 23:24:54 

sayende yeniden başladım hatırlatma be şunu

4 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:25:54 

tırnak yemiyorum ama tırnağımın yanındaki etleri hep koparıyorum.Banyoya girince elim beyaz oluyo yediğim yerlerde büzüldüğü için tam zombi eli gibi gözüküyo :D ana normalde hiç bi zararı yok anan zaaa xdxdxdxdé

230 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:30:05 

Ben 7. sınıftan 11. sınıfa kadar tırnak yiyordum stresten yapıyordum sanırım kafama takıyordum bazı seylerı.11. sınıfta yakın arkadasım kızlarla muhabbet ederken ne pis adamsın göster bakıyım tırnaklarını demıstı.Bende kızların yanında göstermedım utanmıstım.O gün bugündür hıç yemedım.Arkadasımdan allah razı olsun valla onun sayesınde bıraktım

Psn Id:Sertay2405

4228 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:32:57 

tırnak yemiyorumda kenarlarındaki etleri yiyorum

6374 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:34:39 

Eczanede geçen gün bişi vardı.. tırnaklarına sürüyosun tırnak yemeni önlüyodu... sanırım kötü bi tadı varki o işe yarıyodu..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

16667 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:36:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild
Eczanede geçen gün bişi vardı.. tırnaklarına sürüyosun tırnak yemeni önlüyodu... sanırım kötü bi tadı varki o işe yarıyodu..

Maalesef ise yaramıyor hocam onlar..

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2011; 23:36:13 

ben etleri yemiyorumda ellerimle etimi soyuyorum orta okul zamanlarımdan beri. baş parmağım hep yara bere içinde,cilt kanserine kadar gider diye duydum.artık geceleri uyurken Penaten diye bir krem sürüyorum.

5 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:37:57 

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Doktora gitsem faydası olur mu? Acı ilaç vs diyorlar ben inanmıyorum o işe..

Valla arkadaslar eczanelerde tırnak yeme sorunu için cila tarzında bi ilaç var tırnaklara sürülüyo. Ve gayette işe yarıyo. Kullanmanı tavsiye ederim arkadasım.

[img]http://i1012.hizliresim.com/2010/12/4/6022.jpg[/img]

2116 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:42:17 

quote:

Maalesef ise yaramıyor hocam onlar..

kötü tat nasıl işe yaramıyor?

eliniz kirli olsa bile yiyebiliyor musunuz?

arkadaşım bir ara bant yapıştırıyordu. belki faydası olur

406 Mesaj
12 Şubat 2011; 23:43:37 

en son ne zaman el tırnaklarımı kestiğimi hatırlamıyorum boyuna yiyom

Dog Face (no space)

285 Mesaj
13 Şubat 2011; 10:08:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

kötü tat nasıl işe yaramıyor?

eliniz kirli olsa bile yiyebiliyor musunuz?

arkadaşım bir ara bant yapıştırıyordu. belki faydası olur

Farketmiyor kirli olması, farketmeden yapıyorsun zaten

Korsana HAYIR!

186 Mesaj
13 Şubat 2011; 10:34:42 

Sunu soyliyeyim bende.bir akrabamın cocuklari yiyordu tırnaklarını.o akrabamda demis ki oglum bekle azıcık yeme demis,sonra butun aileyi salonun ortasına caırmıs,herkesin tirnagini kestirtmis,ortaya toplamıs,al simdi ye demis.Yiyemeyincede kurtulmus olmus.yani psikolojik bisi ust konulardada arkadasların bashettiği gibi.bu psikolojik olayi hatirlatmak icinde cesitli ilaclarda var.Atıyorum bi ilac var adını bilmiyorum tirnaklarina suruyorsun,aci bi tadi var o ilacin.sen agzını goturdugun zaman acı tat duydugun icin hemen agzını cekiyorsun,bunun gibi..

umarım kurtulurusn cok kotu bi HASTALIK

www.twitter.com/murat_demirbag

674 Mesaj
13 Şubat 2011; 10:45:40 

şeffaf oje var. onu sürüyorsun. çok acı iğrenç dilini deydirsen dudağnı değdirsen iğrenebileceğin kadar acı. sürüyorsun onu. sonra istersen ısır

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

352 Mesaj
13 Şubat 2011; 11:18:48 

elime tırnak makası değmedi bre

2024 Mesaj
13 Şubat 2011; 11:24:54 

quote:

Orijinalden alıntı: trk.
şeffaf oje var. onu sürüyorsun. çok acı iğrenç dilini deydirsen dudağnı değdirsen iğrenebileceğin kadar acı. sürüyorsun onu. sonra istersen ısır

Ben aldım o tırnak cilasını. Başta işe yarar gibi oluyordu ama daha sonra onu tırnaklarımın üzerine sos olarak kabul ettim ve o zaman daha güzel oldu ve daha çok yemeye başladım

828 Mesaj
13 Şubat 2011; 11:28:56 

tesbih salla belki işe yarar

198 Mesaj
13 Şubat 2011; 11:32:33 

o cila gibi dediginiz aci ilaclar varya iste onlarin tadi super surup yiyince daha bi zevkli oluyor

674 Mesaj
13 Şubat 2011; 11:32:49 

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ben aldım o tırnak cilasını. Başta işe yarar gibi oluyordu ama daha sonra onu tırnaklarımın üzerine sos olarak kabul ettim ve o zaman daha güzel oldu ve daha çok yemeye başladım

allah belanı versin sandalyeden düştüm

bu hariç bütün genellemeler yanlıştır.

16667 Mesaj
13 Şubat 2011; 13:53:42 

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

2024 Mesaj
15 Şubat 2011; 17:19:04 

Bu aralar daha çok yemeye başladım bunun ciddi bir kurtuluş yolu olmalı...

7700 Mesaj
15 Şubat 2011; 17:24:25 

Bu aralar bıraktım uzamasını bekliyorum

İnanıyorsan var olup olmaması pek önemli değildir. Ayrıca en büyük inkârcının da en inançlının da içinde bir nebze kuşku vardır.
Ve elbette ki, aşk da Tanrı da ölümsüzdür.

Uzaklaştırılmış
15 Şubat 2011; 17:40:53 

quote:

Cok denedim ama olmuyor. Aranızda bırakabilmiş olan varsa hangi yollarla nasıl bıraktığını anlatabilir mi?

Git lokantaya 10'ar porsiyon iskender , çorba , künefe vs...Bak noluyor

406 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:35:44 

bu soruyu soran arkadaşa yaklaşık 1.5 ay önce tırnak yemeyi bırakn biri olarak benden ehil birisi cevap veremez sanırım.. yaşım25 yaklaşık 15 -20 yıldır yediğim tırnak belasından kurtuldum.. bendeki öyle böyle değildi özellikle bazı parmaklarda tırnağa dair birşey kalmıyordu.. sürekli parmak uçlarımı saklıyordum.. çok şey denedim. acı oje vs.. hiçbiri fayda vermedi.. ama bazen utancımdan yerin dibine giriyordum.. bu basit birşey değil insanın özgüvenini kaybettiriyor.. en son bi baktım tırnak yemek bana bişey kazandırmıyor.. aksine stresime dahada gerginlik katıyor.. dedim ben bu işi bırakırım.. şimdilik gidişat iyi tırnaklar uzadıkça ve etleri doldukça daha kendine güveni geliyor insanın.. otobüste bir yere tutunurken parmak uçlarımı saklamıyorm.. köşe buçaK tırnak kemirecek yer aramıyorum:) sanırım bir ay sonra normal tırnaklarım olacak benimde.. ama tavsiye hiçbir şekilde elinzi ağzınıza götürmeyin bu süreçte.. yani aman köşesini düzelteyim aman şurasını böyle yapayım deyip eliniz ağzınıza giderse hemen geri çekin ve tırnak çakısıyla işinizi halledin..
Yardımcı olabileceğim bir durum olursa ve detay isteyen olursa pm atsın..
kurtulalım bu beladan:)

16667 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:43:52 

Ben de ne yapıp ettim birkaç gündür yemiyorum , tutuyorum kendimi. Yavaş yavaş uzamaya başladı. Bu sefer olacak inşallah..

Uzaklaştırılmış
17 Şubat 2011; 11:45:51 

öyle bir kötü alışkanlığım yok

1606 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:46:32 

Ben küçükken yiyordum.Ama öyle bi raddeye geliyorsunki her gören yeme artık diyordu.Sabahtan akşama kadar elim boş kalsa yiyordum.
Sonra o yediğim yerler suya girince acayip olmaya başladı.Birgün yemiyecem dedim ve yemedim.Biraz zor oldu ama hala yemiyorum

8016 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:46:46 

Ara ara bırakıyorum, ara ara devam ediyor. Tırnakların uzamasını görmek hoşuma gidiyor ve ellemiyorum. Ama atıyorum 1 ayda uzattığım tırnakları çok stresli bir anımda direk yok ediyorum. Farketmeden yiyorum olayı nedense bende olmuyor. Gayette farkında olarak yiyorum sadece durdurmak için bir şey yapmıyorum.

Kocaeli Üniversitesi / İletişim Fakültesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010-2014.
Karlstads Universitet - Media and Communication Studies, 2012-2013.

406 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:47:07 

ya emin ol çok rahatlıyorsun.. uzarken biraz garip görünüyor.. zira tırnak uzun görünüyor ama altındaki et olmadığı için biraz pis görünüyor.. ama çok çşok rahatlıyorsun.. kafeye vs bir yerde ellerini masanın üzerine çıkaramıyordum.. ezik oluyorsun.. bu eziklik gidiyor..

406 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:49:20 

biraz sadistliklede alakalı.. bazen kanayıp acı çekerken bile bırakamıyorsun.. ığğ Allah tekrar döndürmesin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 17 Şubat 2011; 11:50:24 >

2540 Mesaj
17 Şubat 2011; 11:57:41 

tırnak yemem yok ama tırnagın etrafındaki etleri yoluyorum sürekli yara yada kanama oluyor nerdeyse oynadıkca dahada acılıyor bundan nasıl vazgecebilirim

602 Mesaj
17 Şubat 2011; 12:02:07 

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

tırnak yemiyorumda kenarlarındaki etleri yiyorum

sende kendimi gördüm genç

Kimse esit dogmaz,
    Ama herkes esit ölür.
    Bu yüzden ölüm, aci bir son degildir.
    Hayatimizin yegane adil baslangici ve
    Biricik firsat esitligidir.

253 Mesaj
17 Şubat 2011; 12:14:19 

15senedirde bende var halada devam ediyor.

1606 Mesaj
17 Şubat 2011; 12:15:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

sende kendimi gördüm genç

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Tırnak yemeyi birakabilen var mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516