Şimdi Ara

Opera internet tarayıcısının iPad versiyonu Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Masaüstü bilgisayarlarda aradığını bulamayan Opera internet tarayıcısı, mobilde ise en popüler tarayıcıların başında geliyor. İşletim sistemlerinin entegre tarayıcıları dışında en çok kullanılan alternatif seçenek olan Opera, Apple cephesinden iPhone'dan sonra tablet bilgisayar iPad'e de geliyor. Son gelen haberlere göre, tarayıcının iPad için tasarlanan versiyonu, 14 Şubat'ta İspanya'nın Barselona kentinde başlayacak Mobil Dünya Kongresi ile birlikte tanıtılacak ve takip eden süreçte kullanıma sunulacak.

Opera geliştiricicileri, iPad versiyonuna ek olarak tarayıcının Android, iPhone, J2ME, BlackBerry ve Symbian versiyonları için de güncelleme planlıyorlar. 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Opera, geçtiğimiz yıl içerisinde donanım ve data paketlerinde düşen fiyatla rsayesinde kullanıcılarının iki kat daha fazla veri tükettiğini açıkladı.

• opera özellikle mobil alanda çok iyi bir tarayıcı.. gerçi masaüstünde de iyi olmasına rağmen ben firefoxtaki konforu bulamadığımdan ff kullanıyorum.. ama ff olmasaydı sanırım opera kullanırdım...
  • Opera çok güzel yaa

Paylaşım için teşekkürler.
  • bir de opera 11 deki işlemci sorununu çözseler iyi olacak.!!
  • herkes bilgisayar için olan operadan bahsetmiş

ama burdaki telefon ve tabletler için geliştirilen opera.

iphonedaki sürümü çokkkk ama çok kötü.

umarım düzeltirler bazı şeyleri
  • Doğru düzgün bişi olması dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

bir de opera 11 deki işlemci sorununu çözseler iyi olacak.!!

Öyle bir sorun yokki.
  • opera 11 hürriyet ve milliyet galerilerinde sorun çıkarıyor. onun dışında gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.