Şimdi Ara

Tırnak yemeyi birakabilen var mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok denedim ama olmuyor. Aranızda bırakabilmiş olan varsa hangi yollarla nasıl bıraktığını anlatabilir mi?

• Bende tırnak yemeyle başladı, etlerimi yemeye kadar gitti.
    Bütün eklemlerimi vs. yiyorum
  • Tırnak yeme sorun çözülür..

einstein diyenler olabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaykılScofield
    Tırnak yeme sorun çözülür..

einstein diyenler olabilir :D

Yok yok Einstein senin kadar zeki olabilseydi zaman makinasını icat ederdi..
  • Tırnak yemek psikolojik rahatsızlık sonucudur. Ben genelde farkında olmadan gerçekleştiriyoruma ama farkına varınca direkt elimi çekiyorum. Bir süre sonra artık yememeye başlıyorsun.
  • Kendimi bildim bileli yerim. Et koparmada var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss
    Tırnak yemek psikolojik rahatsızlık sonucudur. Ben genelde farkında olmadan gerçekleştiriyoruma ama farkına varınca direkt elimi çekiyorum. Bir süre sonra artık yememeye başlıyorsun.

Doktora gitsem faydası olur mu? Acı ilaç vs diyorlar ben inanmıyorum o işe..
  • tam 15 yıldır tırnak etlerimi yiyorum sol başparmağımdaki tırnakta şekil bozukluğu oldu ama bırakamıyorum iğneyle felan ulaşamadığım yerdeki etleri koparıp yiyorum zevklide oluyor
  • ben de de aşırı var yemek değildir bu koparıp dışarı atmaktır tırnağı koparıp tükürüyoruz içimize gidenler oluyor tabii psikolojik birşey kıyamete kadar sürecek işte.........
  • Küçükken bende de vardı bu durum,kendi kendime bıraktım,çok zor bir mevzu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4.vites

tam 15 yıldır tırnak etlerimi yiyorum sol başparmağımdaki tırnakta şekil bozukluğu oldu ama bırakamıyorum iğneyle felan ulaşamadığım yerdeki etleri koparıp yiyorum zevklide oluyor

Sen biraz abartmışmsın
  • Hayır bırakamıyorum
    Bi ara t-shirtlerimi kemirerek geçiştiriyordum.
    Ama yok bırakmaya çalışıyorsun sonra hangi ara yedim ben bunları diye kendine soruyorsun.
  • Benim yeme değilde koparıp atma artık ne fantaziyse artık
    Ondan sonra okulda yediğim boyalı dandik şeker gibi şeyden aldım yedim akşam her yerim kabardı hastaneye gittik şak iğne + krem geçti ertesi güne sonra tekrar farkında olmadan yemişim yine azdı şerefsiz . Aynı zamanda tırnak koparıp atma olunca gözümün beyaz yeri dahi kızardı en az 2 cm kabarık oldu yüzüm en kuvvetleisinden 2 iğne oldum gece 4'e kadar beklettiler hastanede sağolsun hep ilgilendiler . Ondan sonra kendi yatağımda rahat edemediğim için yerde yatınca hafif kızarmalar oldu sonra denizli erpadaki cildiye bölümüne gittik . Ondan sonra halıdaki akarlardan yediğim kalitesiz kantindeki ne sucuğuysa artık onlardan falan yediğim yerde yattığım için falan oldu dedi doktoru çok sevmiştim ama ondan sonra o günleri tekrar yşıcam korkusuyla bir daha elimi ağzıma sürmedim isteyince oluyo aslında
  • afiyet olsun kardeş. arada ne varsa beraber yiyorsun biraz tiksinme olsa yemeyebilirsin
  • Bended değişik bi versiyonu olan dudak yolma var dudaklarım parçalandı artık bırakamıyorum :S Tırnak nasıl yiyosunuz ben denedim sert koparilmiyo bile :D
  • sayende yeniden başladım hatırlatma be şunu
  • tırnak yemiyorum ama tırnağımın yanındaki etleri hep koparıyorum.Banyoya girince elim beyaz oluyo yediğim yerlerde büzüldüğü için tam zombi eli gibi gözüküyo :D ana normalde hiç bi zararı yok anan zaaa xdxdxdxdé
  • Ben 7. sınıftan 11. sınıfa kadar tırnak yiyordum stresten yapıyordum sanırım kafama takıyordum bazı seylerı.11. sınıfta yakın arkadasım kızlarla muhabbet ederken ne pis adamsın göster bakıyım tırnaklarını demıstı.Bende kızların yanında göstermedım utanmıstım.O gün bugündür hıç yemedım.Arkadasımdan allah razı olsun valla onun sayesınde bıraktım
  • tırnak yemiyorumda kenarlarındaki etleri yiyorum
  • Eczanede geçen gün bişi vardı.. tırnaklarına sürüyosun tırnak yemeni önlüyodu... sanırım kötü bi tadı varki o işe yarıyodu..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.