Şimdi Ara

TTNET Fiber İnternet(ÇAKMA FİBER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
79.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttnet fiber internet veriyor arkadaşlar şaka gibi gerçekten ama gerçek

http://www.ttnet.com.tr/web/234-1196-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri_-_ttnet_fiber_internet/kisaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 14 Şubat 2011; 20:43:36 >

• hızı garanti etmedikten sonra ne fayda 100mbt e kadar koyarlar tarife ismin
  • orası öyle ama demekki altyapı yapmışlar heralde baksanıza modemler bile farklı
  • çok merak ediyorum fiber döşenen bölge varmı acaba
  • ana caddelere döşediler sadece mahalle ve sokaklara girmedi daha
  • Switchleri Superonline gibi apartmanlara değil sokak başlarına kuracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 12 Şubat 2011; 21:42:49 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 12 Şubat 2011; 21:47:18 >
  • Valla daha yeni evimin hemen karşısına yeni saha dolabı kurdular. Hatta Türk Telekom FiberOptik aracı filan da geldi. 4-5 gün sonra hizmete girecekmiş, ben yararlanabilir miyim acaba? Mesafe maksimum 25-30 metre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Valla daha yeni evimin hemen karşısına yeni saha dolabı kurdular. Hatta Türk Telekom FiberOptik aracı filan da geldi. 4-5 gün sonra hizmete girecekmiş, ben yararlanabilir miyim acaba? Mesafe maksimum 25-30 metre.

ttneti arayıp sorun onlar yönlediriyor sizi zaten yakınsanız alabiliyorsuzu fiberi mesafe uzaksa bağlantı vermiyorlar
  • Tüm TTNET Fiber İnternet paketlerinde upload hızı 1 Mbps'dir.

olay bu kardeş gerisine TEK KELİME DEMEM, 5 PARA ETMEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDwa®F

Tüm TTNET Fiber İnternet paketlerinde upload hızı 1 Mbps'dir.

olay bu kardeş gerisine TEK KELİME DEMEM, 5 PARA ETMEZ
  • Yeni aboneliğe ve diğer paketlerden geçişlere kapalı Fiber İnternet paketleri diye bir başlık var. Bu adamlar ne zaman bu işe başladılar da ne zaman paketler değişti. Adil kullanım durumları nedir bunların? Kullanan var mı?

Edit: Adil kullanımı bu şekildeymiş.

TTNET FiberNET 32Mbps 10GB paketi için 15,91 GB
    TTNET FiberNET 50Mbps 15GB paketi için 22,39 GB
    TTNET FiberNET 100Mbps 20GB paketi için 30,56 GB
    TTNET FiberNET 32Mbps LİMİTSİZ paketi için 50 GB
    TTNET FiberNET 50Mbps LİMİTSİZ paketi için 100 GB
    TTNET FiberNET 100Mbps LİMİTSİZ paketleri için 100 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacer -- 12 Şubat 2011; 22:18:48 >
  • bu fiber falan değil vdsl in adını değişmişler bence
  • Sokak başındaki dolaplardan medet umulacaksa VDSL'dir O dolaplar DSLAM.
  • Millet telaşa gerek yok hemen heyacan yapmayın bildiğimiz vdsl yav türk telekom fiberi görse korkar ya kaldıki ev kullanıcısına fiber internet getirecek bakanlık avrupa birliğinin aldığı kararlar doğrultusunda bunlara talimat veriyor bunlarda vdsl i fiber yapıyorlar olan olay bu.
  • Kablo Net'e uydu net ismi verip fiber hızında diye reklam yapılan bir yerde VDSL e fiber demek oldukça anlaşılır...

TTnet sitesinde bireysel bağlantı seçeneklerinde VDSL yokolmuş zaten. Yerine Fiber internet gelmiş.

Bakırdan fiberoptik kablo üretmişler sanırım. Tabiki TTnet ile herşey mümkün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacer -- 12 Şubat 2011; 22:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Militar-ist

quote:

Valla daha yeni evimin hemen karşısına yeni saha dolabı kurdular. Hatta Türk Telekom FiberOptik aracı filan da geldi. 4-5 gün sonra hizmete girecekmiş, ben yararlanabilir miyim acaba? Mesafe maksimum 25-30 metre.

25-30 metre yararlanmayacak da daha kim yararlanacak? Dolabın çatısındaki kuşlar mı

Valla öyle diyorsunuz ama öyle olmuyor işte. Bu saha dolabı kurulmadan önce Telekom'a gidip sormuştum ne zaman kurulcak, en fazla kaç alabilirim filan diye, 32 yi bile zor veriyoruz, tavsiye etmiyoruz demişlerdi, o yüzden sordum, benimle aynı koşulda olan var da kullanan var mı diye.

• yuh diyom başka bişi demicem ama bögle bimantık varmı ya sen dünyanın en berbat internetini bize pahalıkakala sonra deki
    ne yapayım koplolar eskibu kadar oluyo. bakın fiber döşüyoz sizeyakında düzelecek de. bu döşüyoz lafına dikkat edelim. . sonrada bakın fiberidöşedik birazda size döşücez ama bu dahada pahalı olacak de valla bravo deyim başka ne denir. bu saaten sonra ben devletimi beklrim arkadaş çıkacak babalar gibi sen ne yapıyondicek ama nerde ipin ucu nda kimbilir neler var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Militar-ist

quote:

25-30 metre yararlanmayacak da daha kim yararlanacak? Dolabın çatısındaki kuşlar mı

Dolabı apartmana kurması lazım ki tam verim alınsın ama Superonline'ı sittin sene yakalayamaz artık. TTNet hala bakır kablolar ile iş yapmaya çalışıyor.
  • Vdsl hizmetini fiber olarak adlandırmışlar sanırım. Superonline'nın yerinde olsam dava açardım türk telekoma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.